خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز پرستار و میلاد با سعادت حضرت زینب (س)

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز پرستار و میلاد با سعادت حضرت زینب (س)

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز پرستار و میلاد با سعادت حضرت زینب (س)

 

 

 

 

 

 

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز پرستار و میلاد با سعادت حضرت زینب (س)

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز پرستار و ومیلاد با سعادت حضرت زینب (س) را تبریک گفت .
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز پرستار و ومیلاد با سعادت حضرت زینب (س) را تبریک گفت .
متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به شرح ذیل است :
بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی اسلام و پرچم دار نهضت امام حسین (ع) حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری است.
پرستاری در فرهنگ اسلامی ما جایگاه بسیار رفیعی دارد، هنری بی نظیر و تخصصی بی همتا است . پرستاری تنها مراقبت از مرز حیات بیمار نیست بلکه دمیدن روح زندگی است. پرستاران و سایر رشته های وابسته نقش مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه دارند و یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند.
هنر مراقبت، نگهداری و پرستاری موهبتی است از سوی خداوند که آن را در روح مردان و زنان شایسته به ودیعه گذاشته است.
پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل،بلکه هنری است متعالی که در آن هنرمند،آلام بیمار را مرهم می نهد و زخم های جسم و روح بیمار را التیام می بخشد.
بی شک نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب (س) بزرگ بانوی صحنه کربلا،به نام روز پرستار تقارن فرخنده ای برای قدردانی از این قشر پر تلاش و فداکار است که اندیشه ای جز بازگشت سلامتی بیماران و حضور آنان در کانون گرم خانواده ندارند.
از این جهت بر خود لازم می دانم، سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران زحمت کش و مدافعان سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک عرض نموده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهد ای مدافع سلامت استان و کشور ایامی سرشار از توفیقات روز افزون الهی برای تمامی زحمت کشان این عرصه از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو