خانه اخبار ایران اخبار ورزش شکست دیگری در کارنامه شاگردان پارسایی / فراز بام خائیز حریف فولاد مبارکه سپاهان نشد

شکست دیگری در کارنامه شاگردان پارسایی / فراز بام خائیز حریف فولاد مبارکه سپاهان نشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شکست دیگری در کارنامه شاگردان پارسایی / فراز بام خائیز حریف فولاد مبارکه سپاهان نشد

 

 

 

 

 

 

شکست دیگری در کارنامه شاگردان پارسایی / فراز بام خائیز حریف فولاد مبارکه سپاهان نشد

تیم فراز بام خائیز دهدشت در بازی دومین بازی خود در دور دوم سی و سومین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور مقابل تیم قدرتمند فولاد مبارکه سپاهان تن به شکست داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،تیم فراز بام خائیز دهدشت در بازی دومین بازی خود در دور دوم سی و سومین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور مقابل تیم قدرتمند فولاد مبارکه سپاهان تن به شکست داد.
در این بازی که در تالار هندبال فدراسیون برگزار شد ،تیم های هندبال فولاد مبارکه سپاهان و فراز بام خائیز دهدشت به مصاف هم رفتند. در این شاگردان محسن طاهری در تیم سپاهان در پایان یک بازی جذاب با نتیجه 31بر22 شاگردان مجید پارسایی در تیم فراز بام خائیز دهدشت را شکست دادند.
در پایان دور دوم این مسابقات و در گروه دوم این مسابقات تیم های صنعت مس کرمان با 10 امتیاز ،زغال سنگ طبس با 8 ،فولاد مبارکه سپاهان با 6 ،فراز بام خائیز دهدشت با 4 وکیمیا کاشت کردستان و پرواز هوانیروز با 1 امتیاز در مکانهای اول تا ششم این گروه قرار دارند.
در گروه اول این مسابقات تیم های نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و ذوب آهن اصفهان با 8 امتیاز ،پاس ناجا قم با 6 ،پرسپولیس بهبهان با 2 و ستارگان دشتستان و نفت و گاز گچساران بدون امتیاز مکان های اول تا ششم این گروه را در اختیار دارند.
نتایج کامل روز پایانی دور دوم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور امروز به شرح زیر است

مس کرمان 27 کیمیا کاشت کردستان 21
فولاد سپاهان اصفهان 31 فراز بام خائیز دهدشت 22
زغال سنگ طبس 26 پرواز هوانیروز

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو