خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: محمدی مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: محمدی مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
محمدی مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان شد

 

 

 

 

 

 

محمدی مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان شد

حاتمی مسول روابط عمومی ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد گفت : طی حکمی به امضای سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی ،جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، آرش محمدی به عنوان مسئول بسیج ورزشکاران سپاه استان منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهکیلویه و بویراحمد ،حاتمی مسو.ل روابط عمومی ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد گفت : طی حکمی به امضای سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی ،جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، پاسدار آرش محمدی رئیس هیات ژیمناستیک استان به عنوان مسئول بسیج ورزشکاران سپاه استان منصوب شد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک این انتصاب افزود:
در حکم آرش محمدی بعنوان مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فتح استان به امضای سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی آمده است:
جناب سرگرد پاسدار برادر آرش محمدی
به پیشنهاد فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
به موجب این حکم به عنوان مسئول بسیج ورزشکاران آن سپاه منصوب می شوید.
امید است با اعتماد مطلق به خدای متعال ،فرامین، تدبیر و منویات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای "مدظله العالی" عنایت کامل و موازین شرع مقدس اسلام ،رعایت سلسله مراتب فرماندهی و توجه به اساس سپاه که بر پایه احساس تکلیف ،حرارت دینی و شور انقلابی ،شوق و عشق به اسلام و ولایت ،تکیه بر عنصر ایمان ،روحیه جهادی و انقلابی ،ایثار و شهادت طلبی بنا نهاده شده است و نیز بهره گیری از تجربیات متراکم و ارزشمند چهار دهه انقلاب اسلامی به ویژه هشت سال دفاع مقدس بتوانید زمان معاضدت با فرماندهی سپاه استان و هماهنگی با رده مربوطه در سازمان بسیج مستضعفین وظایف محوله را به نحو شایسته به انجام رسانید.
بدیهی است ملاک سنجش و ارزشیابی مسئولین، حسن انجام ماموریت ها در راستای ارتقا، سطح معنوی آحاد کارکنان ،توسعه رفتار و اخلاق شایسته و ارزشی فرماندهان و مدیران ،افزایش آمادگی همه جانبه و توجه ویژه به ماموریت های بسیج خواهد بود. مدت اعتبار این حکم سه سال است
سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی جانشین
فرمانده کل سپاه در امر بسیج


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو