خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری جشنواره یلدای امن در خانواده وپویش ورزش در خانه توسط هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد

رئیس هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری جشنواره یلدای امن در خانواده وپویش ورزش در خانه توسط هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری جشنواره یلدای امن در خانواده وپویش ورزش در خانه توسط هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

برگزاری جشنواره یلدای امن در خانواده وپویش ورزش در خانه توسط هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد

رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ،هیات ورزشهای همگانی استان امسال جشنواره یلدای امن در کنار خانواده و پویش ورزش در خانه را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ،هیات ورزشهای همگانی استان امسال جشنواره یلدای امن در کنار خانواده و پویش ورزش در خانه را برگزار می کند.
محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان ادامه داد:
با توجه به شیوع ویروس کرونا و بخاطر جلوگیری از شیوع این ویروس، هیات ورزشهای همگانی استان طرحی را آماده و در فضای مجازی جهت اطلاع عموم ارسال کرد و در این طرح از مردم عزیز خواسته شد که یلدای امسال را به احترام کادر درمان و سلامتی خود و اعضای خانواده به صورت خصوصی و بدور از حضور در جمع های خانوادگی شلوغ و پرجمعیت برگزار کنند.
رهامی ،رئیس هیات ورزشهای همگانی استان از خانواده های خواست از برنامه شب یلدای خود و برنامه شاد خود در این شب کلیپی به مدت حداکثر یک دقیقه تهیه و به شماره تلفن 09383585606 ارسال کنند.
رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اختصاص پنج جایزه ویژه به خانواده ها و شرکت کنندگان در این جشنواره خبر و تصریح کرد : به قید قرعه به 5 خانواده شرکت کننده در این جشنواره جوایز نفیسی اهدا می شود.
برگزاری پویش ورزش در خانه توسط هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد
رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان افزود: این هیات بمناسبت ولادت حضرت زینب کبری و روز پرستار مرحله اول پویش ورزش در خانه را بصورت عمومی برگزار می کند.
رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد هدف از برگزاری این پویش را ایجاد شادی و نشاط در خانواده ها عنوان و خواستار شرکت و مشارکت احاد مردم در این پویش شد.
این مقام مسئول در هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت :
با توجه به شیوع ویروس کرونا و بسته شدن سالنها و باشگاه‌های ورزشی و جلوگیری از کم تحرکی مردم این هیات تصمیم دارد از طریق فضای مجازی ورزش را به درون خانه های مردم ببرد.
رهامی از عموم مردم خواست جهت سلامتی خود و خانواده حداقل روزانه نیم ساعت ورزش در منزل را در سبد زندگی خود قرار دهند.
رئیس هیات ورزشهای همگانی استان تصریح کرد : مرحله اول این پویش از روز 23 آذرماه شروع شده و تا 30 آذر ماه 99 ادامه دارد و از مردم ورزش دوست استان تقاضا داریم که از ورزش خود و اعضای خانواده کلیپ های یک دقیقه ای تهیه و به شماره تلفن 09171430571 ارسال کنند.
رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ،فدراسیون ورزش های همگانی ،از اجرای این پویش در طول سال خبر و گفت :در پایان به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان جوایز نفیسی از طرف هیات همگانی استان اهدا می شود.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو