خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: برگزاری کلاس داوری درجه ۳ در شهرستان بهمئی

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: برگزاری کلاس داوری درجه ۳ در شهرستان بهمئی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری کلاس داوری درجه ۳ در شهرستان بهمئی

 

 

 

 

 

 

برگزاری کلاس داوری درجه ۳ در شهرستان بهمئی

بیوکانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از برگزاری کلاس داوری درجه ۳ فوتبال در شهرستان بهمئی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی، بیوکانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از برگزاری کلاس داوری درجه ۳ فوتبال در شهرستان بهمئی خبر داد.
عاطفه بیوکانی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر گفت :
کلاس داوری درجه۳ فوتبال به میزبانی هیأت فوتبال شهرستان و با حضور خداد افشاریان مدرس داوری فدراسیون فوتبال کشور در شهرستان بهمئی برگزار شد.
بیوکانی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ادامه داد:
این کلاس به مدت ۴ روز با حضور ۲۱ شرکت کننده ،شامل ۴ نفر از بانوان و۱۵ نفر داوران شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و چمن طبیعی مجموعه شهید رجایی شهرستان با حضور خداداد افشاریان مدرس رسمی داوری فوتبال کشور برگزار شد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی شهرستان تصریح کرد: این کلاس در دو بخش تئوری و عملی برگزار و در پایان به داوران شرکت کنندگان که موفق به اخذ نمره قبولی شده اند مدرک داوری درجه ۳ اعطا می شود.
بیوکانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور افشاریان مدرس فدراسیون فوتبال کشور در برگزاری این دوره وآرزوی موفقیت برای شرکت کننده ها از همکاری فرمانداری ، اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش پرورش و زحمات عسکری رئیس هیأت فوتبال و پناهی رئیس کمیته داوران شهرستان قدر دانی کردند.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو