خانه اخبار ایران

اخبار ایران

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد: پر رنگ ترین چهره ها در مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوان هستند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :پررنگ ترین چهره ها در مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوان هستند.

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر از زحمات جوانان فعال در  سمن ها گفت: از ابتدای انقلاب هرکجا درکشورمشکلی حادث می شد این جوانان بودند که در بسیاری از مواقع گره گشای کار بودند.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد به توانمندی های سازمان های مردم نهاد جوان استان کهگیلویه وبویراحمد  اشاره کرد و گفت:امروز نه تنها مردم و مسئولان استان ، بلکه مردم ،جوانان و مسئولان دیگر استان های کشور نیز به این توانمندی ایمان آورده اند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد حضورفعال و تاثیرگذار سازمانهای مردم نهاد جوان این استان درامدادرسانی به زلزله زدگان کرمانشاه در سال گذشته و همچنین حضور در عملیات امداد رسانی به هموطنان سیل زده گلستان،لرستان و خوزستان را تنها بخشی از ماموریت های برون استانی سازمان های مردم نهاد استان  عنوان  و افزود:امروز ما با خیال راحت بسیاری از ماموریت های برخی از دستگاه های اجرایی استان را باهدف برون سپاری و براساس اعتماد به جوانان به سازمان های مردم نهاد واگذار می کنیم.

علوی،  با تاکید بر اینکه نقش اداره کل ورزش و جوانان استان درمواجه با سازمان های مردم نهاد نقش حمایتی است افزود:برگزاری قابل تحسین نمایشگاه هفته دولت و چهلمین فجر انقلاب در سال گذشته توسط سازمان های مردم نهاد جوان استان و حضور پررنگ این جوانان در حوادت مختلف کشور ثابت کرد ،که جوانان این استان جوانانی متعهد و توانمند هستند.

وی با اشاره به نگاه ویژه دولت به مبحث جوانان ،اعتبارات این حوزه در سال 97 و 98 را خوب توصیف کرد  و از افتتاح خانه های جوان استان در شهرهای سی سخت و دهدشت در آینده نزدیک خبر داد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان گستردگی حوزه های فعالیتی سمن های جوان این استان را یک مزیت دانست و گفت:امروز در معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ،خدماتی نظیر مشاوره در حوزه های مختلف نیز انجام می شود که محوریت این خدمات نیز برعهده جوانان است.

علوی  درپایان ابرازامیدواری کرد تابا توجه به تاکید استانداراستان و مصوبات متعدد ستاد ساماندهی امورجوانان استان ، دستگاه های مختلف اجرایی ضمن اعتماد بیش از پیش به جوانان با برون سپاری ماموریت های خویش زمینه شکوفایی توانمندی جوانان را بیش از گذشته فراهم سازند.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 12:27 )
 

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان خبر داد : برگزاری رقابت های طناب کشی کارکنان آتش نشانی در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ؛رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان از برگزاری رقابتهای طناب کشی ویژه کارکنان ایستگاه های آتش نشانی در یاسوج خبر داد.

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان در گفتگو با پایگاه  خبری ورزش استان ،هدف از برگزاری این رقابتها را توسعه ورزش همگانی و ایجاد شادابی و نشاط بین کارکنان زحمت کش و خدوم ایستگاه های آتش نشانی یاسوج ذکر و افزود:در این مسابقات که در محل ایستگاه آتش نشانی 2 یاسوج و با استقبال جمع کثیری از مردم ورزش دوست شهر یاسوج برگزار شد ،تیم کارکنان آتش نشانی منطقه 2 با برتری برابر حریفان به مقام قهرمانی رسید .

رهامی تصریح کرد:در پایان به تیم برتر جوایزی از طرف هیات ورزش های همگانی اهدا شد.

 

رئیس هیات تکواندو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: حضور تیم تکواندو خردسالان استان در رقابت های کشوری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پرهیزگار رئیس هیات تکواندو استان از شرکت تیم تکواندو در رقابتهای خردسالان منطقه 5 کشور در شیراز خبر داد.

حمید پرهیزگار ،رئیس هیات تکواندو استان با بیان این خبر افزود:رقابتهای تکواندو خردسالان پسر کشور به میزبانی شیراز برگزار شد.

پرهیزگار رئیس هیات تکواندو از حضور تیم تکواندو خردسال استان  در این رقابتها خبر و بیان داشت :این رقابتها با حضور 7تیم روز دوشنبه 31 تیرماه برگزار شد .

رئیس هیات تکواندو کهگیلویه بویراحمد از دو شکست تیم خردسالان استان در هفته اول و دوم این رقابتها مقابل تیم های شیراز با نتیجه 7بر3 و  شهرضا با نتیجه 6بر4 خبر و اظهار داشت:هفته ی سوم تا ششم این رقابتها به میزبانی شهرضا در تاریخ 17مردادماه برگزار می شود.

وی ادامه داد:در رقابتهای تکواندو منطقه 5 خردسالان پسر کشور تیم های آکادمی تکواندو کاظم پور ،کسرا ،هیات تکواندو شهرستان بویراحمد ،etrشیراز ،پدیده ،هیات تکواندو استان کهگیلویه وبویراحمد و شهید سرهنگ خلیان حمید عفیفی پور حضور دارند و دو تیم برتر در پایان هفته ششم به مرحله بعدی این رقابتها صعود می کنند.

عبدالصالح فروغ زاده،رئیس کمیته داوران بعنوان مربی تیم را همراهی می کند.

 

در آئینی در اداره کل ،تیم موتای بانوان کهگیلویه بویراحمد عازم رقابتهای قهرمانی استعداد های برتر کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ،معاون توسعه ورزش و اعضای هیات رزمی استان ،تیم موتای بانوان استان عازم رقابتهای استعدادیابی برتر بانوان کشور شد .

آئین بدرقه تیم موتای بانوان استان برای شرکت در رقابتهای قهرمانی استعداد های برتر برگزار شد .

در این مراسم که در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزارشد ،حسینان رئیس هیات رزمی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت مدیر کل و مجموعه همکاران اداره کل ،از اعزام تیم نوجوانان موتای بانوان رده سنی 12تا 15 سال به رقابتهای قهرمانی استعداد های برتر که در یزد برگزار میشود خبر داد.

رئیس هیات رزمی استان گفت :برای دومین سال پیایی ،تیم موتای بانوان کهگیلویه بویراحمد عازم این مسابقات می شود و امیدوارم همانند سال گذشته شاهد درخشش و کسب مقام های برتر توسط این تیم باشیم.

وی ،فدراسیون رزمی را اولین فدراسیون برگزار کننده این مسابقات ذکر و از برنامه تیم 5 نفره بانوان استان جهت حضوری پرقدرت در این رویداد مهم خبر داد.

گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل ضمن آرزوی موفقیت برای تیم موتای بانوان استان ،المپیاد استعداد یابی را فرصت مهم برای شناسایی استعدادهای برتر دانست و  از تلاش رئیس و اعضای هیات رزمی استان در اعزام این تیم تقدیر کرد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ،برگزاری رقابتهای استعداد یابی برتررا خروجی مناسب برای ورزش کشور در کشف استعداد ها دانست و گفت :چشم انتظار درخشش شما بانوان در این رقابتها هستم.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بر حضور پرقدرت تیم های بانوان و آقایان استان در رقابت های استعداد یابی کشور را خواستار و حفظ قهرمانی و منشا پهلوانی را مهم برشمرد.

سید محمد تقی علوی ،برگزاری المپیاد استعداد های برتر را رویداد ی مهم در ورزش کشور ذکر و از اعتلای پاداش نقدی مناسب به دارندگان مدالهای خوش رنگ این مسابقات خبر داد.

در تیم اعزامی موتای بانوان استان به رقابتهای استعداد های برتر کشور که در یزد برگزار می شود فاطمه عالی نسب ،سید مستانه خرم روز ،ستایش کشاورز،نرگس اخلاق زاده و نسترن مژدهی حضور دارند. مربیان تیم بر عهده الهی نایب رئیس هیات رزمی استان می باشد.

رقابتهای موتای قهرمانی استعداد های برتر کشور از 31 تیرماه لغایت 3مرداد ماه در بخش بانوان و از تاریخ 3لغایت 6مرداد ماه در بخش پسران در یزد برگزار می شود.

 

 

 

علوی در جلسه روسای هیات های استانی : سال 1398 ،سالی پررنگ و ارزشمند در ورزش کهگیلویه وبویراحمد / سرمایه گذاری در المپیاد غنیمتی برای ورزش کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه کارگروه المپیاد ورزشی که با حضور تعدادی از روسای هیات های استانی برگزار شد ،سال 1398 را سالی پر رنگ و ارزشمند در ورزش دانست و سرمایه گذاری در المپیاد را غنیمتی برای ورزش استان برشمرد.

سومین جلسه کارگروه روسای هیات های استانی در خصوص المپیاد استعداد یابی در یاسوج برگزار شد .

در این نشست که با علوی مدیر کل ،معاون توسعه ورزش ،کارشناسان حوزه قهرمانی و روسای هیات های استانی برگزار شد ،پیرامون مسایل و مشکلات مسابقات و اعزام تیم ها به المپیاد استعداد یابی بحث و تبادل نظر شد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در این نشست ضمن تشکر از اقدامات موثر هیات های استانی در برگزاری المپیاد استعداد یابی ، سال 1398 را سالی پر رنگ و ارزشمند در ورزش استان دانست و خواستار سرمایه گذاری هیات های استانی در المپیاد استعداد یابی شد .

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود:سال 1398 ،اتفاقات خوب در ورزش استان رخ خواهد داد که مهمترین آن شرکت پر رنگ ورزشکاران در استان در المپیاد استعداد یابی ورزشکاران برتر ، کسب مقام های کشوری وحضور ملی پوشان استان در تیم های ملی می باشد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار اعزام ورزشکاران باکیفیت ،دارای توان و ظرفیت و سرمایه گذاری هیات های استانی در این رویداد مهم ورزش کشور شد.

مدیر ارشد ورزش استان ادامه داد:در برابر مردم و شهدا تعهد داریم که در جهت اعتلای ورزش استان تلاش کنیم و در این راستا از هیچ کوششی در ارتقای ورزش کهگیلویه بویراحمد دریغ نخواهیم کرد.

وی از تغییر نگرش دستگاه ورزش کهگیلویه وبویراحمد در بحث مهم استعداد یابی و اعزام تیم ها به این رقابتها خبر و  از روسای هیات های استانی خواست نسبت به ارسال لیست ورزشکاران منتخب به المپیاد ورزشی و رقابتهای کشوری به اداره کل اقدام کنند.

علوی ،از نگاه و توجه استاندار به حوزه ورزش استان خبر و ضمن تشکر از حمایت کلانتری استاندار جدید استان اظهار داشت :فضا برای نشاندن ظرفیت و پتانسیل نوجوانان و جوانان این استان مهیاست و در این راستا نیازمند حمایت مسئولین استانی و کشوری هستیم .

علوی ،از تخصیص اعتبار به هیات های استانی خبر داد و از رئیس هیات بسکتبال استان خواست در جهت نشاط و شادابی در خصوص برگزاری رقابتهای بسکتبال سه نفره در پارک ساحلی یاسوج برنامه ریزی کند .

در این نشست ،روسای هیات ورزشی به تشریح برنامه های خود در برگزاری رقابتهای استانی و اعزام به رقابتهای استعداد یابی پرداختند که توضیحات لازم توسط مدیر کل و معاونت توسعه ورزش ارایه شد.

 

دبیر هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان رقابتهای والیبال نشسته جام حذفی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مهریان دبیر هیات جانبازان و معلولین استان کهگیلویه بویراحمد از میزبانی شهر یاسوج در رقابتهای والیبال نشسته جانبازان و معلولین منطقه 2 کشور خبر داد.

سید مسعود مهریان،دبیر هیات جانبازان و معلولین استان با بیان این خبر افزود:با حضور چهار تیم شهر یاسوج میزبان رقابتهای والیبال نشسته جانبازان و معلولین منطقه 2 کشور است.

مهریان ادامه داد:این رقابتها از روز چهارشنبه دوم لغایت جمعه چهارم مرداد ماه و با حضور تیم های اصفهان ،خوزستان ،فارس و کهگیلویه بویراحمد در سالن ورزشی بنیاد جانبازان استان برگزار می شود.

دبیر هیات جانبازان و معلولین استان تصریح کرد :این مسابقات بصورت دوره ای برگزار می شود ودو تیم برتر به مرحله بعدی این مسابقات صعود می کنند.

 

روی خط والیبال کهگیلویه وبویراحمد برگزاری مسابقات والیبال بانوان در رده سنی نونهالان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

برگزاری مسابقات والیبال بانوان در رده سنی نونهالان در یاسوج

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسابقات والیبال بانوان در رده سنی نونهالان در یاسوج با قهرمانی تیم ماهور به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات تیم های سایپا ،پازن ،تکنیک ،صدرا ،سرابتاوه ،باشگاه هستی ،ماهور و دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند که در پایان تیم های ،سایپا ،ماهور سرابتاوه و تکنیک به مقام های اول تا چهارم دست یافتند. این رقابتها در سالن شهید پایدار برگزار شد .

برگزاری مسابقات والیبال نونهالان پسر در یاسوج

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،مسابقات والیبال رده سنی نونهالان پسر در یاسوج با قهرمانی تیم احسان به پایان رسید.

در این رقابتها تیم های زاگرس ،دنا ،کسری و احسان حضور داشتند و بصورت دوره ای با هم رقابت کردند که در پایان تیم های احسان،کسری ،دنا و زاگرس به مقام های برتر دست یافتند.

رقابتهای والیبال گرامیداشت سالروز ورود آزادگان در یاسوج آغاز شد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسابقات والیبال گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در یاسوج آغاز شد.

این مسابقات از تاریخ 23تیرماه در دو گروه بصورت دوره ای در حال برگزاریست .

در گروه یک این رقابتها تیم های باشت،دهدشت ،شهدای بابکان ،شهید سده اقلید ،امید گنجگان حضور دارند.

در گروه دوم تیم های امید بابکان ،جوانان بابکان ،آراد ممسنی ،شهدای ممسنی ،شهید مدافع حرم و آرش پاتاوه حضور دارند.

این مسابقات در سالن ورزشی بنیاد جانبازان استان در حال برگزاریست.

 

 

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 12:49 )
 

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه وبویراحمد: مجموعه فرازبام خائیز دهدشت آکادمی در سطح ملی و بین المللی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در بازدید از باشگاه فراز بام دهدشت گفت :مجموعه فرازبام خائیز دهدشت آکادمی در سطح ملی و بین المللی است.

مدیرعامل مجموعه فرازبام خائیز دهدشت با تشریح عملکرد این مجموعه در سال ها اخیر و با تقدیر از استاندار سابق و علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت : این عزیزیان همواره یاری گر این باشگاه بودند و امیداوارم جناب کلانتری با  سابقه مدیریتی درخشان نیز این مجموعه را همراهی کنند.

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بازدیدی که از آکادمی هندبال فرازبام داشت گفت: خیلی خوشحالم که در استان ما مجموعه خصوصی چون فرازبام خائیز دهدشت وجود دارد که با داشتن نیروی انسانی قوی و با ایجاد صمیمیت و همدلی باعث پیشرفت ورزش شهرستان و استان می شود.

محمود مومن نسب بیان داشت: فراهم سازی محیطی مناسب برای ایجاد اوقات فراغت و انجام ورزش قهرمانی از سوی یک مجموعه خصوصی قابل تقدیر است.

مدیرکل بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمدگفت: ورزش به عنوان یکی از مقوله هایی که در قانون اساسی که در بخشی از اصل دوم آن با عنوان آموزش و پرورش و تربیت بدنی از آن یاد شده است نشانگر این است که این مقوله چه جایگاه والایی و ارزشی در در جامعه ما دارد.

مومن نسب تصریح کرد امروز که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی افرادی را دیدم که از این مجموعه و تیم فرازبام دهدشت یاد می‌کنند باعث خوشحالی است که در منطقه ای با تمام کمی و کاستی ها این مجموعه توانسته است نام دهدشت را به واسطه ورزش هندبال  بر سر زبان‌ها بیندازد.

وی بیان داشت: تمامی زیرساخت های موجود در این مجموعه که امروز به چشم خود دیدم نشان از یک آکادمی در سطح ملی و حتی بین المللی است ؛ که شاید سالهای سال مجموعه های دولتی نتوانند چنین ظرفیتی را ایجاد کنند.
مدیرکل  بازرسی و حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعاً پیام شما را با استاندار خواهم رساند.

وی با تشکر از مجموعه فرازبام دهدشت افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد که تمام وقت خود و خانواده خود را در خدمت مردم استان قرار داده است از دیدگاه بسیار خوبی مجموعه های ورزشی برخوردار است و ان شالله به یاری این مجموعه خواهد شتافت.

 

رئیس هیات تکواندو کهگیلویه بویراحمد خبر داد: قضاوت داوران تکواندو استان در لیگ خردسالان پسر کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پرهیزگار رئیس هیات تکواندو استان از قضاوت دو داور تکواندو کهگیلویه وبویراحمدی در لیگ خردسالان پسر مناطق کشور خبر داد.

حمید پرهیزگار ،رئیس هیات تکواندو استان با  بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :از سوی فدراسیون تکواندو کشور دو داور استان برای رقابتهای لیگ خردسالان پسر مناطق کشور جام غنچه های تکواندو منطقه 5 دعوت شدند.

پرهیزگار ادامه داد:هفته اول الی سوم  مرحله اول لیگ خردسالان پسر مناطق کشور 31 تیرماه به میزبانی استان فارس در شهر شیراز برگزار می شود و از سوی فدراسیون تکواندو کشور ،کشواد صالحی مقدم و یوسف حسین پور دهنو برای قضاوت در این رقابتها دعوت شدند.

رئیس هیات تکواندو استان همچنین از قضاوت نرگس امیر محمدی داور بانوی تکواندو استان در رقابت های پومسه بانوان کشور در شهر اصفهان خبر و اظهار داشت:با برنامه ریزی انجام شده و حمایت های فدراسیون ،شاهد حضور داوران استان در لیگ های مختلف کشوری هستیم و این نوید بخش روزهای خوب در داوری تکواندو استان می باشد.

وی در پایان برای صالحی مقدم ، حسین پور و امیر محمدی و دیگر داوران تکواندو استان در قضاوت های کشوری آرزوی موفقیت کرد.

 

رئیس دپارتمان فوتسال استان خبر داد: تیم های راه یافته به فینال رقابتهای فوتسال باشگاههای استان مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،بابایی ،دپارتمان فوتسال استان گفت :با برگزاری مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتسال باشگاه های استان ،تیم های فینالیست این دوره از مسابقات مشخص شدند.

فرشید بابابی ،مسئول دپارتمان فوتسال هیات استان با بیان این خبر افزود:مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتسال باشگاههای استان در گچساران برگزار شد و تیم های ماکان گچساران و شهدای قشقایی با برتری برابر تیم های عقاب و شهدای ایل بهمئی راهی دیدار پایانی این رقابتها شدند.

بابایی ادامه داد:دراولین بازی مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیمهای ماکان گچساران و عقاب یاسوج به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ماکان گچساران با نتیجه 7بر1 تیم عقاب یاسوج را شکست داد .

مسئول دپارتمان فوتسال کهگیلویه بویراحمد اظهار داشت:در دومین بازی این مرحله دو تیم شهدای قشقایی گچساران و شهدای ایل بهمئی با هم دیدار کردند که در پایان تیم شهدای قشقایی با برتری 5بر1 برابر حریف خود بعنوان تیم دوم راهی دیدار فینال  مسابقات فوتسال باشگاههای استان شد.

این مقام مسئول در فوتسال استان ،از برگزاری دیدار رده بندی و فینال این دوره از مسابقات امشب یکشنبه 30 تیرماه در شهر گچساران خبر داد و تصریح کرد :طبق برنامه و از ساعت 20 تیم های عقاب یاسوج و شهدای ایل بهمئی برگزار کننده دیدار رده بندی و در ساعت 21 دو تیم همشهری ماکان  و شهدای قشقایی گچساران برای تعیین تیم قهرمان این مسابقات به مصاف هم میروند.

این دو بازی در سالن پد خندق برگزار می شود.

تیم قهرمان این مسابقات بعنوان نماینده استان در رقابتهای زیر گروه دسته سوم فوتسال باشگاههای کشور شرکت می کند

 

 
صفحه 1 از 584

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو