خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از مجموعه ورزشی دولت آباد و اداره کل ورزش و جوانان استان

بازدید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از مجموعه ورزشی دولت آباد و اداره کل ورزش و جوانان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از مجموعه ورزشی دولت آباد و اداره کل ورزش و جوانان استان

 

 

 

 

 

 

بازدید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد از مجموعه ورزشی دولت آباد و اداره کل ورزش و جوانان استان

حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج ، بهمراه جمعی از اعضای دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج با حضور در استادیوم 15هزار نفری شهدای دولت آباد شهر یاسوج از نزدیک از قسمت های این استادیوم ،استخردر دست تعمیر انقلاب و احداث هتل ورزش شهر یاسوج بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج ، بهمراه جمعی از اعضای دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج با حضور در استادیوم 15هزار نفری شهدای دولت آباد شهر یاسوج از نزدیک از قسمت های این استادیوم ،استخردر دست تعمیر و تجهیز انقلاب و احداث هتل ورزش شهر یاسوج بازدید کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حضور و بازدید نماینده ولی فقیه در استان گفت :استادیوم 15 هزار نفری شهدای دولت آباد یاسوج در سال 1394 با حضور گودرزی وزیر وقت وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کمبود و کاستیهای این استادیوم از زمان افتتاح سخن و بیان داشت :متاسفانه مطالبات 7میلیارد تومانی پیمانکار این استادیوم هنوز توسط شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور پرداخت نشده است .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از محیط مناسب چمن استادیوم و پیست تارتان این مجموعه سخن و ادامه داد:متاسفانه بدلیل نقوذ باران به اطاق های مجموعه ،تعدادی از صندلیهای این استادیوم برداشته ودر حال تعمیرات و جلوگیری از نشت آب به اطاق های زیر سکوهای هستیم.
علوی ،از عدم تحویل این استادیوم توسط پیمانکار و شرکت توسعه و تجهیزاماکن ورزشی کشور به اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و اظهار داشت :پیمانکار این پروژه تا زمان پرداخت مطالبات از شرکت توسعه و تجهیز از رفع نواقص و کمبود ها خودداری می کند و امیدوارم در اسرع وقت این مشکل مرتفع شود.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پیگیریها و مکاتبات کلانتری استاندار استان در خصوص رفع مشکلات استادیوم 15هزار نفری شهدای دولت آباد تقدیر و اظهار امیدواری کرد با پیگیری و حمایت های نماینده ولی فقیه مشکلات این استادیوم مرتفع شود.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کسب دومین مقام پیایی دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در جشنواره شهید رجایی بعنوان یکی از دستاوردهای مهم یاد و بیان داشت:ارتقای ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در بین ادارات ورزش و جوانان کشور مشهود است .
وی از رشد ورزش قهرمانی استان در کشور خبر و اظهار داشت :توجه به زیر ساخت ها ،قهرمانان از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد است و با توکل به خدا ،توسل به ائمه اطهار و حمایت همکاران اداره کل ،هیاتهای استانی و شهرستانی،سازمان های مردم نهاد و مسئولین استانی ،شاهد رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور باشیم.
حجت الاسلام حسینی ،نماینده ولی فقیه و امام جمعه یاسوج ،رشته فوتبال را رشته شاخص در بین رشته ها ذکر کرد و گفت :ورزش نسخه سلامت بی درد سر برای مردم در حوزه همگانی است.
حسینی ،نماینده ولی فقیه در استان ورزش را کمک به سالم سازی روح و جامعه برشمرد و ادامه داد:ورزش بی شک به جلوگیری از انحراف استعدادها و پرکردن فرصت جوانان کمک می کند.
نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهر یاسوج بر سرمایه گذاری در حوزه ورزش تاکید و خواستار توجه به قهرمان پروری ،شکوفایی استعداد ها در ورزش استان شد .
امام جمعه شهر یاسوج از رشد و تعالی و ارتقای ورزش استان در مناطق محروم استان بعنوان دستاورد بزرگ و ارزشمند دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد یاد و بر استفاده از ظرفیت های بالقوه جوانان وورزشکاران تاکید کرد.
نماینده ولی فقیه در استان خواستار حفظ و نگهداری از اموال بیت المال و استادیوم 15هزار نفری شد و از حمایت نماینده ولی فقیه در استان از دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج ،ورزش را فرصت و ظرفیت مناسب برای جوانان مشتاق دانست و گفت :در راستای حفظ سلامت احاد جامعه باید تلاش کرد.
حسینی ،نماینده ولی فقیه در استان از ایجاد و راه اندازی باشگاههای ورزش در استان و حمایت دستگاه ورزش تقدیر و بیان داشت:ظرفیت و پتانسیل موجود در رشته ورزش و فوتبال در استان زیاد است و باید با استفاده از این ظرفیتها و بستر مناسب در جهت رشد ، تعالی و اعتلای ورزش استان در کشور تلاش کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو