خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان باشت: ۲۲ هزار متر مربع فضای ورزشی در باشت ایجاد شد

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت: ۲۲ هزار متر مربع فضای ورزشی در باشت ایجاد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 ۲۲ هزار متر مربع فضای ورزشی در باشت ایجاد شد

 

 

 

 

 

 

عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان باشت گفت: از ابتدای شروع به فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ۲۲ هزار متر مربع فضای ورزشی در این شهرستان احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان باشت گفت: از ابتدای شروع به فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ۲۲ هزار متر مربع فضای ورزشی در این شهرستان احداث شده است.
مهدی عسکری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت: در این مدت ۱۲ زمین چمن مصنوعی،یک مجموعه ورزشی و یک سالن ورزشی در باشت احداث شده است.
عسکری ،رئیس اداره ورزش و جوانان باشت بیان کرد: ۱۰ مورد از این زیرساخت های ورزشی در مناطق روستایی و چهار مورد نیز در مناطق شهری ایجاد شده است.
رئیس اداره ورزش وجوانان باشت تصریح کرد: برای ساخت این مکان های ورزشی ۷۱میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
عسکری عنوان کرد: زمین های چمن مصنوعی در روستاهای بوستان،کته،منصورآباد،برمامیون،تلخ آب بیدک،پشت کوه حاج قلندر،خان احمد گشتاسب،شوش علیا و بهره عنا از سال ۱۳۹۲ تاکنون احداث شده است.
وی تاکید کرد: همچنین در این مدت سه زمین چمن مصنوعی تختی، اسلام آباد و گلزار شهدا در شهر باشت افتتاح شده است.
رئیس اداره ورزش وجوانان باشت ادامه داد: سالن ورزشی روستای سرآبیز و مجموعه ورزشی نورالشهدا از دیگر طرح های ورزشی احداث شده از سال ۱۳۹۲ تاکنون در این شهرستان است.
عسکری تصریح کرد : هم اکنون ۶ هزار متر مربع فضای ورزشی باشت با ۶۰میلیارد ریال سرمایه گذاری در حال احداث است.
وی ابراز داشت: سالن ورزشی دربوستان و روستای تلچگاه و زمین چمن های ورزشی در روستاهای چاه تلخ و چم بلبل از جمله این طرح هاست.
عسکری با اشاره به اینکه ایجاد فضای ورزشی باعث افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته در باشت شده اظهار داشت: درحالی که تعداد ورزشکاران سازماندهی شده این شهرستان در سال ۱۳۹۶ کمتر از ۳۰۰ نفربود هم اکنون یکهزار و ۳۶۹ ورزشکار در باشت ثبت شده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان باشت با یادآوری این نکته که فعالیت های آموزشی حوزه جوانان نیز از خدمات دولت تدبیر و امید در این شهرستان بوده گفت: از سال ۱۳۹۷ تاکنون ۱۷ کارگاه آموزشی پیش و پس از ازدواج و ۱۲ کارگاه آموزشی در موضوعات آسیب های اجتماعی،شناخت واقعه کربلا و پرسش و پاسخ در این شهرستان برگزار شده است.

وی ابراز داشت: یک هزار و۲۵۰ نفر در کارگاه های آموزشی ازدواج و ۹۰۰ نفر نیز در سایر کارگاه های آموزشی مهارت های لازم را فرا گرفتند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو