خانه اخبار ایران اخبار ورزش در دومین روز از هفته ی دولت و با حضور مسئولین کشوری و استانی سالن ورزشی روستای تمنک در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

در دومین روز از هفته ی دولت و با حضور مسئولین کشوری و استانی سالن ورزشی روستای تمنک در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در دومین روز از هفته ی دولت و با حضور مسئولین کشوری و استانی سالن ورزشی روستای تمنک در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

 

 

 

 

 

 

در دومین روز هفته ی دولت و با حضور رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ،صفایی نیا معاونت استانداری و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد سالن ورزشی روستای تمنک در شهرستان دنا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،در دومین روز هفته ی دولت و با حضور رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ،صفایی نیا معاونت استانداری و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان سالن ورزشی روستای تمنک در شهرستان دنا افتتاح شد.
در آئین افتتاح این پروژه که با حضور ایرج رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان ،آذر صفایی نیا معاونت توسعه منابع و پشتیبانی استانداری ،افتخاری عضو اجرایی کمیته ملی المپیک کشور ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان ،پناهی فرماندار شهرستان دنا ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ،روسای هیات های استانی و شهرستان دنا واهالی روستای تمنک و جمعی از مسئولین برگزار شد ،سالن ورزشی روستای تمنک افتتاح شد .
ایرج رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان کشور که برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کرده است در دومین روز از این هفته و در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره تمنک دنا، گفت: در هفته دولت 147 پروژه ورزشی در سراسر کشور کلنگ زنی و بهره برداری می شود.
رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان اعتبار این تعداد پروژه در مساحت 300 هزار مترمربع را 220 میلیارد تومان اعلام کرد.
مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: با توجه به تحریم شدید آمریکا علیه ایران و در این بحران اقتصادی بهره برداری از این تعداد پروژه کار بزرگ و عظیمی است که با عنایت و نگاه ویژه مسئولین و نمایندگان دولت در 25 استان کشور صورت گرفته است.
رحمانی، بااشاره به بهره برداری از سالن ورزشی تمنک از مسئولین مربوطه خواست تا اجازه استفاده شبانه روزی از این مکان ورزشی به جوانان، دانش آموزان و عموم مردم داده شود.
وی ضمن تاکید به دهیار تمنک در حفظ و نگهداری سالن ورزشی ، از فرماندار دنا خواست تا محوطه سازی این مکان را در کمیته برنامه ریزی مصوب و اجرایی کند.
وی ادامه داد: با توفیق و فضل خداوند، اتحاد و همدلی سه قوه و مردم ، روزهای روشنی در انتظار مردم خوب کشورمان است.
کار احداث این پروژه در سال 1394 و در زمینی به مساحت ۱۳۰۰ متر مربع آغاز و برای تکمیل آن یک میلیارد و 150 میلیون تومان از محل اعتبارات هدایای خاص وزارت نفت هزینه شد.
با افتتاح این سالن ورزشی مشکل اهالی جوانان این روستا به رشته های فوتسال ،والیبال ،بسکتبال ،هندبال و سایر رشته های ورزشی مرتفع شد.
این سالن دارای امکانات رختکن و سرویس های بهداشتی است .
از محل وزارت نفت احداث شد این پروژه ورزشی در سال ۱۳۹۰ آغاز شد و برای تکمیل و بهره برداری آن یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو