خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تسلیت رئیس هیات گلف کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت شهادت دانشمند "شهید محسن فخری زاده"

پیام تسلیت رئیس هیات گلف کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت شهادت دانشمند "شهید محسن فخری زاده"

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تسلیت رئیس هیات گلف کهگیلویه وبویراحمد  به مناسبت شهادت دانشمند "شهید محسن فخری زاده"

 

 

 

 

 

 

پیام تسلیت رئیس هیات گلف کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت شهادت دانشمند "شهید محسن فخری زاده"

ظهراب محمودی رئیس هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی شهادت دانشمند برجسته ، شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری وزات ورزش و جوانان و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و روابط عمومی هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمودی رئیس هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی شهادت دانشمند برجسته ، شهید دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
ظهراب محمودی رئیس هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی شهادت دانشمند برجسته ، شهید دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت ظهراب محمودی ،رئیس هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد به شرح ذیل است :
بسم اللّه القاسم الجبارین
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ.
ترور برادر عزیزمان سردار سرتیپ پاسدار محسن فخری زاده، دانشمند ارشد و برجسته کشورمان و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در عصر جمعه (۷ آذر) که به شهادت مظلومانه ایشان منجر شد، نشانه محکم ‌دیگری از وحشت استکبار جهانی از پیشرفت علمی ایران اسلامی و نیز رذالت و حقارت جنایتکاران و دشمنان قسم خورده ملت شریف ایران اسلامی بویژه رژیم صهیونیستی است.
این شهید والامقام در طول عمر پر برکت خود و در کسوت های مختلف مدیریتی و علمی و دانشگاهی لحظه ای از تلاش و جهد در جهت اعتلای ایران اسلامی آرام ننشست.
رجاء واثق دارم جوانان و همسنگران ایشان با قوت بیشتر لحظه ای نخواهند گذاشت قطار پیشرفت علمی و توسعه کشور از حرکت باز ایستد و تیر دشمنان را به سنگ خواهند نشاند.
خدمات ارزنده شهید فخری زاده در سال‌های اخیر موجب پیشرفت و بازدارندگی کشور در عرصه‌های دفاعی و هسته‌ای شده بود و خون این شهید بزرگوار درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کرد.
اینجانب ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریسم دولتی، شهادت این دانشمند برجسته انقلابی را به پیشگاه حضرت بقیه الله العظم ارواحنا الفداء، محضر فرماندهی معظم کل قوا، مردم شهیدپرور کشورمان، همکاران گرامی ایشان در وزارت دفاع، خصوصاً همسر و فرزندان این شهید گرانقدر، خانواده های معزز فخری زاده، اسلامی ،جامعه ورزش کشور ،خصوصا فدراسیون گلف و روسای محترم هیات های استانی گلف کشور تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن شهید عزیز از درگاه خداوند متعال علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبری جمیل مسألت می‌نمایم.
ظهراب محمودی
رئیس هیات گلف استان کهگیلویه وبویراحمد


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو