خانه اخبار ایران

اخبار ایران

علوی : هیات های استانی بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد /ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه هم اندیشی روسا و نایب رئیسان هیات های استانی ،هیات های استانی را بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و از ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397 خبر داد.

با حضور علوی مدیر کل ،معاون سیاسی امنیتی استاندار،نشست هم اندیشی روسا و نایب رئیسان هیات های استانی در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست از تلاش یکساله هیات های استانی در توسعه ورزش استان تقدیر و افزود:رتبه و جایگاه ورزش استان از جایگاه 30 کشور به رتبه 25 ارتقاء یافته و این نشان از تلاش مجموعه ورزش ،هیات های استانی و شهرستانی است .

علوی  از حمایت و پشتیبانی استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد سخن گفت و از حمایت و پیگیریهای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از ورزش کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از نگاه دستگاه ورزش کشور و استان به رویداد مهم المپیک 2020 توکیو خبر داد و ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی روسا هیات های استانی در شناسایی  نخبگان و قهرمانان ورزش تلاش می کنند افزود: همانند بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی،این ظرفیت و پتانسیل در ورزش کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد که  ملی پوشانی در المیپک 2020 داشته باشیم و این مهم در سایه ممارست و تلاش جامعه ورزش و حمایت و پشتیبانی مسئولین میسر خواهد شد .

علوی ،المپیک 2020 جوانان را یکی دیگر از رویدادهای مهم ورزش کشور دانست و از برگزاری المپیاد استعداد های درخشان ورزش استان در دو بخش بانوان و آقایان در مرداد امسال خبر داد و از روسای هیات های استانی خواست در برگزاری و انتخاب تیم های منتخب خود جهت شرکت در این رقابتها تلاش کنند .

 

نشست هم اندیشی روسا ء و نایب رئیسان هیات های استانی با مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، نشست هم اندیشی روسا ء و نایب رئیسان هیات های استانی با مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  برگزار شد.

در این جلسه که با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ، روسا و نایب رئیسان هیات های استانی در محل سالن فرمانداری شهرستان بویراحمد برگزار شد،معاونین اداره کل ،مسئولین ستادی و هیات های استانی جداگانه به تشریح عملکرد ،برنامه ها و مشکلات حوزه پرداختند و خواستار حمایت مادی و معنوی مسئولین استانی و کشوری از ورزش استان شدند.

از مهمترین موارد مطرح شده  در این نشست میزبانی رقابتهای کشوری ،تکمیل هتل ورزش ،برگزاری رقابتهای قهرمانی کشوری،نگاه و حمایت مسئولین استانی از ورزش استان ،اختصاص سالن و دفاتر هیات های استانی ،حمایت مادی از ورزشکاران و ملی پوشان  ،توسعه زیر ساخت فرهنگی و ورزشی بود که توضیحات لازم توسط مدیر کل ومعاونین و مسئولین ستادی ارایه شد .

در پایان این نشست به پاس زحمات یکساله هیات های استانی ،لوح تقدیر و هدایایی تقدیم روساء و نایب رئیسان هیات های استانی شد.

در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد 48 هیات فعال ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت میکنند.

 

پیام تسلیت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به مناسبت درگذشت بازیکن تیم فوتسال آب و فاضلاب استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ،درگذشت علی عمران فروزنده بازیکن تیم فوتسال کارکنان آب و فاضلاب استان را تسلیت گفت :در این علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان پیام آمده است؛ بدینوسیله درگذشت علی عمران فروزنده بازیکن تیم فوتسال آب و فاضلاب استان را تسلیت عرض نموده ، برای آن مرحوم رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم.

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان

 

در جریان رقابتهای فوتسال جام رمضان در یاسوج رخ داد: درگذشت بازیکن تیم فوتبالیست آب وفاضلاب یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد، شب گذشته و بعد از پایان بازی دو تیم آب و فاضلاب استان و مرکز خدمات شهری آتش نشانی در رقابتهای فوتسال جام رمضان ، دروازه با ن تیم فوتسال آب و فاضلاب استان  بنام علی عمران فروزنده دچار تنگی نفس  شد و که توسط اورژانس 115 به بیمارستان  امام سجاد انتقال و پس از ساعتی درگذشت.

شب گذشته بعداز اتمام بازی تیم های فوتسال بین تیم های  اب و فاضلاب و خدمات شهری آتش نشانی متاسفانه یکی از بازیکنان تیم آب و فاضلاب استان دچار تنگ نفسی شد که پس از انتقال توسط اورژانش 115 به بیمارستان امام سجاد درگذشت .

علی عمران فروزنده از کارکنان آب و فاضلاب و اصالتا اهل روستای طولیان درشهرستان کهگیلویه میباشد.

اداره کل ورزش و جوانان استان ،هیات ورزش های همگانی استان و جامعه ورزش و جوانان استان این مصیبت را به خانواده های فروزنده ،منسوبین و کارکنان آب و فاضلاب  تسلیت عرض می نماید .

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 ساعت 10:29 )
 

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در پیامی با تبریک فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات اظهار امیدواری کرد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "رونق تولید"  مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

متن پیام علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
بی‌شک، دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می کنند، بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.
امیداست در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید » مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.
با گرامیداشت این روز و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی، آرزو می‌کنم.

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

برگزاری چها ر بازی در شب سوم رقابت های فوتسال جام رمضان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،درر شب سوم رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج ،چها ربازی برگزار و 17 گل از خط دروازه ها گذشت .

در نخستین بازی شب چهارم این مسابقات که در سالن 9 دی مجموع کوثر بانوان برگزار شد ، دو تیم اموزش و پرورش مارگون و آب منطقه ای به مصاف هم رفتند که در پایان تیم آموزش  و پرورش مارگون با 2 گل از سد حریف خود گذشت .

دربازی دوم شب گذشته تیم بانک ملی با نتیجه 4بر 1 تیم حراست کل را شکست داد.

دیدار دو تیم آب و فاضلاب و مرکز خدمات شهری آتش نشانی با تساوی 2بر2 به پایان رسید و در چهارمین بازی تیم مرکز بهداشت شهید دامیده با نتیجه 5بر1 بر تیم استانداری غلبه کرد.

در ادامه این رقابتها فردا شب جمعه 27 اردیبهشت ماه و از ساعت 21 پنج بازی برگزار خواهد شد و طبق برنامه ، علوم پزشکی با دادسرا،آموزش و پرورش عشایر با راه و شهر سازی ،تامین اجتماعی با دانشگاه سما ،آموزش و پرورش استان با آب منطقه ای و بانک مهر اقتصاد با حراست کل به مصاف هم میروند.

رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان ادارات ،زیر نظر کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان برگزار می شود.

 

 

علوی خبر داد:اولویت ما المپیک 2020توکیو است / دنبال برنامه ریزی برای حضور درخشان ورزش استان در المپیک هستیم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :اولویت ما المپیک 2020 توکیو است و سعی خواهیم داشت با حمایت مسئولین استانی و با برنامه ریزی بدنبال حضور درخشان ورزش استان در المپیک باشیم.

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از تلاش کارکنان اداره کل و شهرستانها ،روسای هیات های استانی و شهرستانی گفت : تلاش و نگاه ما به المپیک 2020 توکیوست و امیدوارم با حمایت مسئولین استانی  و کشوری ،شاهد حضور درخشان ورزشکاران کهگیلویه وبویراحمدی در المپیک باشیم.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: با برنامه ریزی بدنبال حضور ملی پوشان استان در المپیک هستیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در تشریح برنامه های حوزه ورزش قهرمانی با بیان اینکه المپیک بزرگترین رویداد ورزشی در جهان می باشد گفت : برای موفقیت در این تورنمنت بزرگ ، همه کشورها برنامه‌های بلند مدتی دارند تا بتوانند بهترین رتبه را کسب کنند و اگر نگاهی به دوره های مختلف المپیک داشته باشیم کشورهایی که در رقابتها صاحب عنوان هستند و بیشترین مدال ها را تصاحب می کنند از لحاظ اقتصادی هم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

مدیر ارشد ورزش کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه اقتصاد و ورزش دو مقوله مرتبط با هم هستند افزود : کشورهایی مانند آمریکا ، چین ، ژاپن ، روسیه ، کره‌جنوبی و استرالیا که در المپیک ها همیشه مقام‌های برتر را به دست می‌آورند جز کشورهای صاحب اقتصاد پویا نیز می باشند که در شرایط مالی خوبی قرار دارند و این موضوع باعث میشود با یک برنامه ریزی خوب و مناسب در این رویداد مهم شرکت کرده و بیشترین مدال ها را کسب کنند .

وی با اشاره به اینکه موفقیت در المپیک باید زمینه ساز توسعه درهمه رویدادهای مهم ورزشی جهان باشد تصریح کرد : امروزه ورزش برای کشور های جهان از لحاظ سیاسی هم اهمیتی ویژه دارد و هر کشوری که بخواهد برتری سیاسی خودش را به رخ جهانیان بکشاند در ورزش سرمایه گذاری خوبی انجام می دهد که ویترین این رویدادها میتواند مسابقات المپیک باشد.

علوی در ادامه و در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان داشت : اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد هم موضوع برنامه ریزی و اعتبار مدال ها در المپیک را به خوبی درک کرده و برنامه ریزی بلند مدتی دارد.

وی افزود : برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ یک برنامه دو ساله  را دنبال کرده ایم و ورزشکاران زیادی را در این مدت از لحاظ شرایط بدنی و امید به حضور در المپیک و کسب مدال پیگیری کرده ایم .

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد : حدود 5 الی 10 ورزشکار را در این مدت انتخاب کرده و حمایتهای مالی و معنوی مناسبی را نسبت به آنها انجام داده ایم تا بتوانند در المپیک ۲۰۲۰ کسب سهمیه کنند که با توجه به برنامه ریزی که انجام می دهیم انتظار می‌رود قهرمانان ما سهمیه این رویداد مهم جهانی کسب کنند.

علوی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته سازماندهی مناسبی در ورزش قهرمانی صورت نگرفته است اظهار داشت : در تمام ادوار المپیک فقط  یک ورزشکار استان توانسته نماینده استان در این تورنمنت باشند و تنها بابک فرهودی در رشته شنا نماینده استان بوده است که متاسفانه نتوانسته به مدالی دست یابد .

وی با بیان اینکه برای رسیدن به موفقیت ورزش در همه مسابقات مهم جهانی بین هیات های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان تعامل خوبی برقرار است خاطرنشان کرد : حضور روسای هیات های قوی و مجرب و توانمند و کاملاً ورزشی در راس هیات های استانی و همچنین معاونین توسعه ورزش قهرمانی و منابع انسانی باعث شده است دردو  سال گذشته ورزشکاران  کهگیلویه وبویراحمدی روند رشد و صعودی داشته باشند و حمایت های همه جانبه استاندار استان و معاونین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی  حوزه ورزش و جوانان استان  را در برنامه ریزی بلند‌مدت بسیار امیدوار می‌کند تا در اهدافمان مصمم و با انگیزه باشیم و امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو همه ناکامی های گذشته ورزش استان جبران شود .

علوی  با بیان اینکه کسب مدال ها برای ورزشکاران نباید به صورت مقطعی باشد گفت : در ورزش قهرمانی به غیر از اداره کل ورزش و جوانان که متولی این کار است ، سایر نهادهای دیگر هم باید حمایت کنند که انتظار داریم برای موفقیت ورزشکاران استان در این تورنمنت حیاتی یعنی المپیک 2020توکیو ژاپن استانداری استان ، فرمانداری و شورای اسلامی شهرهای مختلف استان  و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم در این برنامه ریزی به ما کمک نماید و همچنین حامیان مالی هم در این هدف بزرگ باید نخبگان ورزش را همراهی کرده و به یاری خدا ورزش کهگیلویه وبویراحمد  درهمه رخدادهای جهانی در قله قرار گیرد .

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:16 )
 

درشب نخست رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان بدست آمد: پیروزی مدعیان برابر حریفان / 25گل از خط دروازه ها گذشت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در شب نخست رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان دستگاههای اجرایی در یاسوج ،پنج بازی در سالن نه دی برگزار شد و 25 گل از خط دروازه ها گذشت .

در اولین بازی برگزار شده شب نخست این رقابتها تیم علوم پزشکی با نتیجه 5بر صفر بر تیم جهاد دانشگاهی پیروز شد .

تیم آموزش و پرورش عشایر با 10 گل تیم بانک صادرات را در هم کوبید .

تامین اجتماعی استان با نتیجه 2برصفر از سد تیم فوریت های پزشکی استان گذشت .

آموزش و پرورش استان با 6 گل تیم برنامه و بودجه را شکست داد و دیدار دو تیم بانک مهر اقتصاد و بانک کشاورزی با نتیجه 2بر 1 بنغع تیم بانک مهر اقتصاد به پایان رسید.

در دومین شب این رقابتها امشب سه شنبه 24اردیبهشت ماه و از ساعت 21 تیم های شهرد اری با ورزش و جوانان استان ،آموزش وپرورش شهرستان با بهزیستی استان ،دادگستری با دادسرای ،فنی و حرفه ای با راه و شهر سازی و اداره مالیاتی با دانشگاه آزاد سما به مصاف هم میروند.

رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج زیر نظر کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دومین مرحله کمک های جامعه ورزش و جوانان استان به مناطق سیل زده ارسال شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از  ارسال دومین مرحله از کمک‌های نقدی و غیرنقدی جامعه ورزش و جوانان استان به مناطق سیل‌زده خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  با تاکید بر اینکه جوانان و ورزشکاران ایرانی همواره پیشقدم در کارهای خیر و کمک به همنوعان خود هستند، اظهار داشت: باتوجه به حکم وزیر کشور در کمک رسانی به سیل زدگان امروز دوشنبه 23 اردیبهشت ماه 98 ، دومین مرحله کمک‌های جامعه ورزش و جوانان استان  کهگیلویه وبویراحمد به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

علوی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در راستای حمایت از سیل‌زدگان کشور با بهره گیری از ظرفیت سمن ها و هیات های ورزشی اقدام به جمع آوری دومین محموله کمک های ارسالی به سیل زدگان کرد که در این امر خداپسندانه خوشبختانه جامعه ورزش و جوانان استان و هیات های ورزشی استان و شهرستانها  مشارکت چشمگیری داشتند.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت و مشارکت کارکنان و هیات های ورزشی در این امر خداپسندانه  اظهار داشت:در مرحله نخست کمک های جامعه ورزش استان تعداد 6000 بطری آب معدنی و 50 تخته پتو به مناطق سیل زده ارسال شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  با اشاره به اینکه در این مرحله  توسط دو دستگاه  وانت بار نیسان  کمک های غیر نقدی جامعه ورزش و جوانان استان  به مناطق سیل زده  ارسال خواهد شد  افزود : کمک های جامعه ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد شامل  85 تخته پتو ،تشک ،حصیر،پوشاک ،برنج ،کیک و کلوچه ،روغن ،بلوز زنانه ،آب معدنی ،کاپیشن بارانی ،شلوار گرم ،تیشرت به مبلغ 75480000ریال می باشد .

علوی همچنین از واریز یک روز حقوق کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان به مبلغ 17000000ریال در کمک به مناطق سیل زده خبر داد و از روسای هیات های استانی و شهرستانی ،سمن های مردم نهاد استان و  کسانی در این مدت در کمک به مناطق سیل زده با اداره کل ورزش و جوانان استان همکاری داشتند تقدیر کرد.

گفتنی است در مراسم ارسال دومین محموله کمک های غیر نقدی جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ،معاونین ،کارکنان اداره کل ،روسای هیات های استانی و سرپرست سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح استان  حضور داشتند.

 

بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از تمرینات تیم ملی اسلالوم بانوان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه ،معاونین و کارشناسان اداره کل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد از نزدیک از تمرینات تیم ملی اسلالوم بانوان کشور که در یاسوج در حال برگزاریست بازدید کرد.

در این بازدید علوی مدیر کل بهمراه گودرزی سرپرست معاونت توسعه ورزش ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش ،زارعی کارشناسان ورزش قهرمانی ،محرابی سرپرست  امور ورزش بانوان،روئین مسئول بازرسی اداره کل ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ،روایی مسئول پایگاه قهرمانی ،دامیده مسئول پایگاه بسیج اداره کل ،گنجی رئیس هیات قایقرانی و محمودی رئیس دفتر مدیر کل با حضور در پایگاه قهرمانی استان از نزدیک با مربی و ملی پوشان تیم ملی قایقرانی اسلالوم بانوان دیدار و گفتگو کرد.

سید محمد تقی علوی در این دیدار ضمن تشکر از فدراسیون قایقرانی و گنجی رئیس هیات قایقرانی استان در برپایی این اردو در شهر یاسوج ،برای ملی پوشان در رقابتهای پیش رو آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت :شما بانوان قایقران سفیران ورزش بانوان کشور در این رقابتهای  آسیایی و کسب سهمیه المپیک خواهید بود و امیدوارم با برنامه ریزی فدراسیون و مربیان بتوانید با درخشش در رقابتهای بین المللی و جهانی برای کشورمان کسب سهیمه و افتخار کنید.

فلاح سرمربی تیم ملی قایقرانی بانوان اسلالوم بانوان کشور از حضور علوی مدیر کل و همراهان تقدیر و از میزبانی خوب استان در این مدت اظهار رضایت کرد و بیان داشت:از فدراسیون و هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد که در برپایی این اردو نهایت همکاری را داشتند تقدیر می کنم و امیدوارم با توسعه زیر ساخت های این رشته شاهد شکوفایی رشته قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد باشیم .

اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان اسلالوم کشور از 14لغایت 28اردیبهشت ماه صبح و عصر زیر نظر  مربیان تیم ملی در یاسوج در حال برگزاریست و ملی پوشان قایقران خود را برای رقابتهای آسیایی و کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو آماده می کنند.

 
صفحه 1 از 569

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو