خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی تاکید کرد: توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در استان / احداث 80 خانه ورزش روستایی در کهگیلویه وبویراحمد

علوی تاکید کرد: توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در استان / احداث 80 خانه ورزش روستایی در کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در استان / احداث 80 خانه ورزش روستایی در کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در استان / احداث 80 خانه ورزش روستایی در کهگیلویه وبویراحمد

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان بر توسعه زیر ساخت های فرهنگی ورزشی در این هیات تاکید و از احداث 80 خانه ورزش روستایی در استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان بر توسعه زیر ساخت های فرهنگی ورزشی در این هیات تاکید و از احداث 80 خانه ورزش روستایی در استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که بعنوان رئیس مجمع در انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان سخن میگفت با تبریک میلاد حضرت مسیح ،آغاز سال 2021 میلادی و گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها ،شهید حاج قاسم سلیمانی،از حضور اعضای مجمع هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی و مسئولین ستادی اداره کل در برگزاری این نشست تقدیر کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان طبق منویات مقام معظم رهبری ،عشایر را ذخایر انقلاب و نظام برشمرد و ضمن تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت های استفاده نشده در این هیات ،خواستار برنامه ریزی مدون در توسعه و اشاعه ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ایجاد نشاط ، شادابی و سلامتی جامعه را یکی از برنامه های مهم دستگاه ورزش کشور و استان ذکر و اظهار داشت:دست در دست هم برای توسعه زیر ساخت های ورزش در روستاها تلاش کنیم .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از احداث 80 خانه ورزش روستایی در سطح استان خبر و ادامه داد:شش خانه ورزش روستایی جدید در آینده نزدیک احداث و راه اندازی می شود.
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان از برنامه ها و اقدامات انجام شده این هیات سخن و خواستار برگزاری جشنواره های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در نقاط مختلف استان همانند جشنواره برگزار شده در شهر دیشموک شد .
علوی بر رشد ورزش در روستاها و عشایر و فرهنگ سازی بازیهای بومی و محلی در بین احاد مردم و روستاهای استان تاکید و خواستار توجه به نظام آموزش در بخش ورزش روستایی و عشایری شد .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار برگزاری مجامع استانی و کشوری ،تکمیل کادر هیات های استانی و رصد ملی پوشان و قهرمانان شد و ضمن تاکید بر تقویت ورزشکاران و قهرمانان استان که شرایط حضور در المپیک را دارند ،" اصحاب رسانه را یار" دوازدهم ورزش و جوانان استان "برشمرد.
در مجمع انتخابات هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان ،رحمان همت پور با کسب 13 رای برای مدت چهار سال دیگر سکاندار هیات استان شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو