خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول ورزش وجوانان شهرستان مارگون: مهمترین هدف ما توسعه ورزش همگانی در شهرستان است

مسئول ورزش وجوانان شهرستان مارگون: مهمترین هدف ما توسعه ورزش همگانی در شهرستان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
مهمترین هدف ما توسعه ورزش همگانی در  شهرستان است

مسئول ورزش و جوانان شهرستان مارگون گفت:توسعه و ارتقای ورزش همگانی مهمترین هدف ورزش و جوانان است .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسئول ورزش و جوانان شهرستان مارگون گفت:توسعه و ارتقای ورزش همگانی مهمترین هدف ورزش و جوانان است .
قاسم آرمین ،مسئول ورزش و جوانان شهرستان مارگون با بیان این خبر افزود:در صورت تأمین بودجه و امکانات لازم می توانیم علاوه بر ارتقای ورزش همگانی ورزش قهرمانی را نیز توسعه دهیم.
آرمین مسئول ورزش و جوانان مارگون ضمن قدردانی از حمایت های علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در توسعه ورزش شهرستان استان و مارگون اظهار کرد:در سال گذشته ۷ عنوان قهرمانی آسیایی در رشته کاراته کسب کردیم که در این شهرستان بی سابقه است .
مسئول ورزش و جوانان مارگون ادامه داد: تیم فوتسال شهرستان مارگون در سال ۹۸ به مسابقات استانی در گچساران راه یافت وموفق به کسب مقام چهارمی این سری از مسابقات شد.
وی برگزاری کلاس‌های استاژ فنی توسط عادلی پور مربی تیم ملی استعدادهای برتر کاراته در سه مرحله،راه اندازی آکادمی سپاهان مارگون در رشته فوتبال با بیش از ۲۰۰ کارآموز،برگزاری مسابقات فوتسال جام نوروز وجام رمضان،برگزاری ۴همایش پیاده روی،کسب مقام دومی مسابقات کاراته در شهر لنده،کسب سه مقام قهرمانی کاراته در مسابقات آسیایی سبک شوتوکان در شهر یزد،کسب دو مقام دومی کاراته در مسابقات آسیایی سبک شوتوکان در شهر یزد ،کسب دو مقام سومی کاراته در مسابقات آسیایی سبک شوتوکان در شهر یزد،تجلیل از مدال آوران کاراته در مسابقات آسیایی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان مارگون و با همکاری امام جمعه شهرستان در نماز جمعه، راه اندازی خانه ورزش در روستای سرقنات و تاسیس خانه ورزش روستای امام زاده بی بی خاتونین را از اقدامات ورزش و جوانان شهرستان مارگون در سال گذشته ذکر کرد.
این مقام مسئول در اداره ورزش و جوانان شهرستان مارگون،رشته های فوتبال،کشتی ،کاراته، فوتسال،همگانی روستای وعشایری،والیبال،شطرنج،پینگ پنگ،ایروبیک را از رشته های فعال در شهرستان مارگون ذکر کرد.
وی اظهار داشت : در حال حاظر سالن ورزشی شهید خشنود،چمن مصنوعی در روستای بونه بن ،زمین خاکی فوتبال در روستای بی بی خاتونین و سالن چند منظوره ورزشی شماره ۲ مارگون اماکن ورزشی این شهرستان است که امیدواریم با حمایت های مدیر کل و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شاهد ارتقای زیر ساخت های عمرانی در شهر مارگون باشیم.
مسئول ورزش وجوانان شهرستان مارگون با یاد آوری فعال بودن هیأت های ورزشی این شهرستان در دو بخش آقایان و بانوان تصریح کرد:در صورت توسعه زیر ساخت های عمرانی ،ورزشی و فرهنگی و توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های ورزشکاران این شهرستان شاهد پیشرفت و ارتقای ورزش شهرستان در استان و کشور خواهیم بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو