خانه اخبار ایران

اخبار ایران

رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری رولر اسکیت در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،بهرامی رئیس هیات اسکیت استان از برگزاری کلاس مربیگری رولر اسکیت در یاسوج خبرداد.

احسان بهرامی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

یکدوره کلاس مربیگری  رولر اسکیت بمدت 5روز به میزبانی هیات اسکیت استان در مجموعه ورزشی کوثر یاسوج برگزار شد .

بهرامی افزود:

این کلاس با شرکت 10نفر از ورزشکاران استانهای یزد،فارس وکهگیلویه وبویراحمد برگزارشد  و مربیان با چگونگی قوانین اسکیت وآموزش پایه این ورزش اسکیت  شدند.

بهرامی رئیس هیات اسکیت استان تصریح کرد :رشته رولر اسکیت به عبارتی آموزش پایه وشروع حرکت اسکیت و اصول اولیه ورزش اسکیت است.

رئیس هیات اسکیت استان افزود:تیم بانوان استان در حال حاضر در لیگ برتر حضور دارد و  6نفر از بانوان ویک نفر از آقایان تیم رول بال اسکیت استان در تیم ملی عضویت دارند.

حسن حیدری مدرس این دوره که خود از مربیان  تیم ملی می باشد گفت: کهگیلویه وبویراحمد دارای پتانسیل بالایی در ورزش اسکیت است و هیات استان کهگیلویه وبویراحمد از هیات برتر و قطب قوی در اسکیت کشور می باشد.

در پایان این کلاس از شرکت کنندگان امتحانات تئوری و عملی گرفته شد .

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 09:50 )
 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هشت پروژه ورزشی در شهرستانهای کهگیلویه در دست احداث می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از احداث هشت پروژه ورزشی در شهرستان کهگیلویه خبر داد.

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :این هشت پروژه ورزشی از محل اعتبارات خاص وزارت نفت در شهرستانهای کهگیلویه در دست احداث می باشد.

علوی افزود: این پروژها شامل چمن مصنوعی روستای قلعه دختر ،زمین چمن مصنوعی روستای چیر،زمین چمن مصنوعی روستای چنگلوا ،زمین چمن مصنوعی روستای درغک ،زمین چمن مصنوعی روستای دشت آزادی در چاروسا ،زمین چمن مصنوعی روستای بردیان ،زمین چمن مصنوعی در شهر دهدشت و زمین چمن مصنوعی در شهر لنده روستای شیتاب است که توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :کار احداث این هشت پروژه درشهریورماه در زمینی به مساحت 18000متر مربع و اعتبار 500میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت با حمایت و پیگیریهای نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه در دست ساخت می باشد و در صورت تامین اعتبارات لازم در دهه فجر سال جاری افتتاح می شوند.

 

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:48 )
 

رئیس هیات کاراته کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش تیم های کاراته آقایان و بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،محمود زاده رئیس هیات کاراته استان از کسب مقام های قهرمانی توسط تیمهای کاراته بانوان و آقایان استان در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

رحیم محمود زاده با بیان این خبر افزود:مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک شیتوریو به میزبانی استان تهران برگزار شد و تیم کاراته استان موفق به کسب یک مدال طلا ،چهار نقره و 12 برنز این رقابتها شد .

محمود زاده اظهار داشت :در این مسابقات 900کاراته کا از 30 استان کشور حضور داشتند .

رئیس هیات کاراته استان در خصوص نفرات برتر استان در این مسابقات ادامه داد:

در این رقابتها علی قربانی موفق به کسب مقام نخست و گردن آویز طلا شد .

رضا ویسی پور ،شاهرخ بنوان ،محمد مهدی عزیز پور و محمد جواد کرم منش موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره  شدند.

محمد مهدی روشن (کاتا و کومیته )شاهرخ بنوان ،محمد امین نکویی ،محمد امین رهبر ،محمد مهدی روشن طلب ،محمد مهدی عزیز پور ،ابوالفضل خرامان جو ،امید رضا بهزادی (کاتا و کومیته ) و مهرشاد کهزادی موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز این رقابتها شدند.

محمود زاده ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان از ورزش کاراته بیان تصریح کرد :

مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور به میزبانی استان اصفهان در شهر نجف آباد برگزار شد و تیم کاراته بانوان استان موفق به کسب 7مدال طلا ،8 نقره و 8 برنز این مسابقات شد .

این مقام افزود:این مسابقات در دو بخش کاتا و کومیته در رده های سنی مختلف با شرکت 1150 کاراته کا از 30 استان برگزار شد .

رئیس هیات کاراته استان در خصوص نفرات برتر استان در این مسابقات ادامه داد:در این مسابقات ام البین دلباز ،حدیث انصاری فر،زهرا آرومند،پارمیس کاظمی ،ریحانه قاسمی ،زهرا ناصری اصل و یاسمن پارساپیلی مقام اول و مدال طلا کسب کردند.

بتول قاسمی ،ژاله جهانبخش ،پارمیس کاظمی ،رکسانا پرندوار ،فاطمه آبروزن ،شقایق باستان ،سیده ریحانه گنجیانی ،فاطمه عبدی الوند موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره شدند.

ژاله جهانبخش ،سیده مهدیه گنجیانی ،ریحانه قاسمی ،شقایق باستان ،فاطمه زهرا فتحی ،زهرا آروند ،دلناز آریایی مهر و فاطمه عبدی الوند به مقام سوم و مدال برنز این مسابقات دست یافتند.

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:55 )
 

سرپرست هیات فوتبال استان خبر داد: داور ملی فوتسال کهگیلویه وبویراحمد در لیگ برتر قضاوت می کند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افشاریان سرپرست هیات فوتبال استان گفت :داور ملی فوتسال استان و کشور ،در لیگ برتر فوتسال کشور قضاوت می کند .

خداداد افشاریان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :مهدی صفایی داور ملی فوتسال استان در هفته ی یازدهم دور رفت لیگ برتر فوتسال کشور دیدار تیم های اهورای بهبهان و شهرداری ساوه را قضاوت می کند .

افشاریان ادامه داد:این دیدار روز جمعه ششم مهرماه در شهر بهبهان برگزار می شود و مهدی صفایی داور ملی فوتسال استان بعنوان داور دوم این دیدار را قضاوت خواهد کرد .

سرپرست هیات فوتبال استان بیان داشت :دیدار تیم های اهورای بهبهان و شهرداری ساوه از هفته ی یازدهم لیگ برتر ساعت 18 در بهبهان برگزار میشود و صفایی بعنوان داور دوم در کنار محمد بیاتی از اصفهان این بازی را قضاوت می کند .

حسین امیری از فارس و صادق محمدی از اصفهان به عنوان داور سوم و وقت نگهدار در این بازی بیاتی و صفایی را کمک می کنند. کورش هاشمی از کرمان ناظر داوری این بازی است .

برای مهدی صفایی در این بازی آرزوی موفقیت داریم.

 

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت هفته دفاع مقدس

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

۳۱ شهریور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی، اولین روز از ایام مبارکی است که به نام هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است.

هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه  تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی‏ها و ایثارگری‏های خود، آئین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی، و ارزشی فرهنگی همه جریان‏ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع خود قرار داده و دفاع مقدس زمینه ساز فرهنگ مقدسی شد که طریق اتصال به ملکوت را هموار کرد .

اینجانب، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیهً ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی ، ملت شهید پرور ایران اسلامی و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام عزای حسینی را به جامعه ورزش و جوانان و مردم استان تسلیت گفت

متن پیام بدین شرح است:

"السلام عليک يا ابا عبدالله و علي الارواح التي حلت بفنائک عليک مني سلام الله ابداً ما بقيت و بقي الليل و النهار و لاجعله الله آخر العهد مني لزيارتکم ..."

عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّیگاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده است كه هر سال با فرا رسيدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظيم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد. به راستي كه عاشورا، فریادهای شورگستر پیامبران را، دوباره در گوشهای سنگین فرود آورد؛ و براي همه اعصار و زمانها، بر فراز قلّه رسالت احياي امر به معروف و نهي از منكر جای گرفت.
فرا رسيدن ایام حزن و اندوه و ماه سوگواری حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران فداکار و باوفاي ايشان و ایام الله تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور  جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و مردم شریف کهگیلویه وبویراحمد تسلیت عرض نموده واميدواریم عزاداري همه عاشقان حضرت ثار ا...(ع) در اين روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احديت واقع شود.

 

علوی خبر داد: 45خانه ورزش در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : 45 خانه ورزش روستایی امسال در مناطق مختلف این استان راه اندازی شده است.

سید محمد تقی علوی با بیان اینکه این تعداد خانه ورزشی برای نخستین بار در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شده افزود: این تعداد مکان ورزشی در روستاهای مختلف استان از جمله دیل، لیشتر، تلخاب شیرین، انجیر سیاه و بی بی جان آباد راه اندازی شد.
علوی وی بیان کرد: برای تجهیز این تعداد خانه روستایی بیش از یک میلیاردو 400 میلیون ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده هزینه شد.
مدیر کل ورزش و جوانان اظهار داشت: این خانه های ورزشی روستایی به تجهیزات ورزشی همچون تشک تاتامی، میز پینگ پنگ، میز شطرنج، دارت، توپ و میز فوتبال دستی مجهز شده اند.
وی افزود: فضای خانه های ورزشی در این روستاها 40 متر به بالا هستند که قابلیت ساماندهی و تحت پوشش بردن ورزشکاران روستاهای همجوار را دارند.
علوی با بیان اینکه بیش از 900 روستا در این استان وجود دارد گفت: خانه های ورزشی به روستاهای بالای پنج هزار نفر جمعیت تعلق خواهد گرفت.
وی بیان داشت : تجهیز کردن روستاها به امکانات ورزشی، توسعه ورزش همگانی، ایجاد نشاط و شادابی برای اقشار مختلف مردم از جمله اهداف ایجاد خانه های ورزش روستایی در این مناطق است.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تعامل و خرد جمعی را در موفقیت مردم روستاها بسیار مهم دانست و افزود: امید است با مشارکت مردم روستا، شاهد توسعه اقتصادی، اجتماعی و ورزشی در مناطق روستایی و کشور باشیم.
یک هزار و 674 روستای دارای سکنه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
حدود 48 درصد از جمعیت 713 هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد معادل بیش از 335 هزار نفر در روستاهای این استان زندگی می‌کنند.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه خبر داد: سوله سالن ورزشی روستای چنگلوا شهرستان در حال نصب است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه گفت :سوله سالن ورزشی چنگلوا با اعتبار 850 میلیون تومان و با متراژ هزار و 220 متر مربع در حال نصب است که تا پایان بهمن ماه به بهره برداری می رسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

سوله سالن ورزشی چنگلوا با اعتبار 850 میلیون تومان و با متراژ هزار و 220 متر مربع در حال نصب است که تا پایان بهمن ماه به بهره برداری می رسد.
رضا نیکویی زاده همچنین از نصب سوله خانه جوان دهدشت ،در هفته آینده خبر داد و گفت:سالن دیشموک در هفته تربیت بدنی افتتاح و سالن درغک نیز تا پایان بهمن ماه به بهره برداری می رسد.
نیکویی زاده همچنین عنوان کرد بهسازی سالن قلعه رئیسی و چمن مصنوعی چنگلوا نیز در حال اجرا است.
وی گفت:با حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان 7 پروژه عمرانی ورزشی در حوزه شهرستان کهگیلویه به مبلغ 4 میلیارد و 717 میلیون تومان در حال اجرا است.که از محل 27درصد ارزش افزوده استانی تامین می شود.
نیکویی از توجه علوی مدیر کل ورزش و جوانان به توسعه زیر ساخت های عمرانی در شهرستان تقدیر کرد .

 

 

مدیر عامل باشگاه هندبال فراز بام دهدشت خبر داد: هشت ملی پوش هندبال به فراز بام خاییز دهدشت پیوستند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پارسایی مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت گفت: برای حضور پرقدرت در لیگ برتر،  تیم هندبال فراز بام خاییز با هشت بازیکن ملی پوش قرار داد یک ساله امضا کرد.

مجید پارسایی با بیان این خبر اسامی بازیکنان را بهرام رستمی ، مهرداد صمصامی ، مجتبی حیدرپور ، فرزادرستمی ، عباس اسدزاده ، امین فرهادی ، امیر فرهادیان و رضا کاظمی ذکر کرد.
وی با اشاره به قول های مسئولان استانی در حمایت همه جانبه از تیم هندبال فراز بام خاییز گفت: همکاری مسئولان پشتوانه خوبی برای حضور پرقدرت این تیم تازه نفس خواهد بود.
فصل جدید لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان از 12 مهرماه جاری  آغاز می شود.
این مسابقات با حضور 10 تیم در یک گروه و به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم های برتر مشخص شود.
نفت و گاز گچساران، هپکو اراک، پتروشیمی مارون، نیروی زمینی کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فراز بام دهدشت، هیئت نجف آباد، فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام آباد تیم های حاضر در لیگ برتر هندبال هستند.
شهر دهدشت مرکز شهرستان 131 هزار نفری کهگیلویه بیش از 60 هزار نفر جمعیت دارد..

 

 

 

رهامی خبر د اد:افتخاری دیگر برای ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد /درخشش بانوان پرثوا در کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،رئیس هیات ورزشهای همگانی استان از درخشش بانوان کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان با بیان این خبر گفت :

مسابقات کشوری پرثوا بانوان کشور از21 لغایت 23 شهریور بمدت دو روز به میزبانی استان مازندران در شهر بابلسر در رده های نوجوانان وجوانان وبزرگسالان  برگزار شد که بانوان استان با اقتدار توانستند  مقامهای برتر را کسب کنند.

رهامی رئیس هیئت همگانی استان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :این مسابقات با شرکت تیمهایی از سراسر کشور در سه رده سنی برگزار گردید که در پایان تیم استان کهگیلویه وبویراحمد توانست در رده بزرگسالان مقام اول تیمی و در رده جوانان ونوجوانان مقام دوم را کسب کند .

رئیس هیات ورزشهای همگانی در خصوص نتایج کسب شده بانوان پرثوا بانوان در این رقابتها ادامه داد:

در رده بزرگسالان، لیلا عباس زاده،پریا نادر،فرانک عباسی به مقام اول و گردن آویز طلا ،شقایق مطهری ،رویا دشتیان مقام دوم و مدال نقره و بنفشه محمدی  مدال برنز و مقام سوم را کسب کردند.

در رده نوجوانان زهرا افشون به مدال طلا و مقام اول ،سارا دانش مدال نقره و مقام دوم و فاطمه آزاده وار وفاطمه عباس زاده  مشترکا مدال برنز و  مقام سوم را کسب کردند .

در رده سنی نوجوانان سمیه ویسی ومریم داوودی گردن آویز طلا  و مقام اول ،زینب ایروانجم ویلدا رضوی مدال نقره و مقام دوم وآیناز افشار وفاطمه هاشمی مقام سوم و مدال برنز را کسب کردند.

کمیته پرثوا یکی از 37 کمیته زیر مجموعه هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد است .

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 28 شهریور 1397 ساعت 10:25 )
 
صفحه 1 از 508

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو