خانه اخبار ایران

اخبار ایران

مسئول روابط عمومی هیئت هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دو کهگیلویه وبویراحمدی در اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،اسکندری مسئول روابط عمومی هیئت هندبال استان از حضور دو کهگیلویه وبویراحمدی بعنوان سرپرست و بازیکن در اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور خبر داد.

دو کهگیلویه بویراحمدی در اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور حضور دارند.

مریم اسکندری سخنگوی هیئت هندبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از  رشد ورزش هندبال استان گفت :شهر زاهدان میزبان اردو تیم ملی هندبال نوجوانان کشور است.

مسئول روابط عمومی هیئت هندبال استان تصریح کرد: اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال نوجوانان از تاریخ 30 مهر ماه به میزبانی زاهدان برگزار می شود و از استان کهگیلویه وبویراحمد مجید پارسایی مدیر عامل باشگاه هندبال فراز بام دهدشت بعنوان  سرپرست و حسین بهدری بعنوان بازیکن در این اردو حضور دارند.

اسکندری ادامه داد: اردو تدارکاتی یم ملی نوجوانان از تاریخ 30 مهر ماه لغایت 6 آبان ماه  با حضور 25 بازیکن به میزبانی زاهدان برگزار می شود .

بازیکنان و کادر تیم ملی هندبال نوجوانان کشور در این اردو را ، پوریا  فتاحی، يونس آثاری، پوريا بهنامی فر، اميرحسين فيروزبخت، محمدرضا کاظمی، رضا يادگاری، محمدعلی شهرکی، ميثم ريگی، اسماعيل شه بخش، اميرحسين طارقی، عليرضا لکزايي، علی رهنما، مهدی شريفی نژاد ،حسين شرافت ، رضا شهبازی، سروش قاسمی، مهران حسينی، رضا عزتی، پيام قره باغستانی، فواد فرهادی، سعيد حصارکی ،عليرضا ميرآبی  ،ميلاد اسماعيل زاده ، حسين جهانی ، حسين بهدری تشکیل می دهند.

مجيد پارسائی بعنوان سرپرست ،ناصرسليمی سرمربی،غلامعباس اسماعيلی  مربی ،مهدی فراهانی بعنوان مربی ،حميدرضا عزتی مربی دروازه بانان،رضا سرسنگی فيزيوتراپ در این اردو تیم ملی هندبال نوجوانان کشور را همراهی می کنند.

 

 

 

در گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش برگزار می شود: تورنمنت هندبال خردسالان در دهدشت برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،درگرامیداشت هفته تربیت بدنی وبه همت هیئت هندبال و آکادمی تخصصی هندبال فراز بام خائیز دهدشت تورنمنت دوستانه ای در دهدشت برگزار می شود.

در گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش شهر دهدشت میزبان تورنمنت دوستان هندبال است .

در این مسابقات تیم های هیئت هندبال خمینی شهراصفهان، هیئت هندبال کرمانشاه، هیئت هندبال بوشهر، آموزش وپرورش گچساران و سه تیم مدرسه هندبال فرازبام خائیز الف وب وخردسالان باشگاه فرازبام خائیزحضور دارند.

این مسابقات از  ۲۶ لغایت ۲۸مهرماه ۹۶ در سالن شهید باهنر شهر دهدشت برگزار میشود.

 

 

دیدار امام جمعه و جامعه ورزش و جوانان شهر باشت با خانواده شهید حسین حبیبی دوست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ،به مناسبت هفته تربیت بدنی مسئولان اداره ورزش و نوجوانان شهرستان باشت همراه با امام جمعه ، ورزشکارن و پیشکسوتان شهرستان باشت با خانواده شهید ورزشکار حسین حبیبی دوست دیدار کردند.

امام جمعه و جامعه ورزش و جوانان شهر باشت با خانواده ورزشکار شهید حسین حبیبی دوست دیدار کردند.

در این مراسم خاطراتی از شهید حبیبی دوست بیان شد و یاد و خاطره این شهید والا مقام را گرامی داشته شد .

حجت الاسلام بلادی نژاد در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش گفت :

استقلال، آزادی و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به دست آمده است و به این دلیل، آنان همواره در نزد مردم ایران اسلامی دارای عزت و احترام فراوان هستند.

امام جمعه موقت باشت به ارزش های و فواید ورزش در جسم و روح اشاره و اظهار کرد: ورزش در ظاهر جسم را سرحال می کند ولی در عمق ورزش باید جسم و روح باهم ساخته شود.

وی عنوان کرد: در بحث عدالت الهی که پیش برویم به مراتب افرادی که جسم و روح سالم تری دارند بهتر میتوانند با خداوند و ائمه اطهار ارتباط برقرار کنند.

حجت والسلام بلادی نژاد ادامه داد: توان ورزشکاران را خدا به آنها داده و باید شکر گذار این نعمت الهی بود.

وی در ادامه به ایثار گری های شهدای ورزشکار اشاره و افزود: روح ایثارگری و جسمی پرورش یافته و اخلاق نیکو را در همه شهدا میتوان دید.

امام جمعه موقت باشت ادامه داد: شهدا نمونه بارزی از ایثار، شجاعت، پهلوانی و ایمان هستند.

وی بیان داشت : شهدا با تقدیم جان خود به خدا بالاترین نیکی را انجام داده‌اند و بزرگترین الگوی فرهنگی و تربیتی جامعه امروز هستند.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 27 مهر 1396 ساعت 20:56 )
 

تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان شهرستان لنده با شهدای انقلاب اسلامی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در دومین روز هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده  و روسای هیئت های ورزشی  با حضور در گلزار شهدای شهر لنده با نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر شهدا ،یاد و خاطره و رشادت های این عزیزان را گرامی داشتند.

 

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان باشت خبر داد: در دومین روز هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،مراسم غبار رویی گلزارشهدای شهر باشت برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان باشت، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ،مراسم غبارروبی، عطرافشانی گلزار شهدا  با حضور حجت السلام سید حبیب بلادی نژاد امام جمعه موقت ، جانشین ناحیه سپاه باشت، ارشادیان سرپرست  اداره ورزش و جوانان ، محمدی رئیس جممعیت هلال احمر باشت،کارکنان اداره ورزش و جوانان،وروساء و نایب رئیسان هیئت های شهرستان و پیشکسوتان شهرستان باشت برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در این مراسم ضمن غبارروبی گلزار مطهر شهدا با قرائت فاتحه و نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر این شهیدان به مقام شامخ آنان ادای احترام کرده و با آرمان‌های شهدا و امام راحل تجدیدمیثاق کردند.

 

با حضور چهارتیم برتر فوتسال بانوان : مرحله نهایی مسابقات فوتسال جوانان بانوان کشور در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور چهار تیم ،رقابت های نهایی فوتسال جوانان بانوان کشور در یاسوج آغاز شد.

مرحله نهایی مسابقات فوتسال بانوان جوانان کشور در یاسوج آغاز شد.

در این مسابقات تیم های پارس ایرانیان اصفهان ،سنندج ،ساری و کهگیلویه بویراحمد حضور دارند و بصورت دوره ای با هم رقابت می کنند.

در اولین روز این مسابقات در سالن پوریای ولی شهر یاسوج دو دیدار برگزار شد و تیم های پارس ایرانیان اصفهان و کهگیلویه وبویراحمد برابر حریفان خود تیم های سنندج و ساری صاحب برتری شدند.

در اولین بازی برگزارشده این مسابقات دو تیم پارس ایرانیان اصفهان و سنندج به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ایرانیان اصفهان موفق شد با نتیجه 3بر1 برابر تیم بانوان سنندج صاحب برتری شود.

در دومین دیدار این رقابت ها تیم های کهگیلویه وبویراحمد و ساری به مصاف هم رفتند که در پایان تیم کهگیلویه وبویراحمد در یک بازی پرگل و با نتیجه 6بر2 تیم فوتسال بانوان ساری را شکست  داد.

 

در دومین روز هفته ی تربیت بدنی و ورزش اتفاق افتاد: تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با شهدای انقلاب اسلامی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در دومین روز هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،روز ورزش ،فرهنگ ،ایثار و شهادت ،جانبازان و معلولین ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،معاونین ،کارکنان و روسای هیئت های ورزشی استان با حضور در گلزا رشهدای شهر یاسوج و نثار گل و عطر افشانی قبور مطهر شهدا ،یاد و خاطره و رشادت های این عزیزان را گرامی داشتند.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را یکی از وظایف هر ایرانی دانست و هدف از برگزاری این مراسم را گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید میثاق جامعه ورزش با نظام و رهبری ذکر کرد.

 

محمدی رئیس هیئت دوومیدانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: پرتاب گر کهگیلویه بویراحمدی سوم کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،ورزشکار دوومیدانی استان در ماده پرتاب نیزه به مقام سوم باشگاههای کشور دست یافت.

پرتاب گر کهگیلویه وبویراحمدی به مقام سوم کشور دست یافت.

مرحله نهایی رقابت های دو و میدانی قهرمانی قهرمانی باشگاه های کشور در ماده پرتاب نیزه در تهران مجموعه افتاب انقلاب برگزار شد و صادق خادمی از استان کهگیلویه بویراحمد با پرتابی به طول 67متر و 52 سانتیمتر از باشگاه ذوب آهن موفق به کسب مقام سوم این مسابقات شد .  هنم آهن

ایوب آرخی از تیم نفت تهران با  ۶۸.۳۵ متر به مقام نخست رسید ،یونس یوسف وند از نفت تهران با ۶۷.۶۶ متر

دوم شد و صادق خادمی از باشگاه ذوب آهن اصفهان با ۶۷.۵۲ متر در مکان سوم این رقابت قرار گرفت .

 

 

دبیر هیئت بیماران خاص و پیوند اعضای استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: درخشش ورزشکاران استان در رقابت های قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نظری دبیر هیئت بیماران خاص و پیوند اعضای استان از درخشش ورزشکاران استان درمسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

ورزشکاران استان درمسابقات قهرمانی کشور به یک مقام اولی ،یک مقام دومی و یک مقام مقام سومی دست یافتند.

امین نظری دبیر هیئت بیماران خاص استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:

در مسابقات قهرمانی دوومیدانی پیوند اعضا که در کیش برگزار شد ،علی سینا صیادی نژاد در ماده پرتاب نیزه به مقام دوم و در ماده پرتاب توپ به مقام نخست رسید.

دبیر هیئت بیماران خاص استان افزود:در جریان مسابقات بدمینتون بانوان بیماران خاص هم لادن سینایی به مقام سوم دست یافت.

این مقام مسئول ضمن تشکر از حمایت های مسئولین ورزش استان ،خواستار حمایت بیشتر از این رشته شد .

 

رئیس هیئت بسکتبال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: صعود تیم جوانان استان به لیگ برتر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علی پور رئیس هیئت بسکتبال استان از صعود تیم بسکتبال جوانان استان به لیگ برتر خبر داد.

تیم بسکتبال جوانان استان به لیگ برتر کشور صعود کرد .

میثم علی پور رئیس هیئت بسکتبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت  علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و معاونت تربیت بدنی و تندرسیتی سازمان اموزش وپرورش استان گفت:

مسابقات لیگ برتر جوانان کشور با حضور 36 تیم از سراسر کشور در 8 منطقه برگزار خواهد شد و تیم جوانان استان بعنوان سرگروه ب با تیم های ساحل نشینان بوشهر ،نوآوران یزد ،پتروشیمی بندر امام همگروه شده است.

یاسوج میزبان این مسابقات در آبانماه می باشد.

رئیس هیئت بسکتبال استان اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین و تلاش بازیکنان و کادر تیم شاهد صعود تیم جوانان استان به مرحله بعدی مسابقات لیگ برتر جوانان کشور باشیم.

 

 

 
صفحه 1 از 438

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو