خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد: رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد: مجموعه ورزشی اسکواش کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی می شود

رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد: رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد: مجموعه ورزشی اسکواش کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد:   مجموعه ورزشی اسکواش کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی می شود

 

 

 

 

 

 

رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی سالن اسکواش و مجموعه اسکواش روباز در آینده نزدیک در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی سالن اسکواش و مجموعه اسکواش روباز در آینده نزدیک در این استان خبر داد.
آذر صفایی نیا رئیس هیات اسکواش کهگیلویه و بویراحمد، ایرج رحمانی مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و افتخاری عضو کمیته ملی المپیک کشور با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.
آذر صفایی نیا رئیس هیات اسکواش استان در این دیدار با اشاره به اینکه مسیر تازه ای در انتظار اسکواش کهگیلویه و بویراحمد است، گفت: سرانجام و پس از رایزنی های بسیار مقرر شد مجموعه ورزش اسکواش در استان احداث شود.
صفایی نیا ،رئیس هیات اسکواش کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد : این طرح قرار است در قالب فاز دوم مجموعه ورزشی ساحلی شهرستان بویراحمد ساخته شود.
صفایی نیا افزود: طی هفته دولت کلنگ احداث مجموعه ورزشی ساحلی شهرستان بویراحمد در فاز نخست با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به زمین زده شد.
رئیس هیات اسکواش کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: در این مجموعه ورزشی ده هکتاری مجموعه های رشته های اسکیت، کارتینگ، گلف، قایقرانی، تنیس خاکی، دوچرخه سواری، پیست جاده سلامت، ورزش های ساحلی، چمن مصنوعی و مجموعه اسکواش روباز و سالنی نیز پیش بینی شده است.

گفتنی است برای تکمیل این پروژه ورزشی به ۴۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو