خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با همکاری هیات ورزش‌های همگانی استان پویش نذر خون در شهر یاسوج برگزار شد

رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: با همکاری هیات ورزش‌های همگانی استان پویش نذر خون در شهر یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با همکاری هیات ورزش‌های همگانی استان پویش نذر خون در شهر یاسوج برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با همکاری هیات ورزش‌های همگانی استان پویش نذر خون در شهر یاسوج برگزار شد

رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت :با همکاری نواحی مقاومت کبکیان، پاتاوه ، دانشکده بهداشت و علوم تغذیه و بمناسبت هفته بسیج پویش نذر خون در یاسوج برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت :با همکاری نواحی مقاومت کبکیان، پاتاوه ، دانشکده بهداشت و علوم تغذیه و بمناسبت هفته بسیج پویش نذر خون در یاسوج برگزار شد .
محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد افزود:
پویش نذر خون از تاریخ 1 لغایت 16 آذرماه در سطح استان با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شهرستانها اجرا شد و به کسانی که در این امر خداپسندانه شرکت کرد ند هدایایی اهدا شد.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از حضور اعضای هیات همگانی استان و شهرستانها در این پویش خبر و ادامه داد: تعدادی از بسیجیان نواحی مقاومت کبکیان، پاتاوه و جمعی از مدیران و کارکنان دانشکده بهداشت و علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور در سازمان انتقال خون شهر یاسوج ،ضمن پیوستن به این پویش نسبت به اهدا قسمتی از خون خود به افراد نیازمند اقدام کردند.
رئیس هیات همگانی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت و حضور احاد جامعه در این پویش از اهدای هدایایی نقدی به شرکت کنندگان در این پویش خبر و تصریح کرد:
در تاریخ 17 آذرماه توسط هیات ورزشهای همگانی استان قرعه کشی بین افراد شرکت کننده در این پویش برگزار و به 6 نفر از شرکت کنندگان کارت هدیه 2 میلیون ریالی اهدا شد .
اسامی برندگان پویش نذر خون : عبدالله ارسلانپور، حسین کریمپور، حمید اسدی، اسلام دلپدیر،اشکان پاسیار، جمیله تابان نژاد.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو