خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رئیس هیات کونفگو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش بانوان رزمی کار کونگفو کار در مسابقات قهرمانی کشور

نایب رئیس هیات کونفگو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش بانوان رزمی کار کونگفو کار در مسابقات قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
درخشش بانوان رزمی کار کونگفو کار در مسابقات قهرمانی کشور

 

 

 

 

 

 

پراور نایب رئیس هیات کونگفو کهگیلویه وبویراحمد از درخشش بانوان کونفگو کار استان کهگیلویه وبویراحمد در رقابت‌های قهرمانی کشور و هنرهای رزمی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،پراور نایب رئیس هیات کونگفو کهگیلویه وبویراحمد از درخشش بانوان کونفگو کار استان کهگیلویه وبویراحمد در رقابت‌های قهرمانی کشور و هنرهای رزمی خبر داد .
معصومه پرآور، نایب رئیس هیات کونفگو استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت بانوان کونفگو کار هم‌استانی در رقابت های قهرمانی کشور فدراسیون موفق به کسب یک مقام اول ،یک دومی ،دو سومی و یک پنجمی این رقابتها شدند.
نایب رئیس هیات کونگفو کهگیلویه وبویراحمد افزود:در جریان مسابقات قهرمانی کشور( 6فرم) بخش بانوان در رده سنی نونهالان که به صورت متمرکز و مجازی در محل فدراسیون برگزار شد تیم بانوان استان موفق به کسب مقام های ذیل شد.
در این مسابقات آریانا عسکری در فرم آنا توآ موفق به کسب مقام سوم شد.
پریا محمدیان در فرم هوت توی توما به مقام دوم دست یافت.
نجمه جانی پور در فرم مایانا کیوتو مقام سوم را کسب کرد و در فرم سوتو آتنا احمدی به مقام اول دست یافت. ضمن اینکه پرنیا محمدیان هم به مقام پنجم دست یافت.
معصومه پراور ،نایب رئیس هیات کونگفو استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک این موفقیت تصریح کرد:تیم استان کهگیلویه بویراحمد با کسب 17 امتیاز بعد از فارس که با 19 امتیاز به مقام نخست رسید در جایگاه دوم قرار گرفت/ خراسان رضوی هم با 14امتیاز سوم شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو