خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد:تقدیر رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و رئیس بسیج کشور از رهامی رئیس هیات همگانی استان

حاتمی خبر داد:تقدیر رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و رئیس بسیج کشور از رهامی رئیس هیات همگانی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تقدیر رئیس فدراسیون ورزش های همگانی  و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از رئیس هیات همگانی استان

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از تقدیر رئیس فدراسیون همگانی و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از تقدیر رئیس فدراسیون همگانی و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان خبر داد.
آرمــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت:
طی حکم تقدیری به امضای افشین مولایی سفید دشتی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور و مهدی میر جلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان در پویش کمک مومنانه به هموطنان آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تجلیل شد .
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این موفقیت به رئیس و اعضای هیات همگانی استان ادامه داد:
در این حکم که به امضای ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و میر جلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور رسیده آمده است :
ورزشکاری ،یعنی همان روح پهلوانی که نشانه های آن در داستان های قدیم ایرانی و حوادث اسلامی ما آشکار است ،آن روح پهلوانی را حفظ کنید .(مقام معظم رهبری )
جناب آقای محمد علی رهامی
رئیس محترم هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد
سلام علیکم :
اینک که در لیبک به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )در خلق حماسه ماندگار و ارزشمند کمک مومنانه به ،هموطنان آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا ، فرهنگ پهلوانی را در قالبی جدید به منصه ظهور و بروز گذاشته، و همچون ،همیشه یاری گر نیازمندان و محرومان جامعه،این ولی نعمتان و صاحبان اصلی نظام و انقلاب بودید ،فرصت را به بهانه هفته بسیج مغتنم شمرده ،از جنابعالی به پاس این رفتار پهلوانه ،کمال تقدیر و تشکر را می نماییم.
امید است در سایه عنایات الهی و ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر ارواحنا فدا و با تفکر بسیجی و مدیریت جهادی بتوان بیش از گذشته شاهد گسترش منش پهلوانی در جامعه بزرگ ورزش ، همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد باشیم.
مهدی میر جلیلی افشین ملایی سفید دشتی
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 10 آذر 1399 ساعت 09:36 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو