خانه اخبار ایران اخبار ورزش در لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد: شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

در لیگ برتر هندبال مردان کشور بدست آمد: شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

 

 

 

 

 

 

شکست نفت و گاز مقابل پرسپولیس بهبهان و تساوی فراز بام مقابل فولاد مبارکه سپاهان

در ادامه مرحله برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور یادواره شهید حسین پور جعفری تیم هندبال نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس بهبهان شکست خورد و تیم فراز بام خائیز دهدشت برابر فولاد مبارک سپاهان به تساوی رسید.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در ادامه مرحله برگشت لیگ برتر هندبال مردان کشور یادواره شهید حسین پور جعفری تیم هندبال نفت و گاز گچساران مقابل پرسپولیس بهبهان شکست خورد و تیم فراز بام خائیز دهدشت برابر فولاد مبارک سپاهان به تساوی رسید.
در روز دوم از مرحله برگشت دور دوم رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور دو تیم پرسپولیس بهبهان و نفت وگاز گچساران به مصاف هم رفتند که نفتی ها در غیاب سرمربی خود با نتیجه ۳۶ بر ۲۵ مقابل شاگردان مسعود ظهرابی تن به شکست دادند.
نفت و گاز گچساران با این شکست همچنان ۲ امتیازی در رده ششم جدول گروه الف قرار گرفت و نماینده استان خوزستان نیز با این برد ۱۰ امتیازی شد و با یک پله صعود در رده سوم جدول قرار گرفت.
در روز سوم از دور دوم مرحله برگشت سی و سومین دوره بازی های لیگ برتر اقایان یادواره سردار شهید حسین پورجعفری تیمهای فولادمبارکه سپاهان و فراز بام خائیز دهدشت در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران مقابل هم قرار گرفتند که این بازی برنده ای نداشت و دو تیم به نتیجه مساوی ۲۴ رضایت دادند تا امتیازات بازی میان دوتیم تقسیم شوند. شاگردان محسن طاهری با این تساوی ۱۳ امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند. در طرف مقابل فرازبام‌ با ۱۱ امتیازی مکان سوم جدول را کسب کرد.
گروه اول:
1- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 18 امتیاز
2- ذوب اهن اصفهان 13 امتیاز
3- پرسپولیس بهبهان 10 امتیاز
4- پاس ناجای قم 9 امتیاز
5- ستارگان دشتستان 2 امتیاز
6- نفت و گاز گچساران 2 امتیاز
گروه دوم:
1- صنعت مس کرمان 20 امتیاز
2- فولاد مبارکه سپاهان 13 امتیاز
3- فراز بام خائیز دهدشت 11 امتیاز
4- زغال سنگ طبس 11 امتیاز
5- کیمیا کاشت کردستان 3 امتیاز
6- پرواز هوانیروز اصفهان 2 امتیاز

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو