خانه اخبار ایران اخبار ورزش سومین جلسه پویش سراسری آماده باش در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

سومین جلسه پویش سراسری آماده باش در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
سومین جلسه پویش سراسری آماده باش در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

 

 

 

 

 

 

سومین جلسه سراسری آماده باش در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سومین جلسه سراسری آماده باش در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
در این جلسه که با حضور گودرزی معاون توسعه ورزش، شجاعی مسئول آمار و پژوهش ،مهرابی مسئول امور بانوان، رستمی کارشناس مسئول ورزش همگانی، دامیده کارشناس مسئول امور باشگاههای استان و رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان در دفتر معاون توسعه ورزش برگزار شد،شادمان گودرزی معاون توسعه ورزش اداره کل در خصوص مصوبات دومین جلسه پویش در اداره کل سخنانی بیان و خواستار تلاش و مشارکت در اجرای مصوبات قبلی این پویش شد.
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان به تشریح عملکرد و برنامه های این هیات در اجرای پویش سراسری آماده باش اشاره و از آمادگی هیات همگانی استان در فراگیری و مشارکت احادمردم در طرح پویش سراسری آماده باش خبر داد.
رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان افزود:هیات استان توانست در این ایام برنامه های خوبی چه از طریق میدانی و چه از طریق فضای مجازی اجرا کند .
رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد به اجرای ورزش در آوای همسایگی، مسابقات مجازی، جشنواره های مجازی، چالش های ورزشی،. ویدئوهای آموزشی، شرکت در برنامه های رادیویی، انعقاد تفاهم نامه با ادارات ، اعلام حمایت مدیران اجرایی استان ، اجرای ورزشهای میدانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرهای مختلف استان از جمله ورزش صبحگاهی و عصرگاهی اشاره کرد.
این مقام مسئول در هیات ورزش های همگانی استان به برنامه های در دست اقدام پویش اشاره و اظهار داشت : از جمله این برنامه ها برگزاری دوره های آموزشی از طریق فضای مجازی، ، برگزاری وبینار، برگزاری مسابقات، جشنوارها، چالش‌های ورزشی از طریق فضای مجازی است .
رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان از عموم مردم خواست در برنامه های اجرای و پیشنهادی این هیات جهت مبارزه با ویروس کرونا و کم تحرکی به آدرس اینستاگرامی ،هیات ورزشهای همگانی ک، ب یا ،heyat_hamegani_kb مراجعه و از ویدئوهای آموزش و مسابقات جازی استفاده و از هدایای این هیات بهره مند شوند.
در این نشست کارشناسان حوزه های مختلف به بیان نظرات خود پرداختند که توضیحات لازم ارائه شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو