خانه اخبار ایران اخبار ورزش رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان: در هفته دولت، 147 پروژه در کشور کلنگ زنی و بهره برداری می شود

رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان: در هفته دولت، 147 پروژه در کشور کلنگ زنی و بهره برداری می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در هفته دولت، 147 پروژه در کشور کلنگ زنی و بهره برداری می شود

 

 

 

 

 

 

رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان کشور که برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ورزشی به یاسوج و کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد در دومین روز از این هفته و در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره تمنک دنا، گفت: در هفته دولت 147 پروژه ورزشی در سراسر کشور کلنگ زنی و بهره برداری می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان کشور که برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های ورزشی به یاسوج و کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد در دومین روز از این هفته و در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره تمنک دنا، گفت: در هفته دولت 147 پروژه ورزشی در سراسر کشور کلنگ زنی و بهره برداری می شود.
ایرج رحمانی ،مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان اعتبار این تعداد پروژه در مساحت 300 هزار مترمربع را 220 میلیارد تومان اعلام کرد.
مدیر کل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: با توجه به تحریم شدید آمریکا علیه ایران و در این بحران اقتصادی بهره برداری از این تعداد پروژه کار بزرگ و عظیمی است که با عنایت و نگاه ویژه مسئولین و نمایندگان دولت در 25 استان کشور صورت گرفته است.
رحمانی،بااشاره به بهره برداری از سالن ورزشی تمنک از مسئولین مربوطه خواست تا اجازه استفاده شبانه روزی از این مکان ورزشی به جوانان، دانش آموزان و عموم مردم داده شود.
وی ضمن تاکید به دهیار تمنک در حفظ و نگهداری سالن ورزشی ، از فرماندار دنا خواست تا محوطه سازی این مکان را در کمیته برنامه ریزی مصوب و اجرایی کند.

وی ادامه داد: با توفیق و فضل خداوند، اتحاد و همدلی سه قوه و مردم ، روزهای روشنی در انتظار مردم خوب کشورمان است

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو