خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات فوتبال کهگیلویه خبر داد: کلاس داوری ملی فوتبال در دهدشت برگزار می شود

رئیس هیات فوتبال کهگیلویه خبر داد: کلاس داوری ملی فوتبال در دهدشت برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
کلاس داوری ملی فوتبال در دهدشت برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

کلاس داوری ملی فوتبال در دهدشت برگزار می شود

دلباز رئیس هیات فوتبال شهرستان کهگیلویه گفت :کلاس داوری درجه ملی فوتبال با همکاری هیات فوتبال استان به میزبانی هیات فوتبال کهگیلویه در دهدشت برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دلباز رئیس هیات فوتبال شهرستان کهگیلویه گفت :کلاس داوری درجه ملی فوتبال با همکاری هیات فوتبال استان به میزبانی هیات فوتبال کهگیلویه در دهدشت برگزار می شود.
ابو الحسن دلباز رئیس هیات فوتبال کهگیلویه با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :کلاس ارتقای داوری یک به ملی فوتبال با حضور فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدارسیون فوتبال کشور و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران ، علی رضا سهرابی رئیس دپارتمان داوران و دانیال مرادی مسئول آموزش کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران به میزبانی شهر دهدشت برگزار می شود.
دلباز ادامه داد : ۲۰ داور دارای رتبه درجه۱ از استان‌های سراسر کشور در این دوره حضور دارند و پس از گذراندن این دوره و قبولی در آن به رتبه داوری ملی فوتبال ارتقاء خواهند یافت .
وی تصریح کرد: این دوره به مدت ۳ روز از ۱۰ لغایت ۱۳ دی ‌ماه با همکاری هیات فوتبال استان به میزبانی دهدشت برگزار می شود
رئیس هیات فوتبال کهگیلویه گفت: شرکت کنندگان دروس تئوری را زیر نظر فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران و علی رضا سهرابی رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال و دانیال مرادی و آزمون تست عملی و آمادگی جسمانی را زیر نظر قاسم واحدی برگزار می کنند.
دلباز تصریح کرد :این اولین دوره کلاس داوری درجه ملی است که در شهرستان کهگیلویه برگزار می شود

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو