خانه اخبار ایران اخبار سیاسی

اخبار سیاسی

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد :حمایت از باشگاه‌ داران و تیم‌داران برای ورودی لیگ‌های استانی و کشوری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در سفر به شهرستان  کهیگلویه ، از حمایت ورزش و جوانان استان از باشگاه‌های ورزشی برای ورود به لیگ‌های استانی و کشوری خبر داد.

سید محمدتقی علوی  مدیر کل ورزش و جوانان استان برای افتتاح پروژه ورزشی و دیدار و گفتگو با جامعه ورزشی وارد شهر دهدشت مرکز شهرستان کهیگلویه شد.

افتتاح سالن یک هزار و 200 نفری دهدشت، دیدار با ورزشکاران، بازدید از مدارس فوتبال کهگیلویه و نشست با مسوولان ورزشی این شهرستان با هدف بررسی و ارائه راهکار برای رفع مشکلات از مهم‌ترین برنامه‌های این سفر بود.

دیدار و گفت‌وگو با باشگاران و تیم‌داران سوپر لیگ شهرستان کهگیلویه از دیگر برنامه‌های علوی، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در سفر به این شهرستان بود.

توجه و قول حمایت از باشگاه‌داران و تیم‌داران چهار شهرستان کهگیلویه بزرگ از مهم‌ترین دستاوردهای این سفر بود  که مدیر کل ورزش و جوانان استان قول مساعد داد در حد توان تیم ها و باشگاههای شرکت کننده در لیگ های استانی و کشوری را حمایت کند .

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه و توسعه ورزش را مدیون باشگاه‌داران و تیم‌داران دانست و گفت: اگر شما نباشید ورزش استان رکود چشمگیری خواهد داشت.

وی با تاکید بر توجه و نگاه‌ ویژه به باشگاه‌داران و تیم‌داران، افزود: من آماده‌ حل مشکلات و معظلات هستم تا در حد توان و قانون برای رفع آنها چاره‌اندیشی خواهیم کرد.

این مسوول با بیان اینکه می‌توان قانون را خم کنم اما نمی‌توانم آنرا بشکنم، یادآور شد: تا جاییکه دستم باز باشد و قانون اجازه دهد از وزرشکاران جمایت کرده و سعی می‌کنم مشکلات ورزشکاران را حل کنم.

علوی ورزش را عاملی موثر در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و افزود: در حد توان برای ورودی‌های بازی‌های ملی و بین‌المللی به شما کمک خواهم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نشست خود با کفاشیان، گفت: در آن نشست قول گرفتم هزینه ورودی تیم‌های کشوری به صورت نیم بها پرداخت شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوزه ورزش بانوان اشاره کرد و با بیان اینکه بانوان در ورزش بسیار پیشرفت کرده و موفقیت‌های خوبی تاکنون کسب کرده‌اند، تصریح کرد: در حال حاضر شش بانوی ورزشکار ما عضو ثابت تیم ملی فوتبال و فوتسال کشور است.

وی با بیان اینکه بانوان ما از لحاظ عضویت در تیم ملی از بسیاری از استان‌ها جلوتر هستند خاطرنشان کرد: پیگیر این موضوع هستیم که بودجه قابل توجهی برای توسعه ورزش به بدنه آن تزریق کنیم.

علوی حضور ورزشکاران استان در تیم های ملی را نشاندهنده استعداد و توانمندی بالای آنها ذکر کرد و بیان داشت:امیدواریم با توجه و حمایت از این ورزشکاران بتوانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد رشد و ارتقای بیش از پیش ورزش استان باشیم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد حضور ورزشکاران استان در میادین مختلف را مایه افتخار و مباهات ورزش ذکر کرد و یادآور شد: در تلاشیم با حمایت مسئولین استانی و کشوری از ورزشکاران شاهد توسعه ورزش استان و رسیدن به جایگاه اصلی در کشور باشیم.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 17:17 )
 

تبریک مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمدبه مناسبت عید فطر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمدعلوی مدیر کل ورزش و وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بزرگ مسلمین جهان را تبریک گفت:

در پیام سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش وجوانان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخار دارم فرا رسیدن عید سعید فطر، بهار قرآن و بارش رحمت الهی و عید شکوفایی فطرت الهی و تعالی روح انسانی را از سوی خود  به رهبر فرزانه انقلاب وجامعه بزرگ ورزش ایران واستان کهگیلویه وبویراحمد،هیئتهای ورزشی استان،پیشکسوتان ،مربیان،داوران وهموطنان عزیزم در جای جای میهن سربلندم تبریک عرض نمایم. .

عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است.. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می شود. رمضان کوره ایی است که هستی انسان را می سوزاند و آدمی نوبا جانی تازه از آن سر بر می آورد. فطر شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست، بر آمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. بناست که رمضان با سحرهاوافطارهایش.. با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد. اگر درعید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم.. اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم.. عید فطر عید ما نیست خداوندا تو را شاکریم که یک ماه میهمان واین اجازه رابما دادی تاسحرها عاشقانه با تو سخن بگوئیم ودرد دلمان را با تو بگوئیم واکنون روز اول شوال را بر ما عیدگرداندی عید برعاشقان مبارکباد.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 08:57 )
 

رحیمی فرماندار گچساران در نشست با وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد: شهرستان گچساران مهد ورزش ایران است/ به عنوان فرماندار شرمنده این ورزشکاران هستم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،فرماندار گچساران در حضور وزیر ورزش گفت: شهرستان گچساران مهد ورزش ایران است.

عبدالرحیم رحیمی در نشست ورزشکاران این شهرستان که با حضور وزیر ورزش و جوانان، نماینده مردم گچساران و باشت، و مسؤولان استانی و شهرستانی در سالن آزادی نفت برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان گچساران به عنوان مهد ورزش ایران است.

فرماندار گچساران ادامه داد: شهرستان گچساران از دوران قدیم مربی و سرمربی‎‌های بسیاری در سطح ملی و بین‌المللی تربیت کرده است.

رحیمی با اشاره به تعطیلی ورزشگاه تختی گچساران گفت: ورزشگاه تختی این شهرستان با قدمت حدود 45 سال به عنوان یکی از قدیمی‌ترین ورزشگاه‌ها در جنوب است که زمانی این ورزشگاه حرف اول را در جنوب می‌زد.

فرماندار گچساران با اشاره به ورزش هاکی اذعان کرد: شهرستان گچساران مهد هاکی ایران است.

وی به داوران ملی و بین‌المللی این شهرستان عنوان کرد: شهرستان گچساران این استعداد را دارد که داورانی ملی و بین المللی مانند راهی را تربیت کند.

رحیمی تبیین کرد: شهرستان گچساران در زمینه سخت افزاری ورزش خوب کار کرده است اما متاسفانه در زمینه نرم افزاری و تهیه امکانات ورزشی خوب عمل نکرده است.

فرماندار گچساران بیان کرد: شهر من برای بردن تیم به شهرهای دیگر اتوبوس اختصاصی به خود ندارد و من شرمنده این ورزشکاران هستم.

وی با اشاره به نبود خوابگاه ورزشی در این شهرستان اذعان کرد: شهرستان گچساران یک خوابگاه ورزشی و سالن اختصاصی ورزشی ویژه بانوان را ندارد.

رحیمی با اشاره به مناطق محروم این شهرستان گفت: در محله‌های محروم این شهرستان مانند محله سادات جوانانی وجود دارند که دارای استعداد‌های نهفته ورزشی هستند.

فرماندار گچساران با اشاره به کسب مقامات ورزشی در رشته‌های هندبال، واترپلو خاطرنشان کرد: شهرستان گچساران تیم هندبال و واترپلو در سطح لیگ برتر مقام کسب کرده‌اند که همگی مختص به نفت است و اگر نفت و ورزش‌های آن را جدا کنیم این شهرستان دیگر هیچ ندارد.

رحیمی افزود: امروز از وزیر ورزش انتظار داریم که مژده‌های خوبی را برای این استان به ارمغان داشته باشد و سفر ایشان مایه خیر و برکت این استان شود.

وی ادامه داد: ما انتظار داریم وزیر ورزش و جوانان به جز از بودجه اختصاصی به ورزش و جوانان این منطقه یک بودجه اختصاصی دیگر را به ورزش این منطقه اختصاص بدهد.فرماندار گچساران خاطرنشان کرد: یک قانونی که در حال حاضر برای ورزش به تصویب رسیده است واگذار کردن اماکن ورزشی به بخش خصوصی است.رحیمی تصریح کرد: این شهرستان مانند شهرهای بزرگ ایران نیست این شهرستان محروم است.وی افزود: باید یک سالن برای خواهران و برادران در اختصاص بخش عمومی قرار بگیرد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: فعالیت 30 هزار وزرشکار بیمه‌شده در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت بالغ بر 30 هزار ورزشکار بیمه‌شده در 46 رشته ورزشی در استان خبر داد.
جهانبخش ایزدپور در آئین افتتاح پایگاه قهرمانی استان اظهار کرد: این پایگاه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان ساخته شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از خرید 200 میلیون تومان تجهیزات برای این پایگاه خبر داد و گفت: حدود 100 میلیون تومان تجهیزات دیگر نیز برای تکمیل این پایگاه در آینده‌ای نزدیک خریداری خواهد شد.
وی مساحت این سالن ورزشی را یک هزار و 250 مترمربع عنوان کرد و گفت: ساخت این سالن از محل اعتبارات ملی و یک درصد مواد مخدر در سال 86 کلنگ‌زنی شد.
این مسوول راه‌اندازی پایگاه قهرمانی را عاملی موثر در توسعه ورزش و شناسایی استعدادهای نخبه ورزشی عنوان کرد و بیان داشت: تجهیزات پیکرسنجی، دستگاه پرس، دوچرخه ثابت، تست‌های مختلف فیزیکی و تجهیزات کامل ست ورزشی پایگاه قهرمانی وجود دارد.
ایزدپور این پایگاه قهرمانی بزرگترین پایگاه قهرمانی در جنوب کشور بیان کرد و یادآور شد: این پایگاه با ابعاد 50 در 26 یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های پایگاه قهرمانی کشور را دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توسعه ورزش استان طی سال‌های اخیر، کسب مقام‌های مختلف ملی و بین‌المللی توسط ورزشکاران استان ثابت‌کننده ادعای ما است.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های دیجیتال، جدید و به روز دنیا برای این پایگاه خریداری شده است، گفت: این دستگاه‌ها قابلیت اندازه و استعدادهای ورزشکاران جهت حضور در مسابقات ملی را دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت بالغ بر 30 هزار ورزشکار بیمه‌شده در 46 رشته ورزشی در استان خبر داد و افزود: اغلب این ورزشکاران عضو تیم‌های ملی هستند.
این مسوول با عنوان اینکه نهایت تلاش خود را جهت توسعه و پیشرفت ورزش استان خواهیم کرد، یادآور شد: امیدواریم با راه‌اندازی این پایگاه شاهد توسعه و ارتقای ورزش همگانی و قهرمانی در استان باشیم.


 

با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری: سالن پایگاه قهرمانی استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری ،مدیر کل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولین استانی سالن جدید پایگاه ورزش قهرمانی استان افتتاح شد.

در این آئین که با حضور محمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری ،میر محمدی مدیر کل امور اجتماعی استانداری ،ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و جمعی از روساء و قهرمان ورزشی برگزار شد ،سالن جدید پایگاه ورزش قهرمانی استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان در مراسم افتتاح پایگاه ورزش قهرمانی استان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و دیگر مدعوین محترم از اختصاص مبلغ 300 میلیون تومان برای راه اندازی و تجهیز این پایگاه قهرمانی خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود:از محل اعتبارات استانی مبلغ 100میلیون تومان و از محل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان مبلغ200 میلیون تومان برای تجهیز و راه اندازی پایگاه ورزش قهرمانی استان کهگیلویه وبویراحمد هزینه شده است .

ایزد پور در ادامه بیان داشت :با راه اندازی این پایگاه قهرمانی مشکل تمرینات قهرمانان و مدال آوران 46 هیئت استانی و شهرستانی در شهر یاسوج مرتفع خواهد شد .

این مقام مسئول در ادامه از برگزاری تست های آمادگی جسمانی ،ترکیبات بدنی ،استعداد یابی با 18 دستگاه جدید و دیجیتال در پایگاه ورزش قهرمانی استان خبر داد و افزود:سالن پایگاه قهرمانی استان در زمینی به مساحت 1248 متر مربع یکی از بزرگترین پایگاه های ورزش قهرمانی کشوراست و با راه اندازی این مکان قهرمانی تمام تیم های استان قبل از اعزام به مسابقات کشوری در این پایگاه تحت تست های امادگی قرار خواهند گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در پایان از حمایت وزارت ورزش و جوانان استان ،خادمی استاندار استان و معاونین ونمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در توسعه زیر ساخت های ورزش استان تقدیر نمود.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای معاونین ورزش استان خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان از میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در رشته های پرس سینه ،کشتی و بازیهای بومی و  محلی خبر داد.

در این نشست که با حضور ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل در محل دفتر مدیریت اداره کل برگزار شد ،جهانبخش ایزدپور مدیر کل ورزش و جوانان استان طی سخنانی کسب مقام چهارمی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در رقابتهای قهرمانی باشگاههای آسیا را تبریک گفت .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از کلیه اعضای ستادی اداره کل در انجام امورات اداری ،خواستار تسریع در جوابیه نامه های اداری شد و بر تعامل بیشتر واحدهای ستادی با مسئولین وزارت تاکید کرد .

ایزد پور از رشد 7 و نیم درصدی درآمد اماکن ورزشی استان در کشور خبر داد و بر رعایت موازین شرعی ، عدل و انصاف و برقراری نظم و انضباط اداری در محیط اداری و ورزشی تاکید نمود.

این مقام مسئول در ادامه از میزبانی شهر یاسوج در برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور ،مسابقات کشتی نوجوانان فرنگی کشور و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی توسط هئیت روستایی و عشایری استان در شهر سی سخت خبر داد و ضمن تشکر از روسای هئیت های استانی بر تعامل بیشتر با فدراسیون در برگزاری و میزبانی مسابقات قهرمانی کشور تاکید نمود.

مدیر ارشد ورزش استان از انتقال پایگاه قهرمانی ورزش استان به مجموعه کوثر بانوان و سالن بهار و اختصاص مبلغ 75 میلیون دیگر برای تجهیز و خرید وسایل جدید برای این پایگاه خبر داد و اظهار امید واری نمود با تجهیز و راه اندازی پایگاه قهرمانی جدید مشکل تمرینات قهرمان استان نیز مرتفع شود.

ایزد پور ضمن تقدیر و تشکر ازنماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و حوزه فنی و مهندسی اداره کل در احداث 29 پروژه چمن مصنوعی  وسالن ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت در دو شهرستان گچساران و باشت ،از اختصاص 17 پروژه جدید در دو شهرستان گچساران وباشت از محل هدایایی خاص وزارت نفت خبر داد.

جهانبخش ایزد پور در ادامه این جلسه در خصوص وضعیت ماده 27 و واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی گفت :از مجموعه نه پروژه ،دو پروژه ملی در حال بررسی و شش  پروژه استانی آماده فراخوان جهت  واگذاریست .وی همچنین از واگذاری دو پروژه بزرگ هتل ورزش و پیست اسکی کاکان به بخش خصوصی از طریق ماده 27 خبر داد.

ایزد پور از نگاه ویژه و جدید وزارت ورزش و جوانان به بخش جوانان خبر دادو از اختصاص مبلغ شش میلیون به شهرستان دنا و 9 میلیون به شهرستان کهگیلویه از طریق پول برگشتی از اماکن ورزشی خبر داد.

در این جلسه طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ، فرشید کرمی بعنوان معاون توسعه منابع وپشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب شد .

 

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 10:10 )
 

پیروزی تیم فوتبال نونهالان سپاهان یاسوج در لیگ برتر کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،تیم فوتبال نونهالان سپاهان یاسوج برابر مهمان خود صاحب برتری شد.
از هفته ی پنجم دور رفت مسابقات فوتبال نونهالان لیگ برتر باشگاههای کشور تیم سپاهان یاسوج نماینده استان در این مسابقات میزبان تیم آرین اهواز بود.
در این دیدار که با حضور جمع کثیری از تماشاگران و خانواده بازیکنان در استادیوم تختی شهر یاسوج برگزارشد ،تیم فوتبال نونهالان سپاهان یاسوج موفق شد با تک گل علی قبادی که در نیمه دوم وارد دروازه تیم آرین اهواز کرد حریف خود را شکست دهد.
با این پیروزی تیم فوتبال سپاهان یاسوج با 10 امتیاز بعد از تیم فولاد اهواز 13 امتیازی در مکان گروه دوم لیگ برتر نونهالان کشور قرار گرفت .
تیم فوتبال نونهالان یاسوج در هفته ششم این مسابقات روز21 آبانماه در یاسوج میزبان تیم نونهالان ذوب آهن اصفهان است

 

نفرات برتر مسابقات کونگفو بانوان شهرستان کهگیلویه مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه،به مناسبت دهه کرامت مسابقات کونگ‌فو در رده های سنی بانوان برگزار شد.

در این رقابت ها که با حضور 50 نفر از بانوان رزمی کار در رده های سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان در سالن کونگفو شهر دهدشت برگزارشد این نفرات به مقام های برتر اوزان و ردههای سنی مختلف دست یافتند

مقام های اول در رده نونهالان:

وزن 21: المیرا دشتی مقدم،وزن27:زهرا روحانی،وزن29: مریم راستگویان،وزن 33: پریا دوروزی،وزن37: فاطمه درخشان،وزن 41:مریم فردوسی نژاد،

مقام های اول رده نوجوانان:

وزن 37: سحر رکابی،وزن 51: مریم دشتی مقدم،

مقام های اول رده جوانان:

وزن 42: یاسمن آتش سودا،وزن 45: ساناز باخویش،وزن 51: طیبه سناپور،وزن 57: سحر ارجمند،وزن 60: فاطمه آزادوار

در پایان این مسابقات از طرف هئیت رزمی شهرستان و اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی اهدا شد .

 

 

::

 

 

 

 

 

در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات استانی در یاسوج ،چهار دیدار دیگر برگزار شد .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع ر سانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسابقات فوتسال جام  رمضان ادارات و نهادهای استانی بعد از تعطیلی لیلی قدر با انجام چهار دیدار پیگیری شد .
در ادامه این مسابقات چهاردیدار دیگر در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان شهر یاسوج برگزار شد و تیم های امور مالیاتی ،آموزش و پرورش استان ،علوم پزشکی استان و مخابرات به ترتیب برابر حریفان خود تیم های ورزش و جوانان ،طبیعت زنده ،بنیاد شهید و شهرداری صاحب برتری شدند.
در اولین بازی برگزار شده شب گذشته تیم امور مالیاتی با نتیجه(5بر 1 ) تیم ورزش و جوانان را شکست داد.
آموزش و پرورش استان با نتیجه (4برصفر ) از سد تیم طبیعت زنده گذشت .
علوم پزشکی استان در یک بازی پر گل  با نتیجه (8بر5 ) بر تیم بنیاد شهید پیروز شد و
مخابرات استان توانست با نتیجه (5بر3 ) تیم شهرداری را با شکست بدرقه کند
در ادامه این مسابقات امشب شنبه 20/تیرماه و از ساعت 15/21 در سالن نه دی تیم های
شرکت زیر ساخت مخابرات با بنیاد مسکن استان ،بانک مهر اقتصاد  با اموزش و پرورش عشایر ،آموزش و پرورش شهرستان با پست بانک و صنعت و معدن با آب منطقه ای به مصاف هم میروند

 

همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر سی سخت برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر سی سخت برگزار شد. این همایش با حضور جمع کثیری از مردم سی سخت از محل میدان الله آغاز و تا میدان نیروی انتظامی ادامه پیدا کرد و در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایای ارزنده ای اهدا شد. این همایش به هیئت ورزش های همگانی استان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان و اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا برگزار شد.

 
صفحه 1 از 3

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو