خانه اخبار ایران اخبار ورزش در یکمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار شد : نمایش اقتدار و صلابت ورزشکاران با برگزاری رژه موتوری و دوچرخه‌سواری در کهگیلویه و بویراحمد

در یکمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار شد : نمایش اقتدار و صلابت ورزشکاران با برگزاری رژه موتوری و دوچرخه‌سواری در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نمایش اقتدار و صلابت ورزشکاران با برگزاری رژه موتوری و دوچرخه‌سواری در کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

 

 

 

به مناسبت یکمین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به برگزاری نمایش اقتدار و صلابت در قالب رژه موتوری و دوچرخه‌سواری کردند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،به مناسبت یکمین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اقدام به برگزاری نمایش اقتدار و صلابت در قالب رژه موتوری و دوچرخه‌سواری کردند.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس با اشاره به برگزاری رژه دوچرخه سواری و موتورسواری گفت: این برنامه به همت سپاه فتح استان و اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هدف از برگزاری این برنامه را تجدید میثاق و بیعت با شهدا دانست و افزود: ان شاء الله بتوانیم راه و مکتب شهید سلیمانی را با همت جوانان ادامه بدهیم.
وی در ادامه مکتب حاج قاسم را بهترین الگو برای همه نسل‌ها برشمرد و خاطرنشان کرد: حاج قاسم متعلق به کشور و مردم عزیز ما نیست بلکه حاج قاسم الگوی همه ملت‌های آزاده و مسلمان است.
علوی تصریح کرد: امروزه جبهه مقاومت در سرتاسر جهان گسترده شده و مردم کهگیلویه و بویراحمد و دنیا نیز به نام و رمز حاج قاسم جلوی استکبار و زورگویان عالم می‌ایستند.
این آئین از میدان امام حسین شهر یاسوج تا استادیوم 15هزار نفری شهر یاسوج و مجموعه دوومیدانی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو