خانه اخبار ایران اخبار ورزش همت پور برای چهار سال دیگر سکاندار هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان شد

همت پور برای چهار سال دیگر سکاندار هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
همت پور برای چهار سال دیگر سکاندار هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان شد

 

 

 

 

 

 

همت پور برای چهار سال دیگر سکاندار هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان شد

در مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان کهگیلویه وبویراحمد همت پور با کسب ۱۳ رای برای ۴ سال دیگر به عنوان رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،در مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان کهگیلویه وبویراحمد همت پور با کسب ۱۳ رای برای ۴ سال دیگر به عنوان رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان انتخاب شد.
مجمع انتخابات هیات ورزش‌های روستایی و بازی های بومی محلی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید محمدتقی ورزش و جوانان استان در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
در این مجمع که با حضور صمد افخمی و رحمان همت پور دو کاندید تصدی این هیات برگزار شد ،صمد افخمی یکی از کاندیداهای تصدی این هیات انصراف خود را از شرکت در این مجمع اعلام و مجمع با تک کاندید همت پور برگزار شد.
همت پور در این جلسه به تشریح برنامه های خود اشاره و ضمن ابراز خرسندی از حضور اعضای مجمع ،برگزاری دوره های مربیگری و داوری در رشته های مختلف را یکی از برنامه های کاری خود عنوان و از رونمایی از کتاب بازی های بومی محلی استان و برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی در استان خبر داد.
همت پور ، ایجاد شادی و نشاط در خانواده‌های روستاییان را یکی دیگر از برنامه های خود در این ایام ذکر و از افتتاح خانه های ورزش روستایی در آینده نزدیک در استان خبر داد.
رئیس هیات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی استان از تکمیل 80 خانه ورزش روستایی خبر و بیان داشت :شش خانه ورزش روستایی جدید در آینده نزدیک تجهیز می شود.
رحمان همت پور ،برگزاری المپیاد ورزشی خانه های ورزشی ورزش روستایی در استان و میزبانی مسابقات کشوری را یکی دیگر از برنامه های هیات استان برشمرد و بر استفاده از ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران در این هیات تاکید کرد.
رئیس هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی و محلی کهگیلویه وبویراحمد ازبرگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان در دهم دیماه در تهران خبر داد و تصریح کرد :رویکرد جدید در هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی تشکیل خواهد شد .
رحمان همت پور سرکشی از خانه‌های ورزش روستایی را یکی دیگر از برنامه‌های کاری خود عنوان و از حمایت های علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی در استان تقدیر کرد.
در این مجمع رای گیری انجام و رحمان همت پور با کسب 13 رای برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد .


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو