خانه اخبار ایران

اخبار ایران

بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت سال جدید : رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز و میلاد مسعود امیرمؤمنان حضرت علی علیه‌السلام به هم‌میهنان عزیز و بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، و با آرزوی سالی توأم با شادی، سعادت، سلامت جسمی و توفیقات روزافزون مادی و معنوی برای ملت ایران، سال جدید را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.

بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.
خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ایران تبریک عرض کنم؛ عیدتان مبارک هم‌میهنان عزیز! امیدوارم همه‌ی شما با سعادت، با سلامت جسمی، با دل شاد و با توفیقات روزافزون مادّی و معنوی ان‌شاءاللّه این سال جدید را بگذرانید. تبریک ویژه عرض میکنم به خانواده‌ی معظّم شهیدان و به جانبازان عزیز و خانواده‌های آنها، و درود فراوان میفرستم به روح مطهّر امام بزرگوار و ارواح مطهّر شهیدان.
سال پُرماجرایی را گذراندیم. در این سالی که گذشت، ملّت ایران به معنی واقعی خوش درخشید. دشمنان نقشه‌ها کشیده بودند، نقشه‌ها داشتند برای ملّت ایران. صلابت ملّت و بصیرت ملّت و همّت جوانان، نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد. در مقابلِ تحریمهای شدید و به قول خودشان بی‌سابقه‌ی آمریکا و اروپا، ملّت ایران، هم در عرصه‌ی سیاسی، هم در عرصه‌ِی اقتصادی یک واکنش محکم و مقتدرانه‌ای از خود نشان داد.
در عرصه‌ی سیاسی، مظهر این واکنش راه‌پیمایی عظیم بیست‌ودوّم بهمن و موضع‌گیری‌های مردم در طول ماه‌های این سال بود. مظهر موضع‌گیریِ تقابل اقتصادی، [عبارت است از] افزایش ابتکارات علمی و فنّی، افزایش چشمگیر شرکتهای دانش‌بنیان، افزایش تولیدات زیربنائی و اساسی داخلی که از جمله همین چند روز قبل از این، افتتاح فازهای متعدّد گاز جنوب کشور و قبل از آن، افتتاح پالایشگاه بزرگ بندرعبّاس و از این قبیل کارهایی که انجام گرفته، بود. بنابراین ملّت در مقابل دشمنیِ دشمنان و خباثت دشمنان توانست قدرت خود، هیبت خود، و عظمت خود را نشان بدهد و آبروی ملّت ما و آبروی انقلاب ما و آبروی نظام جمهوری اسلامی ما بحمداللّه افزایش پیدا کرد.
مشکل اساسی کشور، همچنان مشکل اقتصادی است؛ بخصوص در این ماه‌های اخیر، مشکلات معیشتی مردم زیاد شد. بخشی از اینها مربوط است به مدیریّتهای نارسا در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران بشود. برنامه‌هایی وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده که ان‌شاءاللّه این تدابیر در طول سال جاری، سالی که امروز از این لحظه شروع میشود ــ سال ۹۸ ــ بایستی به ثمر بنشیند و مردم آثار آن را احساس بکنند. آنچه من عرض میکنم، این است که مسئله‌ی فوری کشور و مسئله‌ی جدّی کشور و اولویّت کشور فعلاً مسئله‌ی «اقتصاد» است. در مسئله‌ی اقتصاد مسائلی که داریم زیاد است: بحث کاهش ارزش پول ملّی یک مسئله‌ی مهم است، بحث قدرت خرید مردم همین جور، بحث مشکل کارخانه‌جات و کم‌کاری و احیاناً تعطیل بعضی از کارخانه‌جات از این قبیل است. اینها مشکلات است. آنچه من مطالعه کردم و از نظر کارشناس‌ها استفاده کردم، کلید این همه، عبارت است از «توسعه‌ی تولید ملّی».
سال ۹۷ را ما سال «حمایت از کالای ایرانی» اعلام کردیم. نمیتوانم بگویم که این شعار به طور کامل عملی شد، امّا میتوانم بگویم این شعار به صورت وسیعی مورد توجّه قرار گرفت و در بسیاری از موارد، این شعار از سوی مردم مورد استقبال قرار گرفت و عمل شد و همین قطعاً تأثیر خواهد داشت. امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. میخواهم مسئله‌ی تولید را به عنوان محور فعّالیّت قرار بدهم. مقصود خود از تولید را ان‌شاءاللّه در سخنرانی روز اوّل سال توضیح خواهم داد که منظور از تولید چیست. تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. لذاست که مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءاللّه این معنا به صورت چشمگیری در کشور محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءاللّه حلّ مشکل اقتصادی راه بیفتد.
سلام و صلوات و درود قلبی خودم را به پیشگاه ولیّ‌عصر (ارواحنا فداه) عرض میکنم و دعای آن بزرگوار را برای شما ملّت عزیز مسئلت میکنم و سعادت ملّت ایران و همه‌ی ملّتهایی که نوروز را گرامی میدارند، از خدای متعال مسئلت میکنم.
والسّلام‌علیکم‌ورحمةاللّه‌وبرکاته

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 05 فروردین 1398 ساعت 09:25 )
 

پیام نوروزی رئیس جمهوری ایران به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در پیامی، نوروز را به ایرانیان و همه ملت هایی که این عید باستانی را جشن می گیرند، شادباش گفت.

پیام رئیس جمهوری کشورمان به این شرح است:

شادباش به همه ایرانیان و همه ملت‌های همسایه‌ای که #نوروز را گرامی می‌دارند؛ به‌ویژه آن‌هایی که در این لحظه به جای حضور کنار خانواده، در حال خدمت‌رسانی هستند.

در سال گذشته، مردم از لحاظ معیشت با سختی‌های فراوانی مواجه بودند و همه تلاش دولت و کارگزاران نظام، کاهش این سختی‌ها و مشکلات بوده است و در سال جدید نیز با امید و تلاش بیشتر، ادامه خواهد داشت. دولت برنامه‌های جدید خودش را در اوایل سال جدید اعلام خواهد کرد. هدف ما آن است که کالاهای اساسی به مقدار کافی در اختیار مردم باشد. هدف ما این است که حقوق‌بگیران ثابت، در رنج و فشار کمتری باشند.

کشاورزان عزیز ما که برای ما در سال گذشته افتخار آفریدند و در بسیاری از محصولات، ما را خودکفا کردند؛ کارگران صنعت نفت و پالایشگاه‌ها که ما را در انرژی خودکفا کردند؛ همه تلاشگران در آب و برق و کشاورزی، راه و راه‌آهن، صنعت و معدن و در سایر قسمت‌ها که همه توان خود را به‌کار گرفتند.

ما در کنار هم، مسیرمان را به سوی آرمان‌ها و اهداف بلندمان ادامه می‌دهیم. تردید نکنید با تلاش مضاعف، ما به پیروزی می‌رسیم و ما از مشکلات عبور خواهیم کرد.

در سال نو، دست در دست هم دهیم و در برابر آنهایی که می‌خواهند ملت ما را بشکنند، عظمت و عزت ملت‌مان را بیش از پیش، به رخ آن‌ها بکشیم.

‌خدایا در این لحظات نورانی ایام ولادت امیرالمؤمنین(ع) و سال نو، همه روزهای میهن و ملت مان را نوروزی و همه فصول حیات و زندگی مان را بهاری فرما.

خدایا ذهن، فکر و زبان ما را از خشونت، ایجاد تفرقه و عیب‌جویی از دیگران به دور دار. خدایا زبان ما را از اهانت به دیگران، فکر ما را از بداندیشی و رفتار ما را از بد اخلاقی نسبت به دیگران برهان.
«یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال»

 

 

پیام نوروزی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت سال جدید 1398

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ،فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت .

متن پیام «علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد » به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال»

و بر آمد بهاری دیگر مست و زیبا و فریبا، چون دوست

سبدی پیدا کن، پر کن از سوسن و سنبل که نکوست

همره باد بهاری بفرست: پیک نوروزی و شادی بر دوست!

بار دیگر تقویم قصه هستی ورق خورد و بهار با تمام رمز و رموز و زیبایی هایش با ترنمی غمگنانه در فقدان گل یاس بوستانِ محمدی (ص) با قامتی خجسته و سبزپوش فرا رسید.

فصل دوستی با دست های گرم شقایق و پیوند با دلهای لایق در حالی فرا رسیده است که هر غنچه و شکوفه اش پیراهنی ازمعاد بر تن کرده و منادی بینندگان به حرکت و برکت و جوشش بیشتر است و چه زیبا گفته است پیامبر رحمت و مهربان که «اذا رأیتم الربیع فاکثروا ذکرالنشور».

نـوروز، بهار طبیعت و جشن شکوهمـند ایران باستان و گــویای پیـشینه ی تابناک میهن ما و جلوه ای مهم از فرهنگ غنی این مرز و بوم است.

نوروز، تجدید خاطــره بزرگ خویشاوندی انسان با طبیعت است که گذشت سال هــای دراز نه تنها از شکوهمندی سنّتهای آن نکاسته بلکه روشنگر این واقعیت بوده که بزرگ داشت نوروز و گرامی داشتن سنت های آن با احساس و اندیشه ایرانی، پیوندی ناگسستنی یافته است.

جهان امروز در عطش تعامل و دستیابی به صلح و دوستی است. نوروز به عنوان یکی از عناصر فرهنگ ایرانی، کینه، نفرت و دشمنی را نفی و تعامل، مهر، دوستی و صلح را ارج نهاده و آن را پاس می دارد، نوروز ایرانی در دنیای پرازخشونت و افراطی گری امروز انسان را به اعتدال، مهر، محبت و صلح و دوستی که از آموزه های اسلام و توصیه های پیامبر اکرم (ص) می باشد فرا می خواند.

خداوندا،در این روزهای سال ،دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده که هر کجا تردیدی هست ایمان هر کجا زخمی هست مرهم هر کجا نومیدی هست امیدو هر کجا نفرتی هست عشق جای آنرا فرا گیرد،آمین.

و اینک  فصل بهار که فصل اعتدال است وجلوه جمال و جولان جلال، از همراهی و مساعدت  همکاران محترم در اداره کل ورزش و جوانان استان ،روساء و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی صمیمانه قدر دانی و تشکر نموده و  سال نو را که طبق فرمایش مقام معظم رهبری به نام "سال رونق تولید" نامگذاری شده را  تبریک عرض می نمایم وآرزوی سالی توام با بهروزی و توفیق برای همه عزیزان  از درگاه ایزد منان آرزودارم.

 

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان

 

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 05 فروردین 1398 ساعت 12:07 )
 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمدخبر داد: آمادگی ادارات ورزش و جوانان سراسر استان برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از آمادگی ادارات ورزش و جوانان این استان برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک سال نو و نورزو باستانی و سال نو به جامعه ورزش استان و میهمانان نورزوی اظهار داشت :

با شروع بارندگی های پیش بینی شده ،درب تمام اماکن ورزشی استان به روی همه هموطنان باز خواهد بود و این اماکن با هماهنگی ستاد ساماندهی مسافران نوروزی در مرکز استان و دیگر شهرستان های استان در اختیار هموطنانمان قرار خواهد گرفت.

علوی از هماهنگی کامل ادارات ورزش و جوانان استان با ستاد ساماندهی مسافران نوروزی و ستاد بحران استان خبر داد و افزود: از امروز تمامی امکانات مجموعه ورزش و جوانان به همراه مدیران استانی و شهرستانی این اداره کل برای مقابله با مشکلات ناشی از سیل احتمالی در نقاط مختلف استان به حالت آماده باش کامل هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از صحبت هایش همچنین از آمادگی سازمان های مردم نهاد زیر مجموعه این اداره کل برای کمک رسانی به هموطنانمان در بروز مشکلات احتمالی در پی بارندگی های پیش بینی شده خبر داد و افزود:آمادگی و هماهنگی لازم در این خصوص نیز انجام شده است.

وی در پایان با تاکید بر باز بودن درب تمامی اماکن ورزشی استان به روی میهمان نورزوی و سایر همو طنان ابراز امید واری کرد که نزول رحمت الهی در روزهای پیش رو نوید بخش روزهای خوبی برای مردم استان و کشورمان باشد.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 05 فروردین 1398 ساعت 12:07 )
 

پیام تبریك مدیر كل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز سال نو

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ضمن تشکر از زحمات یکساله کارکنان و جامعه ورزش استان آغاز سال نو را تبریک گفت .

در متن پیام مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :

زکوی یار میآید نسیم باد نوروزی                         از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی  
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی            به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران و همراهان عزیز و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان

یکسال دیگر را در کنار هم به پایان رساندیم، سالی که با تحمل سختی ها و دشواری هایش موفقیت هایی را برایمان به همراه داشت. کسب رتبه های برتر اداره کل و هیات های استانی در سطح کشور در کنار به ثمر نشستن تلاش های مدیران ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در تحقق هدف ورزش و جوانان استان و کسب مقام های قهرمانی در میادین کشوری و بین المللی منجر به شیرین کامی همگی ما شد. شیرینی که ماندگاریش در گروه همت و تلاش افزون تر و مسئولانه ترمان در عرصه رقابتی سال پیش رو خواهد بود.

... اما اینک در آستانه وزریدن نسیم بهار هستیم ؛ نسیمی که برای ما ایرانیان بشارت دهنده عیدی دیگر، سالی نو و شروعی دوباره است. این نو شدن ها به ما می آموزد در پس هر رخوت و تاریکی زنده شدن و حرکتی دوباره است. چه پیامی از این رساتر که از نو تازه شو، پویا باش و زندگی کن اما متوقف نباش!

امید است با تاسی از بهار سالی پرثمرتر از هر سال را آغاز کنیم؛ سالی که با محکم تر کردن کمر همت، همراهی با ورزش و جوانان استان در محقق ساختن اهداف دستگاه ورزش استان و در خدمت به مردم؛  تحول و تکامل" و رسیدن به جایگاه شایسته و در خور شان ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در میان سایر استانها هدف دیگرمان باشد.

بار دیگر حلول سال 1398 را به تمامی شما همکاران عزیز و خانواده هایتان و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برایتان روزهایی توام با عزت، صحت و عافیت آرزومندم .

 

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

علوی خبر داد: آئین دومین مرحله افتتاح خانه های ورزش روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری آئین دومین مرحله افتتاح خانه های ورزش روستایی استان خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

دومین مرحله افتتاح خانه های ورزش روستایی استان برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در این ائین افزود:در مرحله دوم 16روستایی استان به وسایل و ئجهیزات ورزشی مجهز شد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از ارسال وسایل ورزشی شامل میز تنیس روی میز ،فوتبال دستی ،صفحه شطرنج ،دارت ،تشک کشتی ،تاتامی و پیراهن ورزشی در مرحله دوم خبر داد و هدف از برگزاری این آئین و ارسال وسایل را ، گسترش و توسعه ورزش در روستاها برشمرد و افزود:این وسایل به روستاهای که فاقد امکانات و مکان ورزشی می باشند ارسال خواهد شد .

علوی تصریح کرد این وسایل به روستاهای گنجه ای ،طولیان ،خونگاه ،کلات دشمن زیاری ،عشایر سالاری ،ده برآفتاب ،راک ،گچ بلند ،خزیون ،ده خلیفه خیرآباد ،روستای نسه تنگ تامرادی و روستای القچین ارسال شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از تفکر خوب و ارزشمند وزیر ورزش و جوانان کشور در طرح نو ایجاد خانه های ورزش روستایی تقدیر و افزود:با حمایت و دستور وزیر ورزش و جوانان کشور خوشبختانه اعتبارات خوبی به توسعه زیر ساخت های ورزشی ،عمرانی ،فرهنگی و همگانی د رروستاها تخصص داده شده است.

وی ، ازهیات روستایی و عشایری استان در توسعه ورزش همگانی ،عشایری در روستاها تقدیر و افزود :طبق منویات مقام معظم رهبری توسعه ورزش همگانی از اولویت های دولت تدبیر و امید و دستگاه ورزش استان و می بایست با تمام ظرفیت ها در این زمینه حرکت کنیم .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از همراهی و حمایت رئیس آموزش و پرورش عشایر شهرستان بویراحمد در این برنامه افزود:حال ورزش استان خوب است .

رحمان همت پور،رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای روستایی گفت :این دومین مرحله افتتاح و ارسال وسایل و تجهیزات ورزشی به روستاهای فاقد فضا  و امکانات ورزشی است و در مرحله اول 45خانه ورزشی راه اندازی و تجهیز شد .

همت پور ،ارسال این تجهیزات و وسایل را بهترین عیدی برای روستاها دانست و از مسئولین استانی خواست در توسعه ورزش روستایی و عشایری با اداره کل و هیات روستایی استان همکاری کنند.

رئیس هیات روستایی و بازیهای عشایری استان از برگزاری مسابقات فوتبال در ایام عید نوروز در روستای زیلایی با همکاری استان چهارمحال و بخیتیاری خبر داد و اظهار  داشت در این رقابتها 60 تیم حضور و یکم تا سیزده نوروز ماه با هم رقابت می کنند.

 

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در آئینی از برترینهای رشته های هیات رزمی استان تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان از برگزاری مراسم تجلیل از برترین های رشته های رزمی در فرمانداری یاسوج خبر داد.

آرمان حاتمی با بیان این خبر افزود:در این آئین که در محل فرماندار شهرستان بویراحمد برگزار شد ،کناری فرماندار ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،مدیر کل امور سیاسیی استانداری ،مدیر کل امور بانوان استانداری و رئیس هیات رزمی استان بهمراه اعضای این هیات و قهرمانان حضور داشتند.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: کمبود امکانات و مشکلات مالی مانع افتخارآفرینی سال 1397 رزمی کاران کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های ملی نشد و هیچ خللی در این راستا ایجاد نکرد.

شاهرخ کناری در آیین تجلیل از رزمی کاران مدال آور سال 1397 کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: رزمی کاران این استان ثابت کردند که محدودیت های مالی هیچ خللی در اراده راسخ آنان برای رسیدن به موفقیت های ملی ایجاد نمی کند.
وی افزود: افتخارهای ملی رزمی کاران کهگیلویه و بویراحمد در سال 1397 بدون هیچگونه بهانه تراشی یا شکایت از کمبود امکانات و مشکلات مالی کسب شد که ارزش کار را مضاعف کرده است.
فرماندار شهرستان بویراحمد بیان کرد: همت متولیان امر و رؤسای هیأت های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد و حمایت همه جانبه دولت و وزارت ورزش و جوانان سبب شد که امسال ورزش این استان درخشان و پررونق باشد.
کناری عنوان کرد: مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاش و اقدامی برای رسیدن ورزشکاران این استان به اهداف متعالی تر در کشور دریغ نمی کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: اهتمام جدی دولت تدبیر و امید ایجاد زیرساخت های لازم ورزشی در این استان بوده است.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: سال 1397 اجرای 24 طرح ورزشی در زمینه های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد هدف گذاری شد که همگی آنها به بهره برداری رسید.
وی افزود: ابتدای امسال تاکنون هر 15 روز یک طرح ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا و تقدیم جامعه ورزش استان شده که نوعی رکوردشکنی است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کسب موفقیت ها و افتخارهای ارزنده امسال در عرصه ورزش این استان، بیان کرد: سال 1398 ورزشکاران استان حضور پررنگ تری در رقابت های ملی خواهند داشت.
علوی عنوان کرد: نباید به افتخارها و موفقیت های فعلی کسب شده در حوزه ورزش کهگیلویه و بویراحمد اکتفا کرد زیرا توانمندی های ورزشکاران استان چشمگیر است.
وی ابراز داشت: باید از ظرفیت های موجود در کهگیلویه و بویراحمد برای قهرمان پروری و کمک به رشد، توسعه و اعتلای روزافزون ورزش همگانی و قهرمانی این استان استفاده بیشتر و بهینه تری شود.
علوی گفت: سطح دانش و آگاهی مربیان و داوران کهگیلویه و بویراحمد باید به روز شده و بیش از پیش ارتقا یابد.
60 رزمی کار مرد و زن رده های مختلف سنی کهگیلویه و بویراحمد که از ابتدای امسال تاکنون در رقابت های ملی موفق به کسب نشان شده بودند در این آیین با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل شدند.
کهگیلویه و بویراحمد افزون بر 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 27 اسفند 1397 ساعت 09:52 )
 

طی حکمی از طرف علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،گودرزی سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،طی حکمی از سوی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،شادمان گودرزی بعنوان سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب و از خدمات احمد حکمتی اصل معاونت قبلی اداره کل تقدیر شد.

در حکم ابلاغی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :

جناب آقای شادمان گودرزی

سلام علیکم

پس از حمد خداوند یکتا و با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص) ،احتراما نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست معاونت توسعه امور ورزش این اداره کل منصوب می شوید.

انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت های موجود و تعامل سازنده با روسای ادارات ،کارکنان ،پیشکسوتان ،ورزشکاران ،صاحب نظران عرصه فرهنگی و جوانان در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و برنامه های اداره کل نسبت به اجرای امور ذیل توجه جدی معمول دارید .

1-اهتمام جدی در رسیدگی جدی به امور جوانان ورزشکار ،تعامل و هماهنگی با واحد های زیر مجموعه و همطراز ،برنامه ریزی برای تشکیل جلسات شورای ورزش استان و سایر جلسات در حوزه مربوطه و حل مسائل و مشکلات مبتلا به ورزشکاران استان

2- نظارت و توجه به توسعه ورزش همگانی

3- اتخاذ سیاست و تدابیر مقتضی به منظور توسعه و گسترش ورزش بانوان

4- نظارت و بازرسیهای ادواری نسبت به عملکرد و وظایف محوله مربوط به حوزه های زیر مجموعه در ادارات تابعه و فضای بخش خصوصی

5-برنامه ریزی و پیگیری ،توسعه دو تعمیم ورزش قهرمانی و رسیدگی به امور قهرمانان  رشته های مختلف ورزش در آن بخش

6- قانون مداری ،اجرای متقن قوانین و مقررات مرتبط و شفاف سازی در ساختار نظام پرداختی و دریافتی در حوزه مالی مربوط به هیات های ورزشی استان

7-زمینه سازی و پیگیری به منظور استقرار و تحقق اهداف دولت الکترونیک برای سالم سازی ،چابک سازی و کوچک سازی

8-انجام سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات موضوعه زیر نظر مسئولین مافوق

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسج منابع و امکانات ،ایجاد بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه  و مناسب با شان والای مردم شریف استان و فراهم نمودن نشاط و خود باوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان در انجام وظایف محوله مو فق و موید باشید .

 

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان صورت گرفت : ابوالحسن روئین بعنوان کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،طی حکمی از سوی سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،ابوالحسن روئین به سمت کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب و از زحمات شادمان گودرزی رئیس قبلی تقدیر شد .

در حکم ابلاغی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :

جناب آقای ابوالحسن روئین

کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان استان

سلام علیکم :

پس از حمد خداوند یکتا و با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص) احتراما نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ محل خدمت شما در پست سازمانی مربوطه تعیین می گردد.انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت های موجود و تعامل سازنده با روسای ادارات ،کارکنان ،پیشکسوتان ،ورزشکاران ،صاحب نظران عرصه فرهنگی و جوانان در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و برنامه های اداره کل نسبت به اجرای امور ذیل توجه جدی معمول دارید.

 

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان

 

 

روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در آئینی سالن ورزشی روستای دروهان شهرستان بویراحمد افتتاح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :با حضور زارعی نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ، معاونین و کارشناسان ورزش و جوانان،بخشدار و اهالی روستای دروهان ،سالن ورزشی این روستا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

آرمان حاتمی با بیان این خبر افزود:سالن ورزشی روستای دروهان شهرستان بویراحمد افتتاح شد.

حاتمی ادامه داد:در این آئین که با حضور زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،کناری فرماندار شهرستان بویراحمد،معاونین و کارشناسان حوزه دفتر فنی  ومهندسی ،بخشدار و جمعی از اهالی روستای دروهان برگزار شد ،سالن چند منظوره این روستا افتتاح شد .

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان تصریح کرد :پروژه سالن ورزشی روستای دروهان در زمینی به مساحت 1300 متر مربع با اعتبار یک میلیارد و 100 میلیون تومان احداث شده است .

این مقام مسئول ضمن تشکر از حمایت های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و کارشناسان حوزه دفتر فنی و مهندسی اداره کل افزود:کار اعتبار این پروژه از سال 1394 و از محل هدایای خاص وزارت نفت و ملی و استانی تامین شده و با افتتاح این سالن چند منظوره مشکل جوانان این روستا در رشته های فوتسال ،والیبال و سایر رشته های توپی و غیر توپی مرتفع خواهد شد .

 
صفحه 1 از 559

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو