خانه اخبار ایران

اخبار ایران

افتخاری بزرگ برای جامعه ورزش بانوان کهگیلویه بویراحمد : تیم فوتسال هیات فوتبال کهگیلویه بویراحمد قهرمان لیگ برتر جوانان کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد با اقتدار به مقام قهرمانی رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان جوانان کشور دست یافت.

تیم فوتسال بانوان هیات فوتسال استان به مقام قهرمانی لیگ برتربانوان جوانان کشور دست یافت.

رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در ر ده سنی جوانان با قهرمانی تیم فوتسال بانوان جوانان کهگیلویه و بویراحمد به پایان رسید .

در این مسابقات تیم های فوتسال بانوان شهروند ساری ،آدینه تهران ،پردیس سیرجان کرمان ،عماد نظام فردوس خراسان جنوبی ،پارس ایرانیان اصفهان و تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد حضور داشتند و بصورت دوره ای در یک گروه به میزبانی ساری با هم دیدار کردند .

تیم فوتسال بانوان هیات استان در این مسابقات در گام نخست برابر میزبان مسابقات تیم شهروند ساری به تساوی دو بر دو دست یافت و دردیدارهای بعدی با اقتدار موفق به شکست حریفان خود شد .

نماینده شایسته فوتسال بانوان استان در دیدارهای بعدی با نتیجه 9بر صفر برابر تیم آدینه تهران به پیروزی رسید.

نماینده سیرجان را با نتیجه 15بر صفر در هم کوبید ،تیم عماد نظام فردوس خراسان جنوبی را با نتیجه 12بر صفر شکست داد .

در بازی پایانی  که حکم فینال این مسابقات را داشت شاگردان مهناز آشتیانی در تیم فوتسال بانوان استان در یک بازی برتر تیم فوتسال بانوان پارس ایرانیان اصفهان را با نتیجه 9بر صفر شکست داد و به مقام قهرمانی اولین دوره لیگ برتر جوانان کشور دست یافت .

در این مسابقات بازیکنان جوان و شایسته بانوان استان با به ثمر رساندن 38 گل بعنوان بهترین خط حمله و دریافت فقط دو گل عنوان بهترین خط دفاعی این مسابقات را کسب کردند.

کفش طلایی این مسابقات با 20 گل به فهیمه ارزانی از تیم فوتسال بانوان کهگیلویه بویراحمد اهدا شد .

مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور از 24لغایت 28 تیرماه به میزبانی ساری برگزار شد .

در تیم فوتسال بانوان جوانان کهگیلویه بویراحمد، مهدیه محمودی نیا ،ناهید علی زاده ،زهرا علیزاده ،ندا اقبالی ،مهدیه رضایی ،طوبا فلاحی ،زهرا تیوراک ،فهیمه ارزانی ،نیلوفرخندان ،سعیده نادری حضورداشتند .

مهناز آشتیانی مربی خوب و با اخلاق و نایب رئیس هیات فوتبال استان بعنوان  سرمربی و زهرا حیدر زاده بعنوان سرپرست تیم را در این مسابقات همراهی کردند.

آشتیانی سرمربی تیم فوتسال بانوان استان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تبریک این قهرمانی ،از حمایت ها و پشتیانی های  بی شائبه علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و افشاریان سرپرست هیات فوتبال استان در کسب این قهرمانی صمیمانه تقدیر کرد .

تیم  فوتسال بانوان استان قهرمان اولین دوره رتر فوتسال جوانان کشور ، روز شنبه  30 تیرماه وارد شهر یاسوج خواهد شد و در مراسمی در محل اداره کل و با حضور مدیر کل ،کارکنان و اعضای هیات فوتبال استان از این عزیزان تجلیل خواهد شد .

 

گام محکم والیبالیست های یاسوجی در المپیاد دانشجویان کشور: پیروزی تیم والیبال دانشگاه یاسوج برابر مازندران مدعی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،تیم والیبال بانوان دانشگاه یاسوج  در اولین دیدار خود در المپیاد دانشجویان کشور در شیراز برابر تیم مدعی مازندران صاحب برتری شد .

گام محکم بانوان والیبالیست های یاسوجی در المپیاد دانشجویان کشور در شیراز

مسابقات والیبال بانوان دانشجویان دانشگاههای دولتی سراسر کشور در شیراز آغاز شد .

در اولین روز این رقابتها که با حضور 17 تیم از دانشگاههای دولتی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه شیراز در حال برگزاریست تیم والیبال دانشگاه یاسوج به یک پیروزی شیرین دست یافت.

در این دیدار که از گروه سوم این رقابتها و بین تیم های دانشگاه یاسوج و دانشگاه مازندران برگزار شد ،شاگردان فاطمه صادقی در تیم دانشگاه دولتی یاسوج موفق شدند تیم والیبال دانشگاه مازندران  را با نتیجه دو بر یک شکست دهند .

دیدار بعدی تیم والیبال دانشگاه یاسوج روز شنبه 30 تیرماه ساعت 11 صبح برابر تیم تهران است.

رقابتهای والیبال دانشگاههای دولتی سراسر کشور با شرکت 17 تیم (سه گروه چهار تیمی و یک گروه پنج تیمی )برگزار می شود و دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات می شود.

 

روی خط ورزش تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

نشست هیئت تیراندازی استان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی هیات تیراند ازی استان ،نشست رئیس و اعضای هیات تیراندازی استان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

در این نشست که با حضور اعضای هیات تیراندازی استان و کمیته اهداف پروازی و رحیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد  در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد راجع به برگزاری جشنواره تیراندازی به اهداف پروازی که در روز پنج شنبه پنجم مرداد ماه جاری در شهریاسوج برگزارشود  تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات مهمی در این زمینه اتخاذ شد .

برگزاری مسابقات تیراندازی بانوان

به مناسبت هفته کرامت و ولادت باسعادت حضرت معصومه (ص)و روز دختر مسابقه تیراندازی اهداف ثابت  ویژه بانوان در سالن شهید دامیده برگزار شد که در پایان  زینب اتابک و سحر سادات حسینی به مقام اول این دوره دست یافتند.

برگزاری مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی در استان کهگیلویه و بویراحمد

بنا به تصمیم، برنامه ریزی و سیاست گزاری هیات تیراندازی استان کهگیلویه و بویراحمد و با نظارت این هیات یک دوره رقابت تیراندازی به اهداف پروازی در یاسوج برگزار می شود.

۱- ظرفیت تعداد شرکت کننده در این رقابت متشکل از 70 ورزشکار (ترجیحا بومی استان )خواهد بود.

در صورتی که تعداد شرکت کنندگان استانی  به حدنصاب فوق نرسد، متقاضیانی که از استانهای دیگر ثبت نام نموده اند،با در نظر گرفتن اولویت در  زمان واریز هزینه ثبت نام در رقابت شرکت داده خواهند شد.

۲-هزینه ثبت نام هر شرکت کننده مبلغ50000تومان می باشد.

در صورت اطلاعات بیشتر به شماره تماس با شماره  09906802750  تماس  حاصل نمایند

الف)مرحله مقدماتی

شامل ۲۵ پرواز رندوم برای هر شرکت کننده از ۵ ایستگاه با جوخه ۶نفره،تیر و پس تیر

ب)فینال رقابت

فینال این رقابت براساس قوانین جدید issf برگزار خواهد شد

《ارائه بیمه ورزشی معتبر برای هر شرکت کننده الزامی می باشد》

جوخه بندی پس از تکمیل فرایند ثبت نام انجام و ۴۸ ساعت قبل از رقابت اطلاع رسانی خواهد شد.لذا شایسته است هر شرکت کننده با در نظر گرفتن زمان آغاز راند خود پیش بینی لازم را جهت حضور به موقع در میدان بعمل آورده و عدم حضور ورزشکار  پس از آغاز راند،غایب محسوب خواهد شد.

استفاده از فشنگ ویژه ورزشی الزامی و تامین فشنگ ورزشی از سوی هیات استان و با قیمت مصوب در اختیار هر شرکت کننده قرار خواهد گرفت.

شایسته است کلیه شرکت کنندگان با تجهیزات مناسب این رشته تفنگ ساچمه زنی ورزشی یا شکاری(و لوازم استاندارد این رشته) در رقابت حضور یابند.

■رقابت فوق راس ساعت  8 صبح 4مردادماه جاری با شلیک نفر اول جوخه یک شروع و تا ساعت 12:30 پایان و بعد از یک ساعت وقفه جهت اقامه نماز و صرف نهار از ساعت 14 ادامه خواهد یافت.

پذیرایی از ورزشکاران در محل انجام مسابقه صورت خواهد گرفت.

جوائز نفرات برتر لوح .مدال و جوایز نقدی ارزنده خواهد بود.

آدرس محل برگزاری......

یاسوج .پارک ساحلی .دهکده دفاع مقدس

زمان :پنج شنبه ساعت 8صبح چهار مرداد ماه 1397

 

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه بویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج گفت :شهر یاسوج میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است.

رئیس هیات بیلیارد کهگیلویه بویراحمد گفت :شهر یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کشور است.

شاپور عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات این هیات که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش اداره کل ،فوادیان نایب رئیس و هنرمند دبیر فدراسیون در یاسوج برگزار شد بیان داشت :با هماهنگی انجام شده با فدراسیون بیلیارد کشور ،شهر یاسوج در آبان ماه سال جاری میزبان رقابتهای قهرمانی کشور است .

عنبری از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان و فدراسیون در رشد و ارتقای این رشته در استان تقدیر کرد و از تشکیل کمیته های این هیات خبر داد .

رئیس هیات بیلیارد استان از حضور سه ورزشکار این هیات در تیم ملی جوانان کشور در سال 1395 خبر داد و از اختصاص مبلغ 25میلیون تومان از طرف اداره کل ورزش وجوانان استان در سال گذشته خبر داد و بیان داشت:مبلغ 30 میلیون تومان هم برای توسعه ورزش بیلیارد از طرف فدراسیون به هیات استان اختصاص یافته است .

این مقام مسئول از راه اندازی رشته بولس در استان و راه اندازی مدارس استعداد یابی در جهت ارتقای این رشته در استان خبر داد و گفت:شهر یاسوج در آبان ماه میزبان رقابت های قهرمانی کشور است.

رئیس هیات بیلیارد استان برنامه ریزی ،قهرمانپروری و آموزش را از رکن های اصلی این هیات در سال جاری برشمرد و از تشکیل کمیته پیشکسوتان در این هیات خبر داد.

وی از راه اندازی رشته بولینگ در استان خبر داد و افزود:برای راه اندازی این رشته در استان به مبلغ 400میلیون تومان نیاز است که امیدوارم با حمایت مسئولین استانی و فدراسیون این رشته در استان راه اندازی شود.

 

 

 

تیم اداره زندان به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال هفته ی قوه قضائیه دست یافت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه  خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسابقات فوتسال هفته ی قوه قضائیه با قهرمانی تیم فوتسال اداره زندان در یاسوج به پایان رسید.

تیم فوتسال اداره زندان به مقام قهرمانی مسابقات هفته ی قوه قضائیه دست یافت.

در این دوره از رقابتها پنج تیم حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند.

در شب پایانی این مسابقات دو دیدار در سالن پوریای ولی برگزار شد و تیم های پزشکی قانونی و مجتمع قضایی برابر حریفان خود تیم های اداره کل بازرسی و ستاد کل دادگستری صاحب برتری شدند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور مدیران و معاونین ادارات شرکت کننده و قضائی و اعضای هیات همگانی استان در سالن پوریای ولی آموزش و پرورش استان برگزار شد به تیم های اول تا سوم این رقابتها لوح و کاپ قهرمانی و هدایایی نقدی اهدا شد .

بعد از تیم فوتسال اداره زندان ،تیم های مجتمع  قضایی و ستاد دادکستری مقام های دوم و سوم این مسابقات را کسب کردند.

این مسابقات با همکاری کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد .

 

علوی مطرح کرد :ممنوعیت دستگاه ورزش در حمایت از باشگاههای ورزشی/ توجه به توسعه زیر ساخت های ورزش بیلیارد در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مجمع انتخاب هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان گفت :توجه و توسعه ورزش بیلیارد در استان با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های ورزشکاران این رشته از اولویت های فدراسیون و ورزش و جوانان استان است .

علوی از حضور نایب رئیس و دبیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور در مجمع انتخابات این هیات تقدیر کرد و از تلاشهای سال گذشته رئیس و اعضای این هیات در توسعه و فرهنگ سازی در این رشته تقدیر کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از توجه و توسعه زیر ساخت های در این رشته با توجه به پتانسیل های موجود در این هیات سخن  گفت و بیان داشت:دستگاه ورزش و جوانان حق حمایت مادی و معنوی از باشگاهها را ندارد.

این مقام مسئول خواستار برنامه ریزی هیات های شهرستانی در این رشته شد و از مسئولین فدراسیون بیلیارد کشور خواست در راستای توسعه و ارتقای این رشته در استان تلاش کنند.

وی در ادامه بر همدلی و ایجاد تفاهم در ارتقاء و گسترش این رشته تاکید کرد و خواستار حمایت های مادی و معنوی فدراسیون از هیات و ورزشکاران در مسابقات کشوری شد .

وی ادامه داد: امروز سومین مجمع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی استان در سال جاری داشتیم که این انتخابات با حضور اعضای مجمع هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان برگزار شد.
وی اظهار داشت: فعالیت‌هایی در هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان صورت گرفته که با حمایت فدراسیون ورزش و جوانان توانستیم آکادمی بولینگ بیلیارد را ایجاد کنیم و به دنبال آن‌هم ورزش بولس را در استان به‌صورت تخصصی ایجاد خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: در بحث زیرساخت زمین‌های بولس در شهرستان‌ها به جهت استقبالی که خانواده‌ها دارند و به ماهیت اینکه این ورزش می‌تواند به‌صورت خانوادگی برگزار شود در برنامه کاری خود قرار خواهد گرفت.
وی افزود: اداره ورزش و جوانان نسبت به باشگاه‌های استان هیچ تعهدی ندارد، اما در جهت رونق این باشگاه‌ها حمایت‌هایی صورت خواهد گرفت و بخشی از حمایت‌ها را رئیس هیئت باید انجام دهد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 08:43 )
 

نایب رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور مطرح کرد: موفقیت کهگیلویه و بویراحمد در «بولینگ، بیلیارد و بولس»

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،فوادیان نایب رئیس فدراسیون فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور گفت: کهگیلویه و بویراحمد یکی از بهترین استان‌های ما در مسیر توسعه رشته‌های «بولینگ، بیلیارد و بولس» بوده است.

علی‌اصغر فوادیان در مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان، اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد یکی از بهترین استان‌های ما در مسیر توسعه رشته‌های زیرمجموعه بوده است.
فوادیان اظهار کرد: امروز ما شاهد آکادمیک بیلیارد بسیار خوب در شهر یاسوج هستیم و وجود این خانه بیلیارد می‌تواند در جهت رشته‌های دیگر بسیار مؤثر باشد.
وی افزود: در بیلیارد مدال‌های بسیار زیادی در مسابقات آسیایی و جهانی کسب‌شده است که فدراسیون بیلیارد برای المپیکی شدن این ورزش‌ها در تلاش است تا بولس و بولینگ به بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس اضافه شوند.
فوادیان بابیان اینکه حمایت از استان‌های کمتر برخوردار در دستور کار فدراسیون قرار دارد، گفت: تخفیف در هزینه‌های ورودی به مسابقات کشوری ازجمله برنامه‌های این فدراسیون برای حمایت از استان‌های کمتر برخوردار است.
وی افزود: استعدادیابی در استان جدی گرفته شود که پیشنهاد می‌شود این موضوع را از دانش آموزان شروع کنیم و یک تعامل و همکاری بین آموزش‌وپرورش و هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس در استان ایجاد شود.
وی اظهار داشت: شرایط تجهیزات این سه رشته ازجمله میز و توپ به دلیل تحریم‌ها ناهنجار شده و هزینه‌های زیادی برای حفظ و نگهداری لازم است.
نایب رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور بیان داشت: بولس و بولینگ یکی از ورزش‌های پرطرفدار خانواده‌ها است و این بازی‌ها به دلیل پوشش مناسب لباس ورزشکاران می‌توان آقایان و بانوان در کنار همدیگر بازی کنند.

این مقام مسئول از المپیکی شدن این رشته از المپیک 2024 و  حمایت مادی و معنوی فدراسیون از این رشته در استان خبر داد و خواستار نظارت بیشتر بر آکادمی بیلیارد استان و کسب درآمد از این فضای ورزشی شد .

 

 

در مجمع هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس قهرمانی استان اتفاق افتاد: عنبری با کسب 13 رای برای مدت چهار سال سکاندار هیات استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ،فوادیان نایب رئیس فدراسیون و هنرمند دبیر فدراسیون بولینگ ،بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران مجمع انتخابات هیات استان برگزار شد .

در مجمع انتخابات هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان، عنبری با کسب 13 رای رئیس هیات استان شد .

در این جلسه که با حضور سید محمد  تقی علوی ،فوادیان نایب رئیس فدراسیون ،هنرمند دبیر فدراسیون بولینگ ،بیلیارد و بولس کشور و حکمتی اصل معاون توسعه ورزش استان در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،شاپور عنبری با کسب 13 رای برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان منصوب شد.

 

 

رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 دوچرخه سواری در یاسوج برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،زارعی رئیس هیات دوچرخه سواری استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 دوچرخه سواری در یاسوج خبر داد.

در جهت ارتقای سطح دانش دوچرخه سواران ،کلاس مربیگری درجه 3 دوچرخه سواری در یاسوج برگزار می شود.

فرج الله زارعی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :کلاس مربیگری درجه 3 دوچرخه سواری در یاسوج برگزار می شود.

زارعی افزود:

این  کلاس مربیگری از ۲۷ لغایت۲۹ تیرماه جاری در یاسوج برگزار میگردد.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان افزود :

کلاس مورد نظر جزءکلاسهای رایگان است که از طرف فدراسیون دوچرخه سواری کشور به هیات دوچرخه سواری استان اختصاص داده شده است، لذا با توجه به هزینه بالای کلاسهای مربیگری بهترین فرصت برای افرادی است که کارت مربیگری درجه ۳ ندارند و فقط مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان جهت صدور کارت مربیگری هیچ مبلغی از شرکت کنندگان دریافت نخواهد شد .

این مقام مسئول در خصوص محل برگزاری و شرایط شرکت کنندگان تصریح کرد :

سالن اجتماعات اداره کل ورزش وجوانان استان محل برگزاری این دوره می باشد و شرکت کنندگان می بایست دارای 18 سال سن باشند.

وی از ارایه کپی شناسنامه صفحه اول وتوضیحات،کپی کارت ملی، عکس ۴×۳سه قطعه برای حضور در این کلاس خبر داد و از شرکت کنندگان خواست جهت اطلاع و کسب اطلاع بیشتر به دفتر این هیات  مراجعه یا با شماره تلفن های  ۰۹۱۷۹۴۰۳۴۹۲ تماس بگیرند.

این کلاس بصورت تئوری و عملی برگزار و کسانی که موفق به گذراندن دروس این دوره شوند گواهی مربیگری درجه 3 دوچرخه سواری اعطا ء می شود .

 

 

علوی خبر داد: هشت پروژه ورزشی از محل هدایایی خاص وزارت نفت در شهرستان گچساران در دست احداث است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :هشت پروژه ورزشی جدید از محل هدایای خاص وزارت نفت در شهرستان گچساران در دست احداث می باشد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از احدات هشت پروژه جدید ورزشی در شهرستان گچساران خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

هشت پروژه ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت با اعتبار 90 میلیارد تومان در شهرستان گچساران در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد :از محل پروژه های استانی ،ماده 94 و ابلاغی در شهرستان گچساران نیز 11 پروژه در دست ساخت می باشد .

علوی ادامه داد:

پیست موتور سواری گچساران ، برق رسانی و روشنایی 12 باب زمین چمن مصنوعی در سه شهر و 9 روستا از طرح های جدید ورزش  و جوانان استان در شهرستان گچساران می باشد.

این مقام مسئول به بعضی از مشکلات در زمینه طرح های عمرانی اشاره و از ممانعت شهرداری گچساران در احداث استخر شنای بانوان با وجود پرداخت یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی در ماههای گذشته که باعث کند شدن روند اجرایی پروژه شد گلایه کرد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از احداث پایگاه قهرمانی گچساران  پس از تخریب سالن قدیمی که هنور آموزش و پرورش نسبت به تخلیه آن اقدام نکرده خبر داد و افزود:مجوزهای تخریب ساختمان از مراجع ذیصلاح راه و شهرسازی و اقتصاد و دارایی اخذ شده و انشا الله در اسرع وقت در خصوص شروع این پروژه ورزشی آغاز خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان از حمایت و پیگیرهای تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در توسعه زیر ساخت های ورزشی تقدیر کرد .

 
صفحه 1 از 494

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو