خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: ارسال تجهیزات ورزشی به روستاهای طرح حاشیه نشینی

معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: ارسال تجهیزات ورزشی به روستاهای طرح حاشیه نشینی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
ارسال تجهیزات ورزشی به روستاهای طرح حاشیه نشینی

 

 

 

 

 

 

شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهکیلویه و بویراحمد از ارسال وسایل ورزشی در طرح حاشیه نشینی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری واطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهکیلویه و بویراحمد از ارسال وسایل ورزشی در طرح حاشیه نشینی خبر داد.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :در طرح حاشیه نشینی وسایل ورزشی به سه روستا در شهرستان کهگیلویه ارسال شد .
شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه و بویر احمد افزود: در طرح حاشیه نشینی وسایل ورزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به روستای های دم مهد ،تل زری و دارگنده شهرستان کهگیلویه ارسال شد.
معاونت فرهنگی وامور جوانان استان ،وسایل ارسالی را 3 دستگاه میز تنیس روی میز ،4 دستگاه فوتبال دستی و یک جفت دروازه فوتسال ذکر و بیان داشت :در طرح ارسال وسایل ورزشی به روستای حاشیه نشین استان ، 18 محموله تجهیزات ورزشی به روستاهای بلهزار ،مادوان ،سرابتاوه و مناطق شهرستانهای باشت و گچساران و کهگیلویه ارسال شده است .
وی همچنین از ارسال تجهیزات به روستاهای شهرستان بهمئی در آینده نزدیک خبر و بیان داشت: تلاش خواهیم کرد در این طرح تجهیزات ورزشی به روستاهای حاشیه شهرها استان ارسال شود.
در مراسم بدرقه این وسایل علوی مدیر کل ،شاکری معاونت فرهنگی و رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان حضور داشتند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو