خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای خبر داد: تخصیص تسهیلات حمایتی به مشاغل ورزشی آسیب‌دیده در دوران کرونا

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای خبر داد: تخصیص تسهیلات حمایتی به مشاغل ورزشی آسیب‌دیده در دوران کرونا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تخصیص تسهیلات حمایتی به مشاغل ورزشی آسیب‌دیده در دوران کرونا

 

 

 

 

 

 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از تخصیص تسهیلات حمایتی در قالب وام به مشاغل ورزشی آسیبدیده از ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از تخصیص تسهیلات حمایتی در قالب وام به مشاغل ورزشی آسیبدیده از ویروس کرونا خبر داد.
مهدی علینژاد ،معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان کشور با اعلام این خبر گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای حمایت از باشگاه داران و مشاغل بخش خصوصی حوزه ورزش که در دوران کرونا زیان مالی دیدهاند، شرایط ویژهای را برای تخصیص وام در نظر گرفته است.
وی تصریح کرد: براین اساس تمامی اماکن ورزشی بخش خصوصی دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان که کسب وکار آنها در دوران کرونا، تعطیل و یا با رکود مواجه شده میتوانند به عنوان متقاضی دریافت وام حمایتی به درگاه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان مراجعه کرده و درخواست خود را براساس دستورالعمل درج شده ارسال نمایند.
شایان ذکر است متقاضیان دریافت تسهیلات حمایتی که مجوز رسمی فعالیت از وزارت ورزش و جوانان را دارند، می¬توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به درگاه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان به نشانی www.msy.gov.ir و یا صفحه اختصاصی دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاهها به نشانی www.msy.gov.ir/club مراجعه کنند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو