خانه اخبار ایران

اخبار ایران

علوی خبر داد: توسعه روزافزون ورزش بانوان این استان در تمامی رشته ها از جمله هاکی جزو سیاست های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در مجمع سالیانه هیات هاکی استان گفت: توسعه روزافزون ورزش بانوان این استان در تمامی رشته ها از جمله هاکی جزو سیاست های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان است.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: بر اساس قول مساعد مسئولان فدراسیون هاکی قرار است اردوی تیم ملی تا پایان امسال در یکی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.
وی افزود: برگزاری المپیاد استعدادهای برتر هاکی دختران کشور در شهر یاسوج می تواند نقش بسزایی در ارتقای هر چه بیشتر سطح این رشته ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.
علوی بیان کرد: آمادگی لازم در مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و هیأت هاکی استان برای برگزاری باکیفیت این المپیاد وجود دارد.

 

سرپرست فدراسیون هاکی: مقام چهارم ایران در رنکینگ جهانی هاکی داخل سالن

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سرپرست فدراسیون هاکی گفت: در هاکی داخل سالن در رنکینگ جهانی مقام چهارم را به خود اختصاص داده‌ایم.

حسن اباذری سرپرست فدراسیون هاکی در نشست با  مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای هیات هاکی و پیشکسوتان هاکی کهگیلویه و بویراحمد در محل ادار‌ه‌کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه استان  کهگیلویه وبویراحمد مهد هاکی و استاد نورالله گرانی‌پور پدر هاکی ایران است اظهار کرد: مرحوم بهرام شفیع نیز حق بزرگی بر گردن هاکی ایران دارد.

وی با تسلیت درگذشت بهرام شفیع به همه اهالی ورزش به خصوص هاکی افزود: با مرحوم شفیع ارتباط و دوستی 16 ساله داشتیم و در یک سال اخیر نیز با یکدیگر در یک محل همسایه بودیم.

سرپرست فدراسیون هاکی ادامه داد: بهرام شفیع در فدراسیون هاکی هیچگاه موضوع رئیسی و مرئوسی در دستور کار نداشت و رابطه‌ها در فدراسیون با بودن زنده‌یاد شفیع ارتباط پدری و فرزندی بود.

وی به برخی خدمات بهرام شفیع در دوره ریاست فدراسیون هاکی اشاره کرد و گفت: به حق بهرام شفیع موجب معرفی هاکی داخل سالن ایران به جهان شد چرا که تا پیش از آن آرزو داشتیم از تیمی مانند روسیه بیش از 10 گل نخوریم اما در این دوره و به همت شفیع بود که تیم‌هایی مانند روسیه را با اختلاف و اقتدار شکست می‌دهیم.

این مسؤول به برخی اقدامات در دوره کنونی در فدراسیون هاکی اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه‌های ما این بود که المپیاد هاکی با بهترین کیفیت در کشور برگزار شود و مبالغ خوبی هم برای برگزاری آن در نظر گرفته شد.

اباذری گفت: بعد از انتصاب ما به عنوان سرپرست هیات هاکی، اولین اقدام برقراری ارتباط با پیشکسوتان هاکی بود تا بتوانیم از این سرمایه به خوبی برای تعالی هاکی در کشور استفاده کنیم.

سرپرست فدراسیون هاکی به پخش مستقیم مسابقات هاکی و تمام 60 مسابقه المپیاد آقایان اشاره کرد و گفت: برنامه این است که به دلیل معذوراتی که در پخش تلویزیونی است، مسابقات به صورت لایو زنده پخش شود و برای این کار همه هزینه‌ها را پرداخت خواهیم کرد تا هاکی وارد رسانه شود.

اباذری به نشست پیش از برگزاری لیگ برتر هاکی هم اشاره کرد و گفت: هر چند مشکلات مالی داریم اما دستور داده‌ایم که برای مسابقات ورودی گرفته نشود و حتی هزینه تغذیه مسابقات را هم تقبل کرده‌ایم.

وی از دیگر برنامه‌های فدراسیون هاکی را اعزام پیشکسوتان به مسابقات جهانی پیشکسوتان ذکر کرد و گفت: تیم ملی بانوان را ظرف دو ماه آینده به ترکیه اعزام می‌کنیم و به دنبال برگزاری اردوهای مشارکتی با سایر کشورها هستیم.

اباذری از دعوت رئیس فدراسیون جهانی هاکی برای حضور در ایران خبر داد و گفت: رئیس آسیایی هاکی نیز هفته آینده به ایران سفر خواهد کرد و تخصیص یک چمن آبی‌رنگ به مبلغ 7 میلیارد تومان را از سوی آن‌ها خواهیم داشت.

وی از راه‌اندازی همه رده‌های تیم ملی هاکی خبر داد و گفت: به همین منظور تعداد 24 مربی را به کار خواهیم گرفت.

سرپرست فدراسیون هاکی در ادامه با بیان این که در رنکینگ بین‌المللی در هاکی روی چمن جایگاه خوبی نداریم خاطرنشان کرد: اما در هاکی داخل سالن در رنکینگ جهانی مقام چهارم را به خود اختصاص داده‌ایم.

 

 

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی خبر داد اعزام تیم پیشکسوتان هاکی ایران به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی از اعزام تیم ملی پیشکسوتان هاکی به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ در بهمن ماه خبر داد.

نوروز حیدری در نشست مجمع سالانه هیات هاکی که با حضورعلوی مدیر کل ،معاونین ورزش و جوانان استان ، سرپرست و دبیر فدراسیون هاکی برگزار شد با بیان اینکه خواستگاه هاکی کشور استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران است، گفت: هاکی کهگیلویه و بویراحمد بزرگانی دارد که یاد و‌خاطره همه آنها را گرامی میداریم.

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی با تسلیت درگذشت بهرام شفیعی پدر هاکی کشور گفت: مرحوم شفیعی بر رشد هاکی کشور در جهان تاکید داشت که به حمدالله به این آرزوی دیرینه دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه در هیچ سالی مانند سال جاری مسابقات هاکی از نونهالان گرفته تا نوجوانان و لیگ برتر نداشتیم گفت: از امروز باید باید شروع کنیم که به آینده امیدوار باشیم.

این مسوول بیان کرد: به عنوان مربی در روستای تلخاب شیرین  تیم‌ هاکی با حضور ۱۴۰ نفر تشکیل دادم که ۱۲۰ نفر از آنها سازمان یافته است.

حیدری تصریح کرد: ۹۰ درصد بازیکنان استان از همین روستای تلخاب شیرین است که ما بدون دریافت شهریه آموزش هاکی را ارائه می‌دهم.

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی بیان کرد: وسایل هاکی وارداتی است و این از معضلات هاکی است که با افزایش قیمت ارز مشکلات دو برابر شده است.

وی خواستار کمک بیشتر فدراسیون هاکی به هیات هاکی استان شد و گفت: کمک‌های فدراسیون هاکی  زمینه‌ساز موفقیت بیشتر هیات هاکی استان را فراهم می‌کند.

حیدری از برگزاری مسابقات هاکی پیشکسوتان به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: نیمه دوم آذر میزبان مسابقات هاکی پیشکسوتان انتخابی تیم ملی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی هاکی پیشکسوتان بهمن ماه سال جاری به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ اعزام می‌شوند.

 

 

رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد آمادگی یاسوج برای میزبانی شایسته‌ المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان ایران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی یاسوج برای میزبانی شایسته‌ المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان ایران خبر داد.

شهلا گشتاسبی در نشست با حسن اباذری سرپرست فدراسیون هاکی اظهار کرد: در استان الفبای هاکی را از نوروز حیدری آموختیم و او بزرگ پیشکسوتان هاکی ایران است.

وی گفت: هنگامی که تابلوی خانه هاکی در استان بالا رفت در این رشته ورزشی روسفید شدیم که از اقدامات ارزنده علوی مدیرکل ورزش استان بود.

گشتاسبی به اقدامات انجام شده برای برگزاری المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان کشور اشاره کرد و افزود: همه کمیته‌های برگزاری المپیاد تشکیل شده و برای هتل و تغذیه و ترابری نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

رئیس هیات هاکی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به تعداد تیم‌ها و ورود و خروج آن‌ها و زمان برگزاری المپیاد هم اشاره کرد و گفت: 12 تیم در این مسابقات حضور خواهند داشت که در 2 گروه 6 تیمی با هم رقابت می‌کنند و بازی‌ها از اول آذر تا پایان روز پنجم آذر خواهد بود.

 

 

رئيس اداره ورزش و جوانان گچساران عنوان کرد: اجراي 23 طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استاني در گچساران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئيس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: در حال حاضر تعداد 23 طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استانی در این شهرستان در دست اقدام است.

فریدون عبدالخانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: از سال 1393 تا کنون برای اولین بار است که سالن های ورزشی در این شهرستان تعمیر می شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  با بیان اینکه اعتباری در جهت تعمیرات سالن‌های ورزشی اختصاص داده شده است، گفت: متاسفانه اعتباری برای تجهیزات  سالن های ورزشی تا کنون اختصاص داده نشده است.

وی ادامه داد: تا کنون سالن های ورزشی کشتی،  بوکس، سالن سرپوشیده در روستای ناصر آباد کف پوش خریداری و نصب، ایزوگام برخی از سالن های ورزشی و همچنین چندین سرویس بهداشتی احداث شده است.

عبدالخانی با بیان اینکه 38 هیأت ورزشی در شهرستان گچساران فعال است ، عنوان کرد: یکی از مشکلات ورزش شهرستان گچساران نبود منابع مالی کافی است تا بتوانیم خیل مشکلات و معضلات را برطرف کنیم.

رئیس ورزش و جوانان گچساران افزود: از مجموع 38 هیئت ورزشی فعال تعداد 23 رشته ورزشی نایب رئیس آن بانوان و تعداد 5 رشته ورزشی رئیس آنها بانوان هستند.

این مسوول ابراز کرد: 15 هزار ورزشکار ساماندهی شده در این شهرستان وجود دارد که از این تعداد یک هزار و ۶۵ نفر زن هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 23  طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استانی در این شهرستان در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه تعداد 9 طرح ورزشی عمرانی  از اعتبارات  اهدایی نفت در دست اجرا است، گفت: این پروژه‌ها شامل احداث پارک نفت،  کمک به احداث  مجموعه استخر ورزشی بانوان، کمک به احداث زمین چمن مصنوعی در روستاهای پاکوه،  جهاد آباد، پشه‌کان،  چهار بیشه، احداث سالن ورزشی چند منظوره  در روستای اسلام آباد، احداث  سالن ورزشی چند منظوره  بانوان در روستاهای سرآب‌ننیز و ناصر  آباد  از مهمترین طرح های اهدایی  وزارت نفت در حوزه ورزش است که به شهرستان گچساران تخصیص داده شده است.

عبدالخانی با بیان اینکه این پروژه  از پیشرفت فیزیکی  10 الی 70 درصد برخوردار هستند، گفت:  مبلغ 125 میلیارد ریال به طرح‌های ورزشی نفت اختصاص داده شده  است.

رئیس  اداره ورزش و جوانان گچساران به 14  پروژه عمرانی ورزشی که از محل اعتبارات استانی تامین می شود، اشاره کرد و گفت: تکمیل سالن ورزشی آب شیرین ، احداث  مجموعه ورزشی  چند منظوره پیشنهادی کارتینگ و موتور سواری و اتومبیل رانی  ، تکمیل  و احداث پروژه‌های  زمین‌های چمن مصنوعی در سطح شهرستان،  تکمیل  مجموعه ورزشی تختی گچساران، تکمیل سالن ورزشی باباکلان اولویت‌ مهم اداره ورزش این شهرستان خواهد بود.

وی،  تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی گچساران، تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی شهید بشارت ، احداث  خوابگاه ورزشی، تکمیل  زمین ورزشی مظفر آباد و تکمیل مجموعه ورزشی شهید افراز وهمچنین  احداث خانه جوان گچساران از جمله پروژه‌های در دست اقدام اداره ورزش و جوانان  شهرستان گچساران عنوان کرد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها  از پیشرفت فیزیکی 30 الی 100 درصد  برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: مبلغ 85 میلیارد و 203میلیون ریال به این  طرح‌های استانی ورزش گچساران  اختصاص داده شده است.

عبدالخانی به چمن استادیوم تختی گچساران اشاره و اظهار کرد: خاک این زمین به طور کلی باید تعویض و خاک نباتی جایگزین شود تا چمن این استادیوم حاصل شود.

 

 

رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دعوت سه هندبالیست گچساراني به اردوي تيم ملي هندبال

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،آویش رئیس هیات هندبال استان گفت : سه هندبالیست گچساران به اردوي تيم ملي هندبال دعوت شدند.

علی ضامن آویش رئیس هیات هندبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: سه هندبالیست دختر مقطع متوسطه  به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دعوت شدند.

وی با بیان اینکه این دانش‌آموزان از دو دبیرستان مقطع متوسطه  اول هستند، گفت: پریچهر اشکبوسی از دبیرستان فروغ دانش، سیده مریم حسینی  و هستی بخشی‌زاده  از دبیرستان شهید احمد کاظمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

رئیس هیات هندبال استان  با بیان اینکه این دومین اردوی تیم ملی نوجوانان بانوان منطقه جنوب کشور  است، ابراز کرد: این دانش‌آموزان جهت حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا سال ۲۰۱۹  که از تاریخ 22 تا 24 آبان در استان مرکزی شهرستان اراک برگزار می‌شود دعوت شدند.

رئیس هیات هندبال استان افزود:

بازیکنان بانوان هندبال نفت و گاز گچساران به پنجمین دوره اردوی تیم ملی کشور دعوت شدند.

اصونا بیداد،ستاره رحمانیان و بهاره ایزدگشباز  بازیکنان تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران که در لیگ برتر حضور دارند به این اردو دعوت شدند.

پنجمین اردوی تیم ملی هندبال بانوان ایران برای حضور در مسابقات هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا روزهای 21 تا 26 آبان در تهران برگزار می شود.

 

 

رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ،عباس نژاد نقره ای شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،لوا رئیس هیات سه گانه استان از کسب مقام دوم عباس نژاد در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی سه گانه کشور خبر داد.

آتیلا لوا با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

مسابقات سه گانه قهرمانی کشور آقایان سال ۹۷  به میزبانی استان خوزستان و شهر آبادان برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۹۱ ورزشکار از ۲۱ تیم از سراسر کشور در سه رده جوانان، امید و بزرگسالان به صورت اسپرینت (مسافت کوتاه) به رقابت پرداختند که در پایان و در رده بزرگسالان محمدمهدی رحمتی ملی پوش ارزنده کشورمان که در قالب تیم هرمزگان در این مسابقات شرکت کرده بود با کسب زمان: ۱:۰۲:۴۸ به عنوان قهرمانی دست یافت. پس از وی علی عباس نژاد، قهرمان سال گذشته کشور از کهگیلویه و بویراحمد با زمان ۱:۰۳:۵۴ و بهزاد نوبری پور از استان آذربایجان شرقی با زمان ۱:۰۴:۱۲ بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

در رده سنی امید امین سقایی از چهارمحال و بختیاری با زمان ۱:۰۶:۱۴ و با بیش از ۵ دقیقه اختلاف نسبت به نفر دوم بر سکوی نخست این دوره از رقابت ها ایستاد. در این رده محمدسجاد رحیمی فر از همدان چهره جدید مسابقات بود که موفق شد با زمان ۱:۱۱:۲۲ در رتبه دوم قرار گیرد. سعید علیزاده از خراسان جنوبی نیز با زمان ۱:۱۲:۳۶ در جایگاه سوم ایستاد.

در رده سنی جوانان این دوره از رقابت ها آرین قلعه نویی دیگر ملی پوش کشور از قزوین با ثبت زمان ۱:۰۵:۵۷ قهرمان شد و علی رضوانی از سمنان و مبین میزبان از آذربایجان شرقی به ترتیب با زمان ۱:۰۶:۱۷ و ۱:۰۹:۲۵ در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش تیمی این مسابقات و در رده بزرگسالان تیم های هرمزگان، قزوین و آذربایجان شرقی و در رده امید خراسان جنوبی، همدان و خراسان رضوی بر سکوهای اول تا سوم ایستادند. در بخش تیمی جوانان نیز عناوین اول تا سوم به تیم های کیش، سمنان و اصفهان رسید.

به این ترتیب عناوین قهرمانی هر سه رده به ملی پوشانی رسید که از ۱۵ تا ۲۰ آبان ماه مرحله دوم اردوی آماده سازی خود را زیر نظر سرجیو سانتوز سرمربی پرتغالی تیم ملی در اهواز پشت سر گذاشتند.

قهرمانی کشور بزرگسالان (انفرادی):

۱- محمدمهدی رحمتی از هرمزگان ۱:۰۲:۴۸

۲- علی عباس نژاد از کهگیلویه و بویراحمد ۱:۰۳:۵۴

۳- بهزاد نوبری پور از آذربایجان شرقی ۱:۰۴:۱۲

قهرمانی کشور بزرگسالان (تیمی):

۱- هرمزگان ۳:۲۷:۵۸

۲- قزوین ۳:۳۲:۲۲

۳- آذربایجان شرقی ۳:۳۷:۵۷

قهرمانی کشور رده امید (انفرادی):

۱- امین سقایی از چهارمحال و بختیاری ۱:۰۶:۱۴

۲- محمدسجاد رحیمی فر از همدان ۱:۱۱:۲۲

۳- سعید علیزاده از خراسان جنوبی ۱:۱۲:۳۶

قهرمانی کشور رده امید (تیمی):

۱-  خراسان جنوبی ۳:۴۵:۲۷

۲-  همدان ۴:۰۱:۰۹

۳-  خراسان رضوی ۱:۱۲:۳۶

قهرمانی کشور رده جوانان (انفرادی):

۱- آرین قلعه نویی از قزوین ۱:۰۵:۵۷

۲- علی رضوانی از سمنان ۱:۰۶:۱۷

۳- مبین میزبان از آذربایجان شرقی ۱:۰۹:۲۵

قهرمانی کشور رده جوانان (تیمی):

۱- کیش ۳:۴۱:۴۳

۲- سمنان ۳:۴۴:۵۹

۳- اصفهان ۳:۴۸:۲۹

 

 

 

 

لیگ دسته دو فوتبال کشور : نفت و گاز گچساران میزبان مس شهر بابک است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در چارچوب رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم نفت و گاز گچساران میزبان مس شهر بابک است.

دیدار این دو تیم در هفته نهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، امروز سه شنبه ۲۲آبانماه در ورزشگاه شهدای نفت دوگنبدان  برگزار خواهد شد .

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در دیدار هفته گذشته خود در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در خرم آباد به مصاف تیم خیبر این شهر رفته بود که در نهایت به تساوی یک یک رضایت داد.

نفت و گاز گچساران در این فصل لیگ دسته دوم فوتبال کشور تاکنون با ۷ بازی، ۳ برد، ۲ تساوی و قبول ۲ شکست ۱۱ امتیاز کسب کرده است و در رده چهارم جدول رده بندی گروه (ب) این رقابت‌ها قرار دارد.

نفت و گاز گچساران در این فصل لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه،شهرداری بندرعباس ، صبای قم و مس شهر بابک در گروه دوم رقابت ها قرار دارد.

باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله و پوشش بیش از ۹۱ رشته ورزش قهرمانی یکی از باشگاه های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.

 

دبیر هیات والیبال استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: با حضور 12 تیم ،رقابتهای والیبال جام خلیج فارس محلات و دسته جلات در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عزیزی دبیر هیات والیبال استان از اغاز رقابتهای والیبال جام خلیج فارس محلات و دسته جات آزاد در شهر یاسوج خبر داد.

دستان عزیزی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :این رقابتها با حضور 12 تیم آغاز شد .

عزیزی هدف از برگزاری این مسابقات را رشد و ارتقای ورزش والیبال در بین جوانان و محلات ذکر کرد و بیان داشت:این مسابقات در دو گروه شش تیمی برگزارمی شود و از هر گروه دو تیم راهی مرحله نیمه نهایی این رقابتها خواهند شد .

دبیر هیات والیبال استان از تعامل هیات والیبال و ورزش های همگانی استان در برگزاری این مسابقات خبر داد و تصریح کرد :این مسابقات در سالن ورزشی بنیاد جانبازان استان در حال برگزاریست.

این مقام مسئول ضمن تشکر از حضور تیم های شرکت کننده ،از عموم مردم ورزش دوست یاسوج جهت تماشای این رقابتها دعوت کرد.

 

رهامی تشریح کرد : اجرای 82 برنامه فرهنگی ،ورزشی در هفته ی تربیت بدنی توسط هیات همگانی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان در تشریح برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش گفت :82 برنامه فرهنگی ،ورزشی توسط هیات های همگانی استان و شهرستانها برگزارشد .

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان به تشریح برنامه ها و اقدامات این هیات در هفته ی تربیت بدنی  وورزش خبر داد و بیان داشت :

در راستای ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین احاد جامعه ،82 برنامه فرهنگی وورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان اجرا شد .

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گفت :

بمناسبت هفته تربیت بدنی 82 برنامه ورزشی و فرهنگی برگزار شد .

مشاور فدراسیون ورزش های همگانی ادامه داد:

این برنامه‌ها با همکاری اداره کل ورزش استان و ادارات ورزش شهرستان ها برگزار و جا دارد  از حمایت‌های  علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در جهت توسعه ورزش همگانی در استان تشکر کرد .

رهامی به تشریح برنامه های اجرا شده در هفته ی تربیت بدنی اشاره و برگزاری همایش پیاده روی خانواده‌ در تمامی شهرها و بخش‌ها روستاهای پر جمعیت ‌ ‌، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی ، برگزاری جشنواره، برگزاری المپیاد،غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، دیدار با خانواده شهدا ‌،دیدار با ایثارگران، تجلیل از قهرمانان ملی و برگزار ورزش صبحگاهی  را از مهمترین برنامه های اجرا شده در این هفته ذکر کرد .

رئیس هیئت همگانی استان اظهار داشت : در این هفته سعی شد برای ایجاد شادی و نشاط در بین افراد جامعه جهت تمامی اقشار مختلف برنامه ورزشی داشته باشیم.

رهامی از دیگر برنامه های برگزار شده این هیات را همایش پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در یاسوج دانست وتصریح کرد: در این همایش بیش از پنجاه هزار نفر حضور داشتند  و جایزه ویژه یکدستگاه خودرو پراید بود که به برنده خوش شانس اهدا شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد در پایان  از حمایت‌های ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی ‌، مدیرکل ورزش و جوانان، روسای ادارات ورزش شهرستانها، صدا و سیما، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی، هلال احمر، فوریت‌های پزشکی، اعضا هیات ورزشهای همگانی استان و شهرستانها، مطبوعات و سایت‌های خبری در پوشش خبرها و انعکاس برنامه های هیات همگانی استان تقدیر و تشکر کرد .

 
صفحه 1 از 524

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو