خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

 

 

 

 

 

 

پیروزی نماینده شهرستان بهمئی در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان از پیروزی تیم فوتبال شهدای ایل بهمئی در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور مقابل نماینده فوتبال بوشهری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان از پیروزی تیم فوتبال شهدای ایل بهمئی در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور مقابل نماینده فوتبال بوشهری خبر داد.
بیوکانی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر افزود:
تیم فوتبال شهدای ایل بهمئی در گروه چهارم لیگ دسته سوم باشگاههای کشور در ورزشگاه شهید رجائی شهرستان بهمئی به مصاف تیم فو تبال پیروزی نگین خورموج استان بوشهر رفت و با یک گل مهمان بوشهری خود را شکست داد.
تک گل بازی رابهمن فرشادی در نیمه اول بازی به ثمر رساند.
لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور در پنج گروه سیزده تیمی در حال برگزاری است واز هر گروه دو تیم به مرحله دوم این لیگ صعود می کنند و در نهایت دو تیم برتر مجوز ورود به لیگ دسته دوم کشور را کسب می کنند.
بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از تلاش های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، افشاریان رئیس هیأت فوتبال استان، عسکری رئیس هیأت فوتبال شهرستان بهمئی، امام جمعه خدوم و پر تلاش و فرماندار شهرستان و کلیه اداراتی که در برگزاری این بازی و میزبانی مجموعه ورزش را یاری کرده اند تقدیر کرد.


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو