خانه اخبار ایران علمی فرهنگی

اخبار علمی فرهنگی

شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد: مشورت با نخبه گان جوان نیاز برنامه ریزی برای جوانان است.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی، پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، سیدرحمت اله شاکری در نشست با رؤسای کارگروه نخبه گان جوان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ارتباط مؤثر کارگروه های نخبه گان جوان در با حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان از نیازهای این حوزه می باشد. معاون فرهنگی  وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مشورت با نخبه گان جوان نیاز برنامه ریزی برای جوانان است و امید است نخبه گان جوان در امور مختلف ما را همراهی نمایند. وی ضمن تأکید بر توسعه فعالیت های کارگروه های نخبه گان جوان افزود: کارگروه های نخبه گان جوان استان قابلیت اقدامات بزرگ را دارند که با حمایت از آن ها می توانیم در این راستا موفق باشیم. در این نشست رؤسای کارگروه های نخبه گان جوان مهمترین برنامه ها و اهداف هر کارگروه در سال جاری عنوان و مورد بررسی قرار گرفت.

 

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان : جوانان همیشه نماد عدالت خواهی بوده اند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی، پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، نشست دبیران سازمانهای مردم نهاد جوانان استان به مناسبت برنامه ریزی برای هفته جوان با حضور شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد. در این نشست سیدرحمت اله شاکری اظهار کرد: در هفته جوان سعی داریم برنامه های مطلوبی را برگزار کنیم و این مهم نیازمند همراهی سازمان های مردم نهاد جوانان می باشد. معاون فرهنگی و امور جوانان با توجه به اهمیت موضوع جوانان تصریح کرد: جوانان در هر جامعه ای نقش و جایگاه ویژه ای دارند و باید بیشترین تلاشها برای رفع مشکلات و امورات جوانان انجام گیرد. وی افزود: جوانان قشری از جامعه هستند که همیشه نمادی از عدالت خواهی بوده اند و میتوان تنها دغدغه اصلی آن ها را اجرای عدالت دانست. مسئول امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امید است برنامه هایی در هفته جوان اجرا شود که دارای خروجی مناسب و فراگیری عموم جوانان استان باشد. شاکری عنوان کرد: طبق سیاست معاونت محترم امور جوانان وزیر برنامه های حوزه جوانان باید در شهرستان های استان ها نیز توسعه پیدا کند و تنها مختص مرکز استان ها نباشد و امید است بتوانیم برنامه های هفته جوان را در شهرستان ها نیز اجرا نماییم. در پایان نشست دبیران سازمان های مردم نهاد به مناسبت هفته جوان مقرر شد که دبیران سمن ها طرح و برنامه های خود را برای هفته جوان تحویل معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان دهند تا بعد از بررسی توسط ستاد هفته جوان بهترین طرح ها انتخاب و اجرا شوند.

 

بازدید معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از شهرستان بهمئی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد / معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بمنظور ارزیابی و سرعت بخشیدن به فعالیتهای فرهنگی و امور جوانان به شهرستان بهمئی سفر کرد. تقی زاده در این سفر و بازدید ضمن شرکت در مراسم افتتاحیه مسابقات ورزشی بخش ممبی ،به اتفاق بخشدار این بخش ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی و گروهی از سازمانهای مردم نهاد به بررسی ظرفیتهای این بخش در حوزه جوانان پرداخت و از ظرفیتهای این بخش اظهار رضایت نمود. معاون فرهنگی و جوانان  همچنین پس از زیارت قبور مطهر شهدا به بخش سر اسیاب عزیمت نمود و با حضور در بخشداری و سایر نقاط بخش توان فرهنگی و زمینه امور جوانان را بسیار مطلوب دانست . تقی زاده با حضور در شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی و دیدار با برخی از جوانان  خواستار افزایش  فعالیتها در بخشهای مختلف جوانان در شهرستان شد . تقی زاده هدف از سفر و بازدید از شهرستان بهمئی را تاکید مدیر کل ورزش و جوانان استان مبنی بر تقویت فعالیتهای فرهنگی و جوانان ذکر نمود و اظهار داشت به یا ری خدا در هر هفته به یکی از شهرستانها استان به طور مستمر سفر و از نزدیک بر  برنامه های حوزه فرهنگی و جوانان  شهرستانها نظارت خواهیم داشت

 

اولین جلسه ترویج اندیشه های مقام معظم رهبری در استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان / با هدف ارایه راه کارها برای ترویج اندیشه های مقام معظم رهبری و آشنایی بیشتر نسل جوان با دیدگاههای سازنده معظم له اولین جلسه ستاد ترویج اندیشه های مقام معظم رهبری در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید . در این جلسه که به ریاست تقی زاده معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل و اعضای این ستاد در محل دفتر معاونت فرهنگی اداره کل برگزارگردید تقی زاده معاونت اداره کل طی سخنانی با اشاره به زیبایی اندیشه های مقام معظم رهبری ،ترویج این اندیشه ها را باعت اشنایی بیشتر این نسل فرهیخته با دیدگاههای مدیرانه مقام معظم رهبری دانست . ایشان اجرای این طرح را استانی و در راستای طرح بزرگ ((به سمت نور)) عنوان کرد و اظهار داشت با تمانی توان موجود در این حوزه این طرح را اجرا خواهیم نمود. در این جلسه اعضای این ستاد در خصوص این طرح و روند اجرای آن صحبتهای مطرح که توسط معاونت فرهنگی اداره کل رهنمودهای لازم اتخاذ گردید .

 

با حضور معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان / جلسه ستاد ساماندهی جوانان در شهرستانها برگزار گردید .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهیگلویه وبویراحمد  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  در شهرستانها برگزار گردید . عبدالعزیز تقی زاده معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با اعلام این خبر در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل گفت :خدمت رسانی به جوانان از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نباید در این راستا ذره ای غافل شد . جوانان را بازوان هر جامعه دانست و افزود :جوانان دارای پتانسیل زیادی هستند که با استفاده صحیح و علمی از این پتانسیل میتوان در پیشرفت جامعه گام برداشت . . این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان استان در ادامه افزود:امید وار هستیم با تدابیر خوب و ارزشمند استاندار محترم استان جناب آقای دکتر صابری در خصوص رفع مشکلات جوانان به صورت راه بردی و علمی بتوانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم . ایشان از تشکیل ستاد ساماندهی جوانان در شهرستانها خبر داد و اظهار داشت با تشکیل این ستادها در شهرستانهای استان که به ریاست فرمانداران محترم برگزار خواهد شد میتوان  قابلیتها ،مشکلات و راه کارها را شناسایی کرد و در علمی کردن برنامه ها به نحوه بهتری گام برداشت . اضافه کینم این جلسات در شهرهای دهدشت ،گچساران و بهمئی برگزار شده و در آینده نزدیک جلسه ستاد ساماندهی درسایر شهرستانها  نیز برگزار خواهد شد .

 
صفحه 1 از 2

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو